22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 965)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Koła dwumasowe Valeo


Wiele współczesnych marek samochodów oryginalnie wyposażonych zostało w dwumasowe koła zamachowe. Mimo, że zastosowanie koła dwumasowego w pojazdach osobowych, jak i użytkowych niesie za sobą szereg korzyści i zalet, wymiana koła zamachowego na rynku wtórnym może okazać się kłopotliwa. Powodów może być wiele. Najczęstszym powodem niezadowolenia klientów jest nieodpowiedni wybór zestawu koła dwumasowego, brak odpowiedniej obsługi, bądź wysoka cena koła zamachowego i chęć zastąpienia jej tańszym odpowiednikiem.

dwumasowe koło zamachowe valeo


Najczęściej kupowane sprzęgła z kołem dwumasowym VALEOAby rozwiązać ten problem, firma Valeo przygotowała zestawy dwumasowych kół zamachowych. Dzięki odpowiedniej numeracji i dokładnym opisom każdego z zestawów wybór odpowiedniego koła zamachowego Valeo jest samą przyjemnością. Co więcej, zakup wieloelementowego zestawu koła zamachowego jest bardziej ekonomiczny – kupując wszystko co niezbędne to wymiany zużytego koła zamachowego oszczędzasz nawet 30-50%. Zestawy dwumasowego koła zamachowego Valeo oznaczają również mniejsze ryzyko awarii, a tym samym wyższą niezawodność. Nie tylko dlatego, że części Valeo wykonane są z najwyższej jakości materiałów, ale również dlatego, że układ dwumasowy to wiele elementów i wiele z nich może ulec awarii – wymiana kompletu gwarantuje wieloletnią żywotność całego zestawu Valeo. Do wyboru klienci otrzymują 121 różnych zestawów koła dwumasowego Valeo pasujących do 25 marek samochodowych i aż 150 modeli samochodów.

Opinie na temat dwumasowego koła zamachowego Valeo są niezwykle pozytywne i odzwierciedlają wysoki poziom wykonania części Valeo. Świadczą o tym m.in. rekomendacje wielu klientów na całym świecie, w tym również polskich kierowców. Potwierdzeniem są pozytywne komentarze polskich internautów umieszczane na forach i w serwisach takich jak Opine.pl, czy Ceneo.pl wychwalających cichą prace, solidność, wysoką jakość części Valeo, jak również ich odpowiednią cenę i wysoką renomę oraz obowiązkową gwarancję udzielaną przez producenta na każdy z wyrobów.

Najczęściej kupowane koła dwumasowe VALEO
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.