22 251 23 27

DZIŚ DO 30% TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

ZIMOWA WYPRZEDAŻ!

-30%

4.99/5 (oceny: 944)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Sprzęgła i koła dwumasowe Blue Print


blue print logo

Bilstein Group - właściciel marki Blue Print


Właścicielem marki Blue Print jest Bilstein Group, która jest jednym z największych producentów części zamiennych do samochodów. Firma produkuje i dostarcza części pod markami takimi jak Blue Print, SWAG, oraz FEBI. Oferuje ponad 55 000 produktów a liczba ta cały czas się zwiększa.

bilstein group logo Bilstein Group produkuje części w 140 krajach na świecie. Celem grupy jest dostarczanie kierowcom i punktom naprawczym części zamiennych, jako wysokiej jakości alternatywy dla części oryginalnych producentów. Wszystkie produkty firmy ADL produkowane są w oparciu o wymagania norm jakości ISO oraz wysoce cenioną filozofię pracodawcy opartą na wsparciu i szkoleniu pracowników oraz ciągłym doskonaleniu.

Marka Blue Print

blue print logo

Marka Blue Print oferuje szeroką gamę części wysokiej jakości do naprawy i renowacji pojazdów osobowych i dostawczych. Części Blue Print to świetna alternatywa dla drogich części dostępnych u dilerów samochodowych. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie zastąpić zużyte oryginalne elementy samochodu oraz aby zapewnić łatwy montaż i znakomite użytkowanie. Marka Blue Print oferuje 3-letnią gwarancję na ewentualne wady wyrobów powstałe podczas produkcji. Dzięki temu klienci Blue Print mają pewność, że w razie wykrytych niezgodności i wad konstrukcyjnych części podlegają darmowej wymianie i montażowi, pod warunkiem, że zostały one prawidłowo zamontowane według zaleceń producenta.
Bogata oferta marki zawiera części do wielu marek i modeli samochodów, jednak komponenty Blue Print oferowane są głównie z myślą o samochodach azjatyckich i amerykańskich, na których rynku, marka Blue Print posiada pozycję lidera i wiodącego dystrybutora części zamiennych, takich jak m.in.:
  • Części nadwozia
  • Układ hamulcowy i klocki hamulcowe
  • Filtry
  • Sprzęgła (komoletne zestawy oraz poszczególne elementy)
  • Koła zamachowe (w tym zestawy konwersji z dwyumasy na koło sztywne)
  • Elementy przeniesienia napędu
  • Elektronika sterująca silnikiem oraz przewody
  • Części układu chłodzenia
  • Paski i łańcuchy rozrządu
  • Układy kierownicze
Łącznie wyróżnić można 160 grup produktowych składających się łącznie na 22 tys. różnych części zamiennych. Produkty Blue Print, chociaż wykorzystywane są również przez wielu dużych dealerów części samochodowych, ich odbiorcami są także niezależne warsztaty, których ilość w samej Wielkiej Brytanii szacuje się nawet na 20 tys.. Bez względu na markę i model samochodu części Blue Print to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności i niskiej ceny.

Zaletą wyboru niezależnego warsztatu samochodowego jest możliwość wyboru marki części zamiennych, o odpowiedniej jakości i cenie odpowiadającej oczekiwaniom i możliwościom klienta. Wybór odpowiedniej marki determinują jakość wyrobów, wiek samochodu i cena części. Często klienci decydują się na części pochodzące od oryginalnych producentów, bo wiedzą, że wraz z nimi otrzymują gwarancję wysokiej jakości. Niestety, wiąże się to z przymusem poniesienia wyższych kosztów zakupu, którym nie każdy konsument może sprostać. Wybierając części Blue Print klienci decydują się na równie wysoką jakość, jak w przypadku oryginalnych części, gwarancję dopasowania i łatwego montażu oraz przede wszystkim niższą, rozsądną cenę.

Części Blue Print


sprzęgło blue print Marka Blue Print posiada szeroki wybór części układu napędowego oraz zestawów sprzęgieł i kół zamachowych. Części sprzęgła Blue Print dostępne są zarówno pojedynczo oraz w kompletnych zestawach sprzęgła. Wśród pojedynczych części sprzęgła Blue Print wyróżnić można siłowniki sprzęgła, łożyska oporowe oraz tarcze i dociski sprzęgła.

Zestawy sprzęgieł Blue Print

Blue Print w swojej ofercie posiada ponad 1100 zestawów sprzęgła dopasowanych do szerokiej gamy samochodów i silników. Wysoka jakość zestawów potwierdzona jest rygorystycznymi testami i certyfikatami zgodności. Zestawy dostępne są w wersjach zawierających tarczę, docisk oraz łożysko a także zestawy składające się jedynie z docisku i tarczy.

Koła dwumasowe i koła zamachowe Blue Print

Blue Print produkuje również koła dwumasowe oraz zestawy konwersji na sztywne koło jednomasowe. Te ostatnie zostały nazwane linią SMARTFIT Blue Print dla kół dwumasowych. Zastosowanie Sztywnego koła jednomasowego i przeniesienie tłumików drgań skrętnych na specjalnie przygotowaną tarczę pozwoiło obniżyć koszty produkcji, dzięki czemu cena końcowa jest również niższa. Jednocześnie nie musimy martwić sie o skrzynię biegów ani komfort podróżowania. 25 letnie doświadczenie pozwoloło uzyskać bardzo wysoki poziom tłumienia drgań i przeciążeń.

zestaw sprzęgła z kołem Blue Print

Sztywne koła zamachowe, są praktycznie bezobsługowe i nie wymagają wymiany dożywotnio. Sprzęgło w zestawie SmartFit jest również bardzo wytrzymałym elementem, jednak z czasem, jako część eksploatacyjna w naturalny sposób ulega zużyciu. W związku z tym Blue Print przygotowało też praktyczne zestawy SmartFit - bez koła zamachowego, zawierające tylko tarczę wraz z dociskiem i opcjonalnie łożyskiem oporowym. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać spore oszczędności w długoterminowej eksploatacji.

Poszerzona oferta Blue Print

Początkowo marka oferowała części do samochodów azjatyckich. Z biegiem lat oferta została rozszerzona o elementy do samochodów amerykanskich i europejskich. Obecnie powiększający się katalog zawiera ponad 1100 gotowych zestawów naprawczych oraz ponad 2100 pojedynczych części pasujących do niemal 30 tys modeli pojazdów. Kompletne informacje można znaleźć w katalogu firmowym przy pomocy wyszukiwarki Partsfinder na odicjalnej stronie blue-print.de/pl/
blue print części i opakowania

Opinie klientów

o sprzęgłach i kołach dwumasowych są pozytywne. Klienci chwalą starannie i bezbłędnie przygotowaną bazę produktów w katalogu on-line pozwalającą na szybki i prawidłowy wybór odpowiedniej części. Części Blue Print są na bieżąco doskonalone i ulepszane tak, aby zagwarantować asortyment nawet do najnowszych modeli pojazdów. Wysoką wartość części Blue Print, według opinii klientów tworzy także fakt, że części tej marki montowane są oryginalnie w samochodach marki Mazda. Renoma i prestiż, a przy tym niezawodność i 3-letnia gwarancja to dowód solidnego wykonania i wysokiej jakości sprzęgieł i kół dwumasowych Blue Print i sprawiają one, że części te cieszą się wysokim autorytetem na rynku części zamiennych.

Najczęściej kupowane sprzęgła BLUE PRINTKatalog Blue Print

Pełen katalog części Blue Print można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

katalog sprzegiel blueprint


Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.