VW TIGUAN - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2007.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 1.4 TSI, 1.4 TSI 4motion, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4motion, 2.0 TFSI 4motion, 2.0 TSI 4motion

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW TIGUAN

Wybierz pojazd modelu VW TIGUAN

VW TIGUAN (5N)

VW TIGUAN (5N)
Seria produkowana w latach:
2007.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2010.08 - obecnieLata produkcji: 2007.09 - obecnie
Lata produkcji: 2008.05 - obecnieLata produkcji: 2011.05 - obecnie
Lata produkcji: 2011.05 - obecnieLata produkcji: 2010.05 - obecnie
Lata produkcji: 2007.11 - obecnieLata produkcji: 2007.09 - obecnie
Lata produkcji: 2008.03 - obecnieLata produkcji: 2008.02 - 2009.08
Lata produkcji: 2007.09 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie
Lata produkcji: 2007.09 - obecnieLata produkcji: 2011.05 - obecnie
Lata produkcji: 2007.09 - obecnieLata produkcji: 2011.05 - obecnie

VW TIGUAN - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej firmy na wszystkich kontynentach sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi wiele słynnych i renomowanych na całym świecie koncernów samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego samochodów VW TIGUAN, w związku z tym dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do VW TIGUAN oraz koła sztywne i dwumasy do VW TIGUAN. W ofercie sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW TIGUAN nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o Państwa pojazd, ale również o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów VW TIGUAN oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta VW TIGUAN.

Tagi: sprzęgło vw tiguan, sprzęgło do tiguan (5n_), koło dwumasowe vw tiguan, tarcza sprzęgła vw tiguan, docisk sprzęgła vw tiguan, wysprzęglik vw tiguan, pompa sprzęgła vw tiguan

VW TARO   <<     VW TIGUAN    >>    VW TOUAREG