VW KAEFER - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1949.04 - 2003.08

Wersje nadwoziowe: nadwozie specjalne

Wersje silnikowe: 1200 1.2, 1600, 1600 i

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW KAEFER

Wybierz pojazd modelu VW KAEFER

VW KAEFER

VW KAEFER
Seria produkowana w latach:
1949.04 - 2003.08
Lata produkcji: 1960.01 - 1985.12Lata produkcji: 1973.05 - 1992.09
Lata produkcji: 1992.10 - 2003.07

VW KAEFER - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej marki na globie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi sporo słynnych i renomowanych na całym świecie firm samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy układu napędowego pojazdów VW KAEFER, dlatego więc dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do VW KAEFER oraz koła dwumasowe do VW KAEFER. W ofercie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW KAEFER nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa auto, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów VW KAEFER oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa samochodu VW KAEFER.

Tagi: sprzęgło vw kaefer, sprzęgło do kaefer, koło dwumasowe vw kaefer, tarcza sprzęgła vw kaefer, docisk sprzęgła vw kaefer, wysprzęglik vw kaefer, pompa sprzęgła vw kaefer

VW JETTA   <<     VW KAEFER    >>    VW LT 28-35