Praca

Dołącz do zespołu Sprzeglo.com.pl!

Praca w Sprzeglo.com.pl
Interesujesz się motoryzacją?
Marzysz o pracy,
do której będziesz chodził z przyjemnością?

Naszych Pracowników traktujemy tak, jak chcielibyśmy, aby oni traktowali Klientów.

Aktualne oferty pracy:

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu TecDoc
  • znajomość programów z katalogami dostawców części
  • znajomość budowy samochodów oraz części samochodowych
  • żyłka do sprzedaży i profesjonalizm w pracy z Klientem
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Obowiązki:
  • sprzedaż części samochodowych drogą mailową oraz telefoniczną
  • doradztwo w zakresie doboru części samochodowych
  • weryfikacja poprawności doboru części przez Klientów
  • budowa trwałych relacji z pozyskanymi Klientami
  • wsparcie rozwoju sprzedaży online

Oferujemy:
  • stałą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w kameralnym zespole młodych osób
  • możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów
  • wysoki komfort pracy i przyjazną atmosferę

Wyślij CV na adres e-mail: praca@sprzeglo.com.pl

Jeśli chcesz, dołącz list motywacyjny lub inne materiały, które przekonają nas, że to właśnie Ciebie szukamy.