VW AMAROK - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2010.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: pick-up

Wersje silnikowe: 2.0 BiTDI, 2.0 BiTDI 4motion, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4motion, 2.0 TSI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW AMAROK

Wybierz pojazd modelu VW AMAROK

VW AMAROK

VW AMAROK
Seria produkowana w latach:
2010.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2010.09 - obecnieLata produkcji: 2010.09 - obecnie
Lata produkcji: 2010.09 - obecnieLata produkcji: 2010.09 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2010.12 - obecnie

VW AMAROK - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej marki na świecie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi wiele popularnych i renomowanych na całym świecie koncernów samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy układu napędowego samochodów VW AMAROK, dlatego więc dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do VW AMAROK oraz koła sztywne i dwumasy do VW AMAROK. W sprzedaży sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW AMAROK nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa pojazd, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów VW AMAROK oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa samochodu VW AMAROK.

Tagi: sprzęgło vw amarok, sprzęgło do amarok, koło dwumasowe vw amarok, tarcza sprzęgła vw amarok, docisk sprzęgła vw amarok, wysprzęglik vw amarok, pompa sprzęgła vw amarok

VOLVO XC90   <<     VW AMAROK    >>    VW BEETLE