VW PASSAT ALLTRACK - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2012.01 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi

Wersje silnikowe: 1.8 TSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4motion, 2.0 TSI 4motion

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW PASSAT ALLTRACK

Wybierz pojazd modelu VW PASSAT ALLTRACK

VW PASSAT ALLTRACK (365)

VW PASSAT ALLTRACK (365)
Seria produkowana w latach:
2012.01 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.01 - obecnieLata produkcji: 2012.01 - obecnie
Lata produkcji: 2012.01 - obecnieLata produkcji: 2012.01 - obecnie
Lata produkcji: 2012.01 - obecnieLata produkcji: 2013.01 - obecnie
Lata produkcji: 2012.01 - obecnie

VW PASSAT ALLTRACK - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej firmy na globie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi sporo popularnych i renomowanych na całym świecie koncernów samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy układu napędowego aut VW PASSAT ALLTRACK, dlatego więc dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do VW PASSAT ALLTRACK oraz koła sztywne i dwumasy do VW PASSAT ALLTRACK. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW PASSAT ALLTRACK nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów VW PASSAT ALLTRACK oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa pojazdu VW PASSAT ALLTRACK.

Tagi: sprzęgło vw passat alltrack, sprzęgło do passat alltrack (365), koło dwumasowe vw passat alltrack, tarcza sprzęgła vw passat alltrack, docisk sprzęgła vw passat alltrack, wysprzęglik vw passat alltrack, pompa sprzęgła vw passat alltrack