VW CORRADO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1987.08 - 1995.12

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.8 16V, 1.8 G60, 2.0 i, 2.0 i 16V, 2.9 VR6

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW CORRADO

Wybierz pojazd modelu VW CORRADO

VW CORRADO (53I)

VW CORRADO (53I)
Seria produkowana w latach:
1987.08 - 1995.12
Lata produkcji: 1989.04 - 1992.07Lata produkcji: 1988.09 - 1993.09
Lata produkcji: 1993.04 - 1995.12Lata produkcji: 1991.08 - 1995.12
Lata produkcji: 1991.08 - 1995.12

VW CORRADO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej marki na globie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi dużo popularnych i renomowanych na całym świecie koncernów samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły strefy napędowej aut VW CORRADO, dlatego więc dobór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do VW CORRADO oraz koła zamachowe/dwumasowe do VW CORRADO. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW CORRADO nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa auto, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów VW CORRADO oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta VW CORRADO.

Tagi: sprzęgło vw corrado, sprzęgło do corrado (53i), koło dwumasowe vw corrado, tarcza sprzęgła vw corrado, docisk sprzęgła vw corrado, wysprzęglik vw corrado, pompa sprzęgła vw corrado

VW CC   <<     VW CORRADO    >>    VW CRAFTER