VW CC - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.11 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.4 TSI, 1.8 TSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4motion, 2.0 TSI, 3.6 FSI 4motion

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW CC

Wybierz pojazd modelu VW CC

VW CC (358)

VW CC (358)
Seria produkowana w latach:
2011.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2011.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2011.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2011.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2012.12 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2011.11 - obecnie

VW CC - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej firmy na świecie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi dużo popularnych i renomowanych na całym świecie marek samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły układu napędowego aut VW CC, w związku z tym wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do VW CC oraz koła sztywne i dwumasy do VW CC. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW CC nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów VW CC oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu VW CC.

Tagi: sprzęgło vw cc, sprzęgło do cc (358), koło dwumasowe vw cc, tarcza sprzęgła vw cc, docisk sprzęgła vw cc, wysprzęglik vw cc, pompa sprzęgła vw cc

VW CADDY   <<     VW CC    >>    VW CORRADO