SUBARU - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki SUBARU
SUBARU BRZ
Lata produkcji: 2012.06 - obecnie.

SUBARU FORESTER
Lata produkcji: 1997.07 - obecnie.

SUBARU IMPREZA
Lata produkcji: 1992.08 - obecnie.

SUBARU JUSTY
Lata produkcji: 1984.11 - obecnie.

SUBARU LEGACY
Lata produkcji: 1989.01 - obecnie.

SUBARU LEONE
Lata produkcji: 1984.11 - 1992.02

SUBARU LIBERO
Lata produkcji: 1983.01 - 2000.02

SUBARU OUTBACK
Lata produkcji: 1998.10 - obecnie.

SUBARU TREZIA
Lata produkcji: 2011.03 - obecnie.

SUBARU VIVIO
Lata produkcji: 1992.03 - 1998.12

SUBARU XV
Lata produkcji: 2011.12 - obecnie.
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Subaru


Subaru to japońska firma zajmująca się produkcja samochodów. Nazwa marki oznacza plejady dlatego w logo firmy znajdziemy 6 srebrnych gwiazd umieszczonych na niebieskim tle.
Pomimo, że koncern powstał już w 1917 roku, to pierwsze auto zostało wyprodukowane dopiero w 1954 roku. Zaprezentowany model nosił nazwę P – 1. Rok potem marka wypuściła na rynek Subaru 1500, które w porównaniu do swojego poprzednika osiągnęło lepsze wyniki sprzedażowe. Wyposażony był w nowinki technologiczne to znaczy : posiadał zawieszenie przednich kół które wspierały amortyzatory gazowo-olejowe.

Pomimo świetnego i innowacyjnego wykonania auta, problemy handlowe wstrzymały jego produkcję, dlatego postanowiono, że cała produkcja znowu obejmie autobusy.
Powrót w 1958 roku do produkcji samochodów przyniosło marce Subaru niespodziewane zwycięstwo. Tym sukcesem był model Subaru 360 który cieszył się taką popularnością, że produkowano go aż do 1970 roku.
Po modelu 350 wprowadzono równie dobrze sprzedający się R- 2.
Koleje auto i kolejny sukces. Wyprodukowany w 1971 Leone był modelem od początku skazanym na powodzenie wśród klientów. Wyposażony był w silnik boxer oraz napęd na 4 koła dzięki któremu auto mogło pokonywać wzniesienia oraz trudne warunki pogodowe.

Współcześnie najbardziej popularnym i rozpoznawalnym modelem marki Subaru jest Impreza, która nie ma sobie równych w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Aktualnie produkowana jest 3 generacji tego kultowego modelu.

Poszukując sprzęgła Subaru oraz koła dwumasowego miejsce sprzeglo.com.pl będzie najlepszym wyborem do dokonania zakupu.

Nasi doradcy pomogą dobrać taki zestaw: sprzęgło Subaru oraz koło dwumasowe , aby odpowiadało ono preferencjom cenowym a także było dostosowane do stylu preferowanej jazdy.

W swojej ofercie posiadamy wielu producentów m.in. sprzęgło Subaru od Exedy, który montuje swoje zestawy w pierwszym montażu. Dla klientów, którym przede wszystkim zależy na cenie proponujemy tańsze, ale równie dobre zamienniki takich firm jak: Ashika, Japan Parts .
Wszystkie oferowane zestawy sprzęgła do Subaru posiadają roczna lub dwuletnią gwarancję producenta.

Macie Państwo również możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

W naszej ofercie posiadamy sprzęgło Subaru do wszystkich modeli dostępnych na rynku.

Najbardziej popularnymi są :
  1. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Subaru Forester
  2. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Subaru Impreza
  3. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Subaru Legacy

Współpracujemy z wieloma producentami oraz dostawcami, dlatego możemy zaoferować Państwu najniższe ceny – nawet do -50% taniej niż w autoryzowanych serwisach samochodowych.

Nasi konsultanci to doświadczeni fachowcy z branży motoryzacyjnej, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytanie oraz rozwieją wątpliwości co do wyboru odpowiedniego sprzęgła do Subaru.
Zaufało nam już wielu klientów, którzy swoje zadowolenie wyrazili w pochlebnych opiniach o naszym sklepie sprzęgło.com.pl.

Wszystkie pozytywne komentarze możecie przeczytać na takich stronach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl


Tagi: subaru sprzęgło, subaru sprzeglo, sprzeglo subaru, sprzęgło subaru, sprzęgło do subaru, sprzeglo do subaru

SSANGYONG   <<     SUBARU    >>    SUZUKI