VW BEETLE - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback, kabriolet

Wersje silnikowe: 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI, 2.0 TSI, 2.5

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW BEETLE

Wybierz pojazd modelu VW BEETLE

VW BEETLE (5C1)

VW BEETLE (5C1)
Seria produkowana w latach:
2011.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.07 - obecnieLata produkcji: 2011.04 - obecnie
Lata produkcji: 2011.10 - obecnieLata produkcji: 2011.04 - obecnie
Lata produkcji: 2011.04 - obecnieLata produkcji: 2011.04 - obecnie

VW BEETLE kabriolet (5C7)

VW BEETLE kabriolet (5C7)
Seria produkowana w latach:
2012.12 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.12 - obecnieLata produkcji: 2012.12 - obecnie
Lata produkcji: 2012.12 - obecnieLata produkcji: 2012.12 - obecnie
Lata produkcji: 2012.12 - obecnie

VW BEETLE - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej firmy na globie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi sporo znanych i renomowanych na całym świecie firm samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły układu napędowego aut VW BEETLE, dlatego wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do VW BEETLE oraz koła sztywne i dwumasy do VW BEETLE. W sprzedaży sklepu znajdują się zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW BEETLE nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów VW BEETLE oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta VW BEETLE.

Tagi: sprzęgło vw beetle, sprzęgło do beetle (5c1), koło dwumasowe vw beetle, tarcza sprzęgła vw beetle, docisk sprzęgła vw beetle, wysprzęglik vw beetle, pompa sprzęgła vw beetle

VW AMAROK   <<     VW BEETLE    >>    VW BORA