VW UP - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.12 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.0, 1.0 EcoFuel

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
VW UP

Wybierz pojazd modelu VW UP

VW UP

VW UP
Seria produkowana w latach:
2011.12 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.08 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.08 - obecnie

VW UP - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Volkswagen to niemiecki koncern samochodów, który istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1937 roku. Został założony przez Niemiecki Front Pracy, a dzisiaj jego prezesem jest Martin Winterkom.

Początki tej niemieckiej jednej z najbardziej popularnej i znanej firmy na świecie sięgają początku lat 30-tych. Samochód dla ludu – to dosłownie oznacza po przetłumaczeniu na język polski nazwa Volkswagen. Początek powstania koncernu przypada na rok 1934 kiedy Ferdinand Porsche prezentuje swój projekt sławnego na całym świecie dzisiaj Garbusa.

Od 1991 Volkswagen istnieje również na polskim rynku jak Volkswagen Group Polska, gdzie znajduje się również zakład montażowy m.in. samochodów Skoda. W Polsce produkuje się również silniki Diesla na zlecenie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o.. W skład grupy Volkswagen wchodzi sporo popularnych i renomowanych na całym świecie koncernów samochodów wywodzących się nie tylko z Niemiec. Warto wspomnieć m.in. o czeskiej marce Skoda, hiszpańskiej SEAT, włoskiej Lamborghini, czy szwedzkiej Scania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy strefy napędowej samochodów VW UP, dlatego więc wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do VW UP oraz koła dwumasowe do VW UP. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła VW UP nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zadbają o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów VW UP oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu doby od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu VW UP.

Tagi: sprzęgło vw up, sprzęgło do up, koło dwumasowe vw up, tarcza sprzęgła vw up, docisk sprzęgła vw up, wysprzęglik vw up, pompa sprzęgła vw up

VW TRANSPORTER   <<     VW UP    >>    VW VENTO