SPRZĘGŁO DO RENAULT CLIO 1 LIFTBACK

Marka RENAULTWybierz silnik Renault Clio 1 Liftback (B/C57, 5/357) (1990-1998):

Sprawdź cenę sprzęgła do Renault Clio 1 Liftback

Sprzęgła kompletne do Renault Clio 1 Liftback

Oryginalne sprzęgła do Renault Clio 1 Liftback do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź naszą ofertę.


Sprzęgło Renault Clio 1 Liftback

Marka: RENAULT
Model: RENAULT CLIO
Generacja: Renault Clio 1 Liftback
Kod generacji: (B/C57, 5/357)
Roczniki generacji: (1990-1998)Renault Clio pierwszej generacji zdobył zaskakująco dużą popularność w całej Europie, w tym w Polsce. Olbrzymia paleta jednostek napędowych zawierała tak niezwykłe konstrukcje, jak chociażby elektryczny motor o mocy 30 koni mechanicznych. W latach, gdy nikomu jeszcze nie śniło się o Tesli, Clio mogło poruszać się bez spali i bezdźwięcznie. Dla amatorów mocnych wrażeń przewidziane były wersje Williams, Rsi i Gran Prix - wszystkie one miały moc znacznie przewyższającą 100 koni mechanicznych (nawet do 150KM), co przy tak lekkim aucie było wartościami wręcz katapultującymi go spod świateł. Niski poziom wyposażenia seryjnego był w latach 90 normą, lecz Clio także dostało od firmy Renault kilka wersji specjalnych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Renault Clio 1 Liftback

Koło dwumasowe w pojazdach z lat 90 zużywa się w błyskawicznym tempie głównie za sprawą swojego sporego stażu. Są to po prostu zużyte, wiekowe podzespoły, które swoją młodość mają już dawno za sobą. Dlatego ważne jest, by obserwować swoje Clio podczas postoju na biegu jałowym. Czy poziom drgań jest zbyt duży? Jeżeli tak, może oznaczać to usterkę dwumasy. Jeżeli towarzyszą temu szarpania przy ruszaniu z miejsca oraz stukanie spod maski, jest to znak, by bezzwłocznie skontaktować się z okolicznym warsztatem mechanicznym.

Ceny dwumasy do Renault Clio 1 Liftback

W naszym sklepie zaopatrzysz się w koła dwumasowe znanych i renomowanych producentów, jak BLUE PRINT, VALEO czy STATIM. Wszystkie one są fabrycznie nowe, nieregenerowane i objęte gwarancją bez limitu kilometrów. Tylko w ten sposób zapewnisz swojemu Renault bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

Renault Clio 1 Liftback - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie internetowym kupisz specjalne zestawy do Twojego Clio I. Składają się one ze sprzęgła oraz koła dwumasowego, zaś ich główną -lecz nie jedyną- zaletą jest ich doskonała cena. Poszczególne podzespoły są w nich dużo tańsze, niż w przypadku kupna pojedynczo. To bardzo ważne w przypadku tak małego auta jak Clio. Warto pamiętać o tym, iż kupując taki pakiet wymieniamy wszystkie części, a więc w konsekwencji zapewniamy naszemu Renault zwiększoną żywotność - wszystkie części zużywają się w jednakowym tempie, zaś stare nie kolidują z nowymi. Inną zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż odbywamy tylko jedną wizytę w warsztacie, redukując koszty robocizny oraz nie tracąc czasu na wielokrotne wymiany pojedynczych podzespołów kilka miesięcy później - to ma sens! Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów.

Popularne części do RENAULT CLIO 1 LIFTBACK


  <<     RENAULT CLIO 1 LIFTBACK    >>