VW TOUAREG - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2002.10 - 2010.05

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 2.5 R5 TDI, 3.0 V6 TDI, 3.2 V6, 3.6 V6 FSI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW TOUAREG

Wybierz pojazd modelu VW TOUAREG

VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)

VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Seria produkowana w latach:
2002.10 - 2010.05
Lata produkcji: 2003.01 - 2010.05Lata produkcji: 2004.11 - 2010.05
Lata produkcji: 2007.11 - 2010.05Lata produkcji: 2002.10 - 2006.11
Lata produkcji: 2005.10 - 2010.05

VW TOUAREG - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej marki na globie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi wiele słynnych i renomowanych na całym świecie firm samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy zespołu napedowego aut VW TOUAREG, w związku z tym dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do VW TOUAREG oraz koła zamachowe/dwumasowe do VW TOUAREG. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW TOUAREG nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci dbają o Państwa auto, ale także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów VW TOUAREG oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu VW TOUAREG.

Tagi: sprzęgło vw touareg, sprzęgło do touareg (7la, 7l6, 7l7), koło dwumasowe vw touareg, tarcza sprzęgła vw touareg, docisk sprzęgła vw touareg, wysprzęglik vw touareg, pompa sprzęgła vw touareg

VW TIGUAN   <<     VW TOUAREG    >>    VW TOURAN