DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 752)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO MAZDA RX-8

Marka MAZDAWybierz silnik MAZDA RX-8:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mazdy RX-8

Sprzęgła Mazda RX-8

(SE, FE) produkcja: (2003-2012)
Sprzęgła Mazda RX-8Sprzęgła kompletne do Mazdy RX-8

Początki Mazdy - dzisiaj giganta samochodowego zaczynają się w roku 1920, wtedy to firma zajmowała się produkcją broni dla japońskich wojsk zbrojnych. Pojazdy zaczęła tworzyć dopiero prawie 40 lat później. Firma jak podają różne źródła wzięła się od nazwiska Jujiro Matsuda, jest również inna teoria głosząca, że nazwa firmy wzięta został nominowanya od bóstwa, starożytnego - Ahura-Mazdy.

Pierwszym pojazdem który został zaprezentowany, a zaraz potem zjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1960 był model Mazda R360. Chwalono go za lekką konstrukcje oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Po tym debiucie Mazda postanowiła pójść dalej, aby na tle konkurencji oferować cos więcej dla swoich klientów i zaczęła prace nad konstrukcją silnika. Owocem tej pracy stały się 3 silniki, czego żaden inny producent nie posiadał w swojej ofercie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi marka mogła pozwolić sobie, aby w 1967 roku wejść na rynek europejski, a 3 lata później podbić również Stany Zjednoczone. Co przełożyło się na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy strefy napędowej samochodów MAZDA RX 8, dlatego dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MAZDA RX 8 oraz koła dwumasowe do MAZDA RX 8. W asortymencie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MAZDA RX 8 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów MAZDA RX 8 oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta MAZDA RX 8.

Tagi: sprzęgło mazda rx 8, sprzęgło do rx 8 (se17), koło dwumasowe mazda rx 8, tarcza sprzęgła mazda rx 8, docisk sprzęgła mazda rx 8, wysprzęglik mazda rx 8, pompa sprzęgła mazda rx 8Popularne części do MAZDA RX-8Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.