22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ -30 ZŁ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.98/5 (oceny: 987)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

LuK – precyzyjne rozwiązania dla twojego auta

Niemiecka precyzja widoczna w produktach marki LuK pozwoliła firmie wybić się na czoło międzynarodowych producentów części samochodowych. Na chwilę obecną większość liczących się wytwórców samochodów wykorzystuje części tej firmy do pierwszego montażu. W ten sposób do renomowanych pojazdów BMW, Porsche, Volkswagen czy Mercedes-Benz trafiają trwałe, zapewniające komfort i uczucie pewności komponenty. Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji sprzęgieł i innych elementów układu przeniesienia mocy pozwoliło wypracować doskonałą technologię wyrobu poszczególnych podzespołów. Istotą polityki firmy jest dbałość o jakość wszystkich produktów, włącznie z częściami zamiennymi. Ich popularność i stale rosnąca sprzedaż pokazują, że założenie to udaje się niezmiennie realizować.

LuK części samochodowe

Grupa Schaeffler, jako właściciel marki LuK rozwija produkcję w dwóch kierunkach. Pierwsza dotyczy nowych części samochodowych tworzonych specjalnie na potrzeby klientów. Usługa ta oferowana przez Schaeffler Automotive pozwala na zaprojektowanie i produkcję dowolnego podzespołu z zakresu oferowanego przez koncern. Z tej opcji korzystają przede wszystkim potentaci samochodowi oczekujący zastosowania innowacyjnej technologii w nowych pojazdach wypuszczanych na rynek. Innym produktem, skierowanym do znacznie szerszego grona odbiorców jest dział części zamiennych znany jako Automotive Aftermarket. Dostępne tutaj komponenty zaspokoją potrzeby dużych i małych warsztatów samochodowych, serwisów, sklepów, hurtowni, a także klientów indywidualnych. Z oferty należy wyróżnić sprzęgła Luk stanowiące trzon działalności firmy. Inne cenne detale to:
 • elementy sprzęgła
 • podwójne sprzęgła
 • układy systemu wysprzęglania
 • dwumasowe koła zamachowe
 • i inne.
Części te są dostępne niemal dla każdej liczącej się marki auta. Przy użyciu wyszukiwarki produktów bez trudu uda się znaleźć odpowiadający samochodowi element.

Najczęściej kupowane sprzęgła z kołem dwumasowym LUKLuk – opinie

Najlepszym dowodem, że sprzęgła LuK spełniają swoją rolę, są pozytywne opinie użytkowników. Przeglądając Internet ciężko natrafić na wyrazy dezaprobaty. Markowe produkty są polecane przez klientów i montujących je mechaników. Utrzymujące się wysokie wyniki sprzedażowe zdają się potwierdzać wszechobecne słowa uznania. Liczne niczym gwiazdy na niebie pochwały zachęcają do dokładania wzmożonych starań o niezmiennie wysoką jakość. Co podkreślają klienci? W pierwszej kolejności zauważają:
 • niezawodność,
 • cichą pracę,
 • wypracowaną renomę,
 • dobry współczynnik proporcji jakości i ceny.
Wszystkie te elementy stanowią składową sukcesu firmy Schaeffler i jej wiodącej marki. Napędzają bowiem sprzedaż dzięki rekomendacjom udzielanym przez zadowolonych klientów.

LuK katalog i sklep

Wszystkie produkty stanowiące ofertę handlową marki Luk są dostępne w naszym sklepie. Aby łatwo odnaleźć szukany element wprowadziliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, pomagającą poruszać się po stronie. Wpisując numer katalogowy przedmiotu momentalne uzyskujemy potrzebne informacje na jego temat oraz możliwość ich zamówienia. Inną metodą wyszukania jest zaznaczenie marki samochodu, jego modelu i rodzaju silnika. Pomaga ona znaleźć pasujące części do konkretnego pojazdu. Na chwilę obecną polecamy dwie główne grupy produktów: sprzęgła LuK i koła dwumasowe. Obie cieszą się zaufaniem, dlatego stale znajdują się w naszych magazynach. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenia szczegółów i uzyskania pełnych informacji. Wierzymy, że przemieszczanie się między poszczególnymi katalogami oraz zamawianie produktów za pośrednictwem naszej witryny będzie intuicyjne i wygodne.

LuK sprzęgła katalog online

Firmowych sprzęgieł nie mogłoby zabraknąć w naszej ofercie. Stanowią bowiem dumę producenta i podstawę jego działalności. Przeglądając katalog online, można natknąć się na kompletne zestawy i poszczególne elementy tj.:
 • tarcza,
 • docisk,
 • wysprzęglik,
 • łożysko,
 • pompa czy siłownik.
Kupowanie pojedynczych części pozornie może wydawać się tańsze, ale ze swojej strony odradzamy taki wybór. Zakup kompletu oznacza bowiem długi czas bezawaryjnego użytkowania i jednorazowy koszt naprawy. Warto wziąć to pod uwagę decydując się na jedno z dostępnych rozwiązań.

Sprzęgła LuK opinie

Trudno spodziewać się, żeby tak doskonały produkt nie cieszył się dobrą opinią. Potwierdzają to poniższe przykłady, znalezione na forach mechaników i blogach branżowych: „W warsztacie, w którym pracuje, klienci przy wymianie sprzęgła proszą o części lepszej jakości. Montujemy wtedy sprzęgła Luk, dlatego do swojego auta tez postanowiłem założyć sprzęgło tej firmy.” (Sebastian z Mielca) „Świetnie sprzęgła bardzo dobra jakość tych części i cenowo też wypadają w miarę dobrze.” (luca_toni) Wiele osób przyznaje, że woli kupować produkty sprawdzonych marek o dobrej renomie. Komplety sprzęgieł, które znajdują się w naszych katalogach z całą pewnością do takich należą.

Sprzęgła LuK cena

Wymiana sprzęgła z natury rzeczy nie należy do tanich. Jak pokazują jednak wyżej zamieszczone opinie renomowana marka LuK może oferować wyśmienity produkt w dobrej cenie. Wybierając części zamienne warto wiedzieć, że przy zakupie w naszym sklepie możesz zaoszczędzić:
 • Nawet do 60% w stosunku do konkurencji
 • 10% na montażu
 • Na wysyłce.
Prosimy zwrócić uwagę, że oszczędność w żadnym przypadku nie wiąże się ze spadkiem jakości. Jest jedynie wynikiem dostępu do oryginalnych części z pominięciem zbędnych i podnoszących cenę nabycia – pośredników.

LuK koła dwumasowe katalog online

W nowszych modelach pojazdów silnikowych często stosuje się koła dwumasowe. Nie są one jednak niezniszczalne. Mimo swoich zalet jakimi jest cichsza praca i mniejsze spalanie ich żywotność dochodzi maksymalnie do 250 tys. km. Stąd katalog online zawiera również ten element układu przeniesienia mocy. Jako części podatne na uszkodzenia, koła dwumasowe wymagają szczególnej troski. Firma LuK wiedząc o tym:
 • Dokłada starań, aby zwiększyć trwałość poszczególnych komponentów przez użycie najlepszych materiałów i technologii.
 • Zaleca przestrzeganie zasad ekologicznej jazdy, mającej nie tylko wpływ na zanieczyszczenie środowiska i koszt paliwa, ale również na zużycie poszczególnych elementów w samochodzie.
 • Doradza w zakresie montażu, aby uniknąć błędów, które wpłyną na żywotność dwumasy.
Serwis związany z wymianą koła dwumasowego może kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Ze względu na rolę jaką odgrywa ta część nie warto szukać tanich, słabych zamienników. Rozsądnym wyborem jest skorzystanie ze sprawdzonych rozwiązań, które oferuje LuK.

LuK RepSet DMF

Jak wspomnieliśmy, koła dwumasowe i inne elementy układu przeniesienia mocy ulegają naturalnemu zużyciu na skutek eksploatacji. Chociaż istnieje możliwość wymiany poszczególnych części to zaleca się montaż całego zestawu. Przyczynia się to do eliminacji ryzyka konieczności szybkiego powrotu do warsztatu i dwukrotnego poniesienia kosztu serwisu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, LuK jako specjalista od sprzęgieł przygotował specjalną ofertę. Zawiera ona gotowe zestawy szybkiego montażu, znane jako RepSet® lub RepSet® Pro. W skład tych kompletów wchodzą łożysko, docisk i tarcza, a w wypadku wersji Pro również hydrauliczny wysprzęglik centralny CSC. LuK RepSet DMF (dual mass flywheel) został stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach pojazdów z dwumasowym kołem zamachowym. Zestaw ten posiada wszystkie elementy potrzebne do pełnej wymiany sprzęgła wraz z DKZ. Ponieważ pochodzą one od jednego producenta, klient zyskuje pewność, że będą ze sobą perfekcyjnie współgrać zapewniając komfort jazdy i chroniąc skrzynię biegów. Zgodnie z polityką firmy, wszystkie części zamienne mają jakość produktu pierwszego montażu.

Firma LuK

Firma Luk (Lamellen- und Kupplungsbau GmbH) została założona przez braci Schaeffler w 1965 roku i błyskawicznie podbiła niemiecki rynek samochodowy produkowanymi przez siebie sprzęgłami i elementami zależnymi. Krokiem milowym dla rozwoju firmy okazało się wprowadzenie sprzęgła ze sprężyną membranową. W latach 70-tych XX w. bracia Schaeffler postanowili wyjść poza Europę i otworzyli siedzibę w Brazylii, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. W ten sposób powiększyli swoje wpływy i stali się marką rozpoznawalną na całym świecie. Dzięki świetnie wykwalifikowanym pracownikom i dobrze wyposażonym Centrom Technologicznym umiejscowionym w kilku miastach Niemiec, LuK wielokrotnie wyprzedzał konkurencję swoimi rozwiązaniami. Firma nie bazuje jedynie na sprawdzonych technologiach, ale nieustannie dąży do stworzenia lepszego, innowacyjnego produktu. W tym celu inwestuje w rozwój pracowników na każdym poziomie zawodowym. Pozwala też na dzielenie się swoimi pomysłami, nagradzając te, które przyczyniają się do jej rozwoju. Najwyższej jakości części samochodowe oferowane przez grupę Schaeffler są kierowane nie tylko do użytkowników samochodów osobowych. W katalogach produktów znajdą Państwo również podzespoły do pojazdów dostawczych, ciężarowych i traktorów. Wszechstronność zastosowań produktów powoduje, że trafiają one do szerokiego i ciągle rosnącego grona odbiorców.

LuK Polska

Stworzona w sąsiednim kraju firma nie musiała przejść długiej drogi, aby pojawić się w Polsce. Ponieważ części stworzone przez grupę Schaeffler znajdują się w większości popularnych modeli samochodów, szybko stała się ona znana po naszej stronie Odry. Dzięki niezawodności jaką cieszą się nasze sprzęgła podbiły one serca Polaków. Aktualnie LuK Polska nie jest jedynie dystrybutorem komponentów, ale oferuje pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. W związku z tym w skład oferowanych usług wchodzą:
 • Instruktaże
 • Szkolenia
 • Dostęp do rozbudowanego systemu online zawierającego informacje o wszystkich produktach
 • Narzędzia specjalne pomocne przy montażu i demontażu sprzęgieł.
Niezależnie od tego podstawą działalności firmy od lat jest produkcja i sprzedaż doskonałych sprzęgieł, umożliwiających płynną i komfortową jazdę. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszym sklepie internetowym części okażą się dla Państwa pomocne.

Przeczytaj również: Dopasowanie sprzęgła po numerze VIN


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.