VW FOX - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2003.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.2, 1.4, 1.4 TDI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW FOX

Wybierz pojazd modelu VW FOX

VW FOX (5Z1, 5Z3)

VW FOX (5Z1, 5Z3)
Seria produkowana w latach:
2003.10 - obecnie.
Lata produkcji: 2005.04 - obecnieLata produkcji: 2010.09 - obecnie
Lata produkcji: 2005.04 - obecnieLata produkcji: 2005.04 - obecnie

VW FOX - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej marki na globie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi dużo słynnych i renomowanych na całym świecie firm samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy strefy napędowej pojazdów VW FOX, dlatego więc dobór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do VW FOX oraz koła dwumasowe do VW FOX. W sprzedaży sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW FOX nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów VW FOX oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta VW FOX.

Tagi: sprzęgło vw fox, sprzęgło do fox (5z1, 5z3), koło dwumasowe vw fox, tarcza sprzęgła vw fox, docisk sprzęgła vw fox, wysprzęglik vw fox, pompa sprzęgła vw fox

VW EOS   <<     VW FOX    >>    VW GOLF