VW SCIROCCO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2008.05 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.4 TSI, 2.0 R, 2.0 TDI, 2.0 TSI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW SCIROCCO

Wybierz pojazd modelu VW SCIROCCO

VW SCIROCCO (137, 138)

VW SCIROCCO (137, 138)
Seria produkowana w latach:
2008.05 - obecnie.
Lata produkcji: 2008.08 - obecnieLata produkcji: 2008.05 - obecnie
Lata produkcji: 2010.11 - obecnieLata produkcji: 2008.08 - obecnie
Lata produkcji: 2009.05 - obecnieLata produkcji: 2013.01 - obecnie
Lata produkcji: 2008.05 - 2009.11Lata produkcji: 2009.11 - 2011.05
Lata produkcji: 2009.11 - obecnieLata produkcji: 2009.11 - obecnie

VW SCIROCCO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej firmy na wszystkich kontynentach sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi sporo popularnych i renomowanych na całym świecie firm samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne części układu napędowego samochodów VW SCIROCCO, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do VW SCIROCCO oraz koła dwumasowe do VW SCIROCCO. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW SCIROCCO nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi eksperci dbają o Państwa pojazd, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów VW SCIROCCO oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta VW SCIROCCO.

Tagi: sprzęgło vw scirocco, sprzęgło do scirocco (137, 138), koło dwumasowe vw scirocco, tarcza sprzęgła vw scirocco, docisk sprzęgła vw scirocco, wysprzęglik vw scirocco, pompa sprzęgła vw scirocco

VW POLO   <<     VW SCIROCCO    >>    VW SHARAN