SPRZĘGŁO DO SUBARU TREZIA

Marka SUBARUWybierz silnik SUBARU TREZIA:

Sprawdź cenę sprzęgła do Subaru Trezia

Sprzęgła Subaru Trezia

produkcja: (2010-obecnie)
Sprzęgła Subaru TreziaSprzęgła kompletne do Trezia

Subaru to japońska firma zajmująca się produkcją samochodów. Nazwa marki oznacza plejady dlatego więc w logo firmy znajdziemy 6 srebrnych gwiazd umieszczonych na niebieskim tle. Pomimo, że koncern powstał już w 1917 roku, to pierwsze auto został mianowanyo wyprodukowane dopiero w 1954 roku.

Zaprezentowany model nosił nazwę P – 1. Rok potem marka wypuściła na rynek Subaru 1500, które w porównaniu do swojego poprzednika osiągnęło lepsze wyniki sprzedażowe. Wyposażony był w nowinki technologiczne to znaczy : posiadał zawieszenie przednich kół które wspierały amortyzatory gazowo-olejowe.

Wyprodukowany w 1971 Leone był modelem od początku skazanym na powodzenie wśród klientów. Wyposażony był w silnik boxer oraz napęd na 4 koła dzięki któremu auto mogło pokonywać wzniesienia oraz trudne warunki pogodowe. Współcześnie najbardziej popularnym i rozpoznawalnym modelem marki Subaru jest Impreza, która nie ma sobie równych w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Aktualnie produkowana jest 3 generacji tego kultowego modelu.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części układu napędowego samochodów SUBARU TREZIA, w związku z tym dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do SUBARU TREZIA oraz koła dwumasowe do SUBARU TREZIA. W ofercie sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SUBARU TREZIA nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa samochód, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów SUBARU TREZIA oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta SUBARU TREZIA.

Tagi: sprzęgło subaru trezia, sprzęgło do trezia, koło dwumasowe subaru trezia, tarcza sprzęgła subaru trezia, docisk sprzęgła subaru trezia, wysprzęglik subaru trezia, pompa sprzęgła subaru treziaPopularne części do SUBARU TREZIAOUTBACK   <<     TREZIA    >>    VIVIO