22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ -30 ZŁ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 1000)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Sprzęgła Statim


SRL logo


Marka Statim


Statim logo Założona w 1994 roku firma Statim z siedzibą w Poznaniu zawdzięcza swój sukces motoryzacyjnej pasji oraz doświadczeniu pełnych zaangażowania właścicieli. Dzięki temu stała pierwszą polską firmą, która rozpoczęła sprzedaż części samochodowych w obszarze aftermarket sygnując je własną marką. Elementy sprzęgłowe układu napędowego stanowiły bazę dla rozwoju firmy, a zebrane przez 20 lat doświadczenie w chwili obecnej pozwala oferować klientom niespełna 500 referencji sprzęgieł kompletnych o sprawdzonej, wysokiej jakości potwierdzonej dwiema dekadami dynamicznie rozwijającej się sprzedaży na terenie Polski, jak i za granicą. Marką Statim sygnowane są również części z linii przegubów napędowych, amortyzatorów, pomp wody, kompletów osłon amortyzatorów i przegubów, jak i zestawy sprzęgające oraz wyłączniki elektromagnetyczne..

Sprzęgła Statim:


Statim logo

Bieżąca oferta części na linii sprzęgieł kompletnych uwzględnia przede wszystkim specyfikę polskiego rynku motoryzacyjnego i skierowana jest głównie do właścicieli aut 5-letnich i starszych. Szerokie spektrum asortymentowe obejmuje 3-elementowe konstrukcje klasyczne, zestawy z hydraulicznym wysprzęglikiem (CSC), jak i te zawierające sztywne koło zamachowe. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijana linia asortymentowa w ofercie firmy, która stanowi idealną alternatywę dla sprzęgieł z półki premium.

1. Klasyczne 3-elementowe zestawy sprzęgła Statim


Statim logo

Najbardziej liczną grupę w ofercie sprzęgłowej Statim stanowią zestawy składające się z docisku, tarczy oraz łożyska wyciskowego, znajdujące zastosowanie w znaczącej większości pojazdów poruszających się po polskich drogach.


2. Zestawy ze sztywnym kołem zamachowym Statim


Statim logo

4-elementowe zestawy sprzęgła Statim zawierające sztywne koło zamachowe są doskonałą alternatywą dla oryginalnie montowanych w wielu autach awaryjnych kół dwumasowych. Zestaw dostarczany jest w postaci gotowej do montażu i zawiera wszelkie niezbędne elementy mocujące. W ofercie można znaleźć również komplety, które zamiast łożyska oporowego zostały wyposażone w wysprzęglik hydrauliczny, jak rówież 3-elementowe zestawy zamienne, które pasują do oferowanych przez Statim jednomasowych kół zamachowych.

Najczęściej kupowane sprzęgła ze sztywnym kołem jednomasowym STATIM3. Zestawy z hydraulicznym wysprzęglikiem (CSC) Statim


Statim logo

Ostatnią grupę sprzęgieł oferowanych przez markę Statim stanowią komplety składające się z trzech elementów wyposażone w coraz częściej stosowany przez producentów samochodów, wysprzęglik hydrauliczny stanowiący alternatywę dla standardowego łożyska.Sprzęgła Statim – opinie klientów


Marka Statim jest polską marką skupiającą swoją działalność przede wszystkim na częściach do samochodów 5-letnich, bądź starszych. Oferuje części zamienne niemal dla wszystkich obecnych na polskim rynku samochodów, dlatego też gwarantuje dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Kierowcy, którzy zdecydowali się na zakup sprzęgieł marki Statim pozytywnie wyrażają się na temat samej marki i jakości oferowanych przez nią produktów. Sprzedawane w kilku wersjach zestawy sprzęgłowe oraz jednomasowe koła zamachowe Statim posiadają 2-letnią gwarancję co jest dowodem wysokiej dbałości o klienta oraz solidnego wykonania elementów.

Co więcej, jako duży plus wskazywana jest również zaskakująco niska cena asortymentu w stosunku do jego wysokiej jakości w porównaniu do ofert droższych producentów zajmujących się również produkcją części na pierwszy montaż. Według dotychczasowych klientów zestawy sprzęgła Statim stanowią świetną alternatywę dla części flagowych marek na rynku motoryzacyjnym i są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią wysoki poziom wykonania oraz przystępną cenę.

Najczęściej kupowane sprzęgła STATIM


Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.