DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO MAZDA XEDOS

Marka MAZDAWybierz silnik MAZDA XEDOS:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mazdy Xedos
Sprzęgła kompletne do Xedos

Początki Mazdy - dzisiaj giganta samochodowego zaczynają się w roku 1920, wtedy to firma zajmowała się produkcją broni dla japońskich wojsk zbrojnych. Samochody zaczęła tworzyć dopiero prawie 40 lat później. Firma jak podają różne źródła wzięła się od nazwiska Jujiro Matsuda, jest również inna teoria głosząca, że nazwa firmy wzięta został mianowanya od bóstwa, starożytnego - Ahura-Mazdy.

Pierwszym samochodem który został nominowany zaprezentowany, a zaraz potem zjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1960 był model Mazda R360. Chwalono go za lekką konstrukcje oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Po tym debiucie Mazda postanowiła pójść dalej, aby na tle konkurencji oferować cos więcej dla swoich klientów i zaczęła prace nad konstrukcją silnika. Owocem tej pracy stały się 3 silniki, czego żaden inny producent nie posiadał w swojej ofercie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi firma mogła pozwolić sobie, aby w 1967 roku wejść na rynek europejski, a 3 lata później podbić również Stany Zjednoczone. Co przełożyło się na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części strefy napędowej pojazdów MAZDA XEDOS, w związku z tym dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do MAZDA XEDOS oraz koła sztywne i dwumasy do MAZDA XEDOS. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MAZDA XEDOS nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa pojazd, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów MAZDA XEDOS oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa samochodu MAZDA XEDOS.

Tagi: sprzęgło mazda xedos, sprzęgło do xedos 6 (ca), koło dwumasowe mazda xedos, tarcza sprzęgła mazda xedos, docisk sprzęgła mazda xedos, wysprzęglik mazda xedos, pompa sprzęgła mazda xedosPopularne części do MAZDA XEDOSZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.