Sprzęgła i koła dwumasowe Blue Print


blue print logo

Grupa ADL Automotive Distributors Ltd

ADL logo

Właścicielem marki Blue Print jest brytyjskie przedsiębiorstwo rynku motoryzacyjnego ADL Automotive Distributors Ltd. Grupa ADL składa się na niezależne spółki Wilkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii i Włoch z główną siedzibą w brytyjskim mieście Marden w hrabstwie Kent.

bilstein group logo ADL wchodzi w skład niemieckiej grupy Bilstein – wiodącego producenta i dostawcy części samochodowych w 140 krajach na świecie. Celem grupy jest dostarczanie kierowcom i punktom naprawczym części zamiennych, jako wysokiej jakości alternatywy dla części oryginalnych producentów. Wszystkie produkty firmy ADL produkowane są w oparciu o wymagania norm jakości ISO oraz wysoce cenioną filozofię pracodawcy opartą na wsparciu i szkoleniu pracowników oraz ciągłym doskonaleniu.

Marka Blue Print


blue print logo Marka Blue Print oferuje szeroką gamę części wysokiej jakości do naprawy i renowacji pojazdów osobowych i dostawczych. Części Blue Print to świetna alternatywa dla drogich części dostępnych u dilerów samochodowych. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie zastąpić zużyte oryginalne elementy samochodu oraz aby zapewnić łatwy montaż i znakomite użytkowanie. Marka Blue Print oferuje 3-letnią gwarancję na ewentualne wady wyrobów powstałe podczas produkcji. Dzięki temu klienci Blue Print mają pewność, że w razie wykrytych niezgodności i wad konstrukcyjnych części podlegają darmowej wymianie i montażowi, pod warunkiem, że zostały one prawidłowo zamontowane według zaleceń producenta.
Bogata oferta marki zawiera części do wielu marek i modeli samochodów, jednak komponenty Blue Print oferowane są głównie z myślą o samochodach azjatyckich i amerykańskich, na których rynku, marka Blue Print posiada pozycję lidera i wiodącego dystrybutora części zamiennych, takich jak m.in.: filtry, klocki hamulcowe, wtryskiwacze układu paliwowego, kołach zamachowe i zestawy sprzęgła. Łącznie wyróżnić można 160 grup produktowych składających się łącznie na 22 tys. różnych części zamiennych. Produkty Blue Print, chociaż wykorzystywane są również przez wielu dużych dealerów części samochodowych, ich odbiorcami są także niezależne warsztaty, których ilość w samej Wielkiej Brytanii szacuje się nawet na 20 tys.. Bez względu na markę i model samochodu części Blue Print to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności i niskiej ceny.

części blue print


Zaletą wyboru niezależnego warsztatu samochodowego jest możliwość wyboru marki części zamiennych, o odpowiedniej jakości i cenie odpowiadającej oczekiwaniom i możliwościom klienta. Wybór odpowiedniej marki determinują jakość wyrobów, wiek samochodu i cena części. Często klienci decydują się na części pochodzące od oryginalnych producentów, bo wiedzą, że wraz z nimi otrzymują gwarancję wysokiej jakości. Niestety, wiąże się to z przymusem poniesienia wyższych kosztów zakupu, którym nie każdy konsument może sprostać. Wybierając części Blue Print klienci decydują się na równie wysoką jakość, jak w przypadku oryginalnych części, gwarancję dopasowania i łatwego montażu oraz przede wszystkim niższą, rozsądną cenę.

Części Blue Print


sprzęgło blue print Marka Blue Print posiada szeroki wybór części układu napędowego oraz zestawów sprzęgieł i kół zamachowych. Części sprzęgła Blue Print dostępne są zarówno pojedynczo oraz w kompletnych zestawach sprzęgła. Wśród pojedynczych części sprzęgła Blue Print wyróżnić można siłowniki sprzęgła, łożyska oporowe oraz tarcze i dociski sprzęgła. Kompletne zestawy sprzęgła Blue Print dostępne są w wersji wyposażonej w tarczę, docisk oraz łożysko sprzęgła, a także w wersji zawierającej jedynie docisk i tarczę sprzęgła. W ofercie znaleźć można również zestawy dwumasowych kół zamachowych. Koła dwumasowe Blue Print produkowane w najwyższej jakości OEM (ang. Original Manufacturer) cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów.


Opinie klientów o sprzęgłach i kołach dwumasowych są pozytywne. Klienci chwalą starannie i bezbłędnie przygotowaną bazę produktów w katalogu on-line pozwalającą na szybki i prawidłowy wybór odpowiedniej części. Części Blue Print są na bieżąco doskonalone i ulepszane tak, aby zagwarantować asortyment nawet do najnowszych modeli pojazdów. Wysoką wartość części Blue Print, według opinii klientów tworzy także fakt, że części tej marki montowane są oryginalnie w samochodach marki Mazda. Renoma i prestiż, a przy tym niezawodność i 3-letnia gwarancja to dowód solidnego wykonania i wysokiej jakości sprzęgieł i kół dwumasowych Blue Print i sprawiają one, że części te cieszą się wysokim autorytetem na rynku części zamiennych.

Najczęściej kupowane sprzęgła BLUE PRINT
Zobacz także:Polecane artykuły: