22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ -30 ZŁ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.98/5 (oceny: 987)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Sprzęgła i koła dwumasowe EXEDY

Firma Exedy

Sprzęgła Exedy


EXEDY Corporation, dawniej znana jako przedsiębiorstwo DAIKIN zatrudnia 15,3 tys. pracowników w 37 firmach na całym świecie i jest jednym z największych światowych producentów części do przekładni manualnych i automatycznych dla samochodów osobowych, użytkowych i komercyjnych różnych klas i marek.

Firma EXEDY została założona w Japonii, przez Kazuma Adachi ponad 60 lat temu. EXEDY jest oryginalnym producentem części dla 12 japońskich renomowanych producentów samochodów osobowych i dostawczych. EXEDY dostarcza również swoje wyroby dla pojazdów marek Ford, Chrysler, czy GM. Części EXEDY są oferowane w przystępnej cenie adekwatnej do wysokiej jakości i standardu wykonania.

Marka EXEDY Clutch Europe Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii została utworzona na początku lat 90tych i od tamtej pory realizuje produkcję części EXEDY pierwszomontażowych oraz części zamiennych pod markami EXEDY seria OEM, EXEDY Racing Clutch – dla samochodów sportowych oraz DYNAX. W szerokiej gamie produktów marki EXEDY znaleźć można między innymi zestawy sprzęgła EXEDY, czy też dwumasowe koła zamachowe EXEDY.


Logo Exedy Marka EXEDY znana jest na całym świecie jako marka klasy premium, dostarczająca wyroby zarówno dla producentów krajowych, jak i zagranicznych, na rynek wtórny, jak i pierwotny. Dlatego też sprzęgła EXEDY jako części zamienne produkowane są z równie wysoką starannością co części EXEDY przeznaczone na pierwszy montaż, po to, aby oferować swoim klientom niezawodność i trwałość, bez względu na klasę i wiek samochodu. Dowodem są najwyższa jakość i standardy równe standardom OEM (ang. Original Equipment Manufacturer).

Sprzęgła EXEDY

Sprzegło Exedy Jakość. Wydajność. Niezawodność. – to trzy podstawowe cechy sprzęgła EXEDY i wartości dodane do każdej części EXEDY w trzech seriach: standardowej, sportowej oraz komercyjnej. Aby utrzymywać najwyższe standardy, każdego dnia najlepsi specjaliści EXEDY na całym świecie pracują nad nowymi technologiami i opracowują innowacje po to, aby zadowolić swoich konsumentów pod każdym względem. Podstawą wysokiej jakości i kluczem do sukcesu marki EXEDY jest nieodłączna praca w zakresie 3 obszarów: tarcia, wibracji i dynamiki płynów. Ich staranne połączenie sprawia, że EXEDY znane jest na całym świecie z doskonałych wyrobów, w tym również zestawów sprzęgła EXEDY.


tarcza sprzegła Exedy Tarcze sprzęgła EXEDY zostały opracowane tak, aby osiągać wyższe momenty obrotowe, a tym samym ułatwiać obsługę sprzęgła i ograniczyć wysiłek podczas wciskania pedału sprzęgła do minimum. Świetnie sprawdzają się one również w przypadku pojazdów o wysokiej mocy napędowej. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy kilkoma rodzajami sprzęgła, firma EXEDY oferuje zawsze najlepiej dopasowane do potrzeb i pojazdu klienta części. I tak, w ofercie EXEDY znaleźć można sprzęgła odpowiednie dla samochodów osobowych, użytkowych, sportowych, jak również środków transportu miejskiego i ogólnokrajowego – autokarów i autobusów. Zarówno sprzęgła sportowe, jak i te do codziennego użytku charakteryzują się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów o wzmocnionej wytrzymałości. Klienci do wyboru otrzymują także sprzęgła dwu i trzytarczowe, przy których produkcji używa się materiałów cerametalicznych, metalicznych, organicznych i włókien węglowych w pełni bezpiecznych dla środowiska.

Dwumasowe koła zamachowe EXEDY


dwumasowe koło zamachowe Exedy Dwumasowe koło zamachowe EXEDY zostało zaprojektowane z myślą o pojazdach wyposażonych w silniki o wysokim momencie obrotowym. Znajduje również zastosowanie w przypadku samochodów, których moc silnika została zredukowana. Dwumasa EXEDY pomaga eliminować drgania odczuwalne przy małych prędkościach pojazdu, ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery oraz redukuje ilość zużytego paliwa. Koła dwumasowe EXEDY to gwarancja komfortu jazdy.
Do ich największych zalet należą przede wszystkim:
  • zmniejszenie drgań i hałasu w trakcie rozruchu silnika,
  • łatwiejszy rozruch silnika w niskich temperaturach,
  • zwiększenie wytrzymałości i wydajności przy małych prędkościach,
  • wyższe bezpieczeństwo jazdy,
  • odporność na wodę i pył.


Sprzęgła EXEDY i koła dwumasowe EXEDY – opinie klientów

Zarówno zestawy sprzęgła EXEDY, jak również koła dwumasowe EXEDY to produkty, których jakość stoi na najwyższym poziomie. Klienci z całego świata wydają pozytywne opinie na temat części EXEDY, ich standardu i jakości wykonania, niezawodności i trwałości.

Jako dostawca części na pierwszy montaż dla wielu japońskich i światowych producentów branży motoryzacyjnej, m.in. takich jak Suzuki Motor Corporation, Toyota Motor Co. Ltd., Honda Motor Co. Ltd., czy Mitsubishi Motors, firma EXEDY cieszy się ponadprzeciętną renomą, zaś jej produkty na całym świecie uznawane są jako prestiżowe wyroby klasy premium.

Dlatego też opinie klientów na temat sprzęgieł EXEDY, czy kół dwumasowych EXEDY najczęściej są jednoznaczne – najwyższa jakość za przystępną cenę. Cytując opinie konsumentów zaczerpnięte z portali takich jak Opineo.pl, czy Ceneo.pl części Exedy to "najwyższa jakość; produkt wysokiej klasy, który w 100% spełnia oczekiwania".

Najczęściej kupowane sprzęgła EXEDY
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.