SSANGYONG - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki SSANGYONG
SSANGYONG ACTYON
Lata produkcji: 2005.11 - obecnie.

SSANGYONG ACTYON SPORTS
Lata produkcji: 2005.11 - obecnie.

SSANGYONG KORANDO
Lata produkcji: 1988.12 - obecnie.

SSANGYONG KYRON
Lata produkcji: 2005.05 - obecnie.

SSANGYONG MUSSO
Lata produkcji: 1995.02 - obecnie.

SSANGYONG MUSSO SPORTS
Lata produkcji: 2004.08 - obecnie.

SSANGYONG REXTON
Lata produkcji: 2002.04 - obecnie.

SSANGYONG RODIUS
Lata produkcji: 2005.05 - obecnie.
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Ssangyong


Początek historii tej najstarszej koreańskiej marki zaczyna się w 1954 roku. Powstało wtedy przedsiębiorstwo, którego nazwa brzmiała Ha Dong-hwan Motor i w początkowym czasie z taśm produkcyjnych zjeżdżały ciężarówki, autobusy i inne duże pojazdy użytkowe.

Po przejęciu w 1986 roku przez Ssangyong Business Group firma do dzisiaj utrzymuje się pod nazwą Ssangyong.

W połowie lat 90 rynek motoryzacyjny zmagał się z poważnym kryzysem, aby temu zaradzić postanowiono że Ssangyong połączy swoje siły z Daewoo i w ten sposób podniesie swoje notowania. Niestety był to chybnie trafiony pomysł i producent powrócił do produkcji aut pod swoim logo już w 2000 roku.
W 2001 roku na rynku debiutuje taki model auta jak Rexton, a kulka lat po nim Kyron, Actyon oraz Actyon Sports.

Pomimo, że produkcja samochodów Ssangyong skierowana jest głównie na rynek azjatycki, auta te znajdują wielu klientów na międzynarodowym rynku.

W ofercie sklepu sprzeglo.com.pl dostaniecie Państwo wszystkie zestawy sprzęgła do Ssangyong. Oferujemy najlepszych producentów w najlepszych cenach, ponieważ posiadamy ceny do – 50% tańsze niż w autoryzowanych serwisach samochodowych.

Jeśli poszukujecie odpowiedniego sprzęgła oraz koła dwumasowego, a nie wiecie Państwo jaki dobrać zestaw sprzęgła Ssangyong – nasi eksperci są gotowi by pomóc dokonać wyboru oraz zakupu odpowedniego zestawu: sprzęgło Ssangyong oraz koła dwumasowego.

Każde zamówienie sprawdzamy pod względem poprawności doboru do odpowiedniego rocznika, modelu oraz wersji silnikowej. Używamy do tego celu najnowszych oraz aktualizowanych na bieżąco katalogów producentów sprzęgieł.

Wszystkie zamówione u nas zestawy : sprzęgło Ssangyong oraz koło dwumasowe wysyłamy kurierem UPS.

Najbardziej popularnymi modelami do których dostaniecie Państwo sprzęgło Ssangyong są :
  1. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Ssangyong Rexton
  2. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Ssangyong Kyron
  3. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Ssangyong Musso
W naszej ofercie otrzymacie Państwo sprzęgło do Ssangyong do wszystkich pozostałych modeli Ssangyong dostępnych na rynku : Actyon, Actyon Sport, Korando, Musso Sport, Rodius

Oferujemy zestawy sprzęgła oraz kół dwumasowych producentów którzy są liderami na rynku motoryzacyjnym takich jak : Sachs oraz Valeo oraz producentów którzy oferują tańsze zamienniki, ale równie dobrej jakości takich jak: Japan Line, Japan Parts, Ashika.

Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 h od momentu zakupu na sprzeglo.com.pl kurierem UPS pod wskazany przez Państwa adres.

Naszą najlepszą reklamą są zadowolone opinie naszych klientów, którzy swoje opinie wystawili na takich stronach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl


Tagi:ssangyong sprzęgło, ssangyong sprzeglo, sprzeglo ssangyong, sprzęgło ssangyong, sprzęgło do ssangyonga, sprzeglo do ssangyonga, sprzeglo do ssangyong, sprzęgło do ssangyong

SMART   <<     SSANGYONG    >>    SUBARU