DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO DO SUZUKI LJ 80

Marka SUZUKIWybierz silnik SUZUKI LJ 80:

Sprawdź cenę sprzęgła do Suzuki LJ 80

Sprzęgła Suzuki LJ 80

(OL) produkcja: (1977-1984)
Sprzęgła Suzuki LJ 80Sprzęgła kompletne do Suzuki LJ 80

Suzuki to firma motoryzacyjna która na rynku motoryzacyjnym poszczycić się może ponad 100 letnią tradycją, która kryje w sobie długą drogę wzlotów i upadków do osiągniecia takiej popularności jaką z pewnością cieszy się firma motoryzacyjna Suzuki. Michio Suzuki biznes swój zaczął rozwijać w nadmorskiej wiosce położonej w Japonii. Ambicją jego było wyjście poza wąską dziedzinę którą się zajmował. Po dokonanych obserwacjach, zauważył, że na rynku istnieje deficyt niedużych samochodów osobowych.

W 1939 roku czyli w 2 lata po rozpoczęciu projektu powstało kilka pierwowzorów modeli. Nową ideą było stworzenie prostego i taniego środka transportu. Powstał rower o nazwie Power Free. Wyposażono go w silnik spalinowy, który doczepiono mu z boku. Zastosowana technologia tak bardzo spodobała się użytkownikom, że zaowocowało to otrzymaniem atestu na dalszą sprzedaż.

Charakterystyczne rozwiązania technologiczne Suzuki to między innymi przedni napęd, zawieszenie niezależne kół, oraz przeniesienie na koła ruchów kierownicy. Poprzez podpisanie umowy w roku 1981 przez Suzuki z General Motors i Isuzu Motors Ltd. wydano na rynek udany model Suzuki Swift. Z początkiem lat 90’ nazwa przekształca się na Suzuki Motor Corporation i taka zostaje do dnia dzisiejszego.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy zespołu napedowego samochodów SUZUKI LJ 80, w związku z tym wybór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do SUZUKI LJ 80 oraz koła dwumasowe do SUZUKI LJ 80. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SUZUKI LJ 80 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów SUZUKI LJ 80 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa samochodu SUZUKI LJ 80.

Tagi: sprzęgło suzuki lj 80, sprzęgło do lj 80, koło dwumasowe suzuki lj 80, tarcza sprzęgła suzuki lj 80, docisk sprzęgła suzuki lj 80, wysprzęglik suzuki lj 80, pompa sprzęgła suzuki lj 80Popularne części do SUZUKI LJ 80Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.