VW PHAETON - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2002.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: sedan

Wersje silnikowe: 3.2 V6

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW PHAETON

Wybierz pojazd modelu VW PHAETON

VW PHAETON (3D)

VW PHAETON (3D)
Seria produkowana w latach:
2002.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2002.04 - obecnie

VW PHAETON - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej marki na wszystkich kontynentach sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi dużo znanych i renomowanych na całym świecie firm samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części zespołu napedowego pojazdów VW PHAETON, w związku z tym dobór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do VW PHAETON oraz koła zamachowe/dwumasowe do VW PHAETON. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW PHAETON nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów VW PHAETON oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa pojazdu VW PHAETON.

Tagi: sprzęgło vw phaeton, sprzęgło do phaeton (3d_), koło dwumasowe vw phaeton, tarcza sprzęgła vw phaeton, docisk sprzęgła vw phaeton, wysprzęglik vw phaeton, pompa sprzęgła vw phaeton

VW PASSAT CC   <<     VW PHAETON    >>    VW POLO