SPRZĘGŁO DO SUBARU VIVIO

Marka SUBARUWybierz silnik SUBARU VIVIO:

Sprawdź cenę sprzęgła do Subaru Vivio

Sprzęgła Subaru Vivio

produkcja: (1992-2000)
Sprzęgła Subaru VivioSprzęgła kompletne do Vivio

Subaru to japońska firma zajmująca się produkcją samochodów. Nazwa firmy oznacza plejady dlatego więc w logo firmy znajdziemy 6 srebrnych gwiazd umieszczonych na niebieskim tle. Pomimo, że koncern powstał już w 1917 roku, to pierwsze auto zostało wyprodukowane dopiero w 1954 roku.

Zaprezentowany model nosił nazwę P – 1. Rok potem firma motoryzacyjna wypuściła na rynek Subaru 1500, które w porównaniu do swojego poprzednika osiągnęło lepsze wyniki sprzedażowe. Wyposażony był w nowinki technologiczne to znaczy : posiadał zawieszenie przednich kół które wspierały amortyzatory gazowo-olejowe.

Wyprodukowany w 1971 Leone był modelem od początku skazanym na powodzenie wśród klientów. Wyposażony był w silnik boxer oraz napęd na 4 koła dzięki któremu auto mogło pokonywać wzniesienia oraz trudne warunki pogodowe. Współcześnie najbardziej popularnym i rozpoznawalnym modelem marki Subaru jest Impreza, która nie ma sobie równych w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Obecnie produkowana jest 3 generacji tego kultowego modelu.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły zespołu napedowego aut SUBARU VIVIO, dlatego dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do SUBARU VIVIO oraz koła dwumasowe do SUBARU VIVIO. W sprzedaży sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SUBARU VIVIO nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa pojazd, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów SUBARU VIVIO oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu SUBARU VIVIO.

Tagi: sprzęgło subaru vivio, sprzęgło do vivio, koło dwumasowe subaru vivio, tarcza sprzęgła subaru vivio, docisk sprzęgła subaru vivio, wysprzęglik subaru vivio, pompa sprzęgła subaru vivioPopularne części do SUBARU VIVIOTREZIA   <<     VIVIO    >>    XV