22 251 23 27

DZISIAJ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 965)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Sprzęgła i koła dwumasowe Japanparts

Kilka słów o firmie i marce Japanparts


japanparts logo


Japanparts srl to włoskie przedsiębiorstwo z ponad 30-letnią tradycją zajmujące się selekcją i dystrybucją części zamiennych przeznaczonych dla samochodów azjatyckich i amerykańskich. Od 20 lat Japanparts srl to lider w dziedzinie importu i dytrybucji części samochodowych na świecie. Marka Japanparts to obok marek Ashika oraz Japko marka produktów oferowanych przez Japanparts srl. Szeroka gama elementów oferowanych pod marką Japanparts obejmuje zarówno filtry, części hydrauliczne, sprzęgła, jak również łożyska, świece, czy rozruszniki. Dystrybuowane przez Japanparts części pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych zakładów produkcyjnych wytwarzających produkty o wysokim standardzie wykonania i wysokiej jakości.

przedsiebiorstwo japanparts


Przedsiębiorca Japanparts srl daje swoim klientom dostęp do internetowego katalogu on-line zawierającego niezbędne do wyboru odpowiednich części informacje i zdjęcia. Baza produktów jest na bieżąco ulepszana i aktualizowana po to, aby zakup odpowiedniego sprzęgła, bądź innych części Japanparts był dla klientów możliwie jak najłatwiejszy. Przedsiębiorstwo Japanparts srl działa zgodnie z wymaganiami norm europejskich, w tym również Dyrektywy Europejskiej GVO nr 1400/2002 zawierające wytyczne dla uczestników rynku branży motoryzacyjnej, jak również funkcjonuje na podstawie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą międzynarodową ISO 9001.

Sprzęgła Japanparts oraz koła dwumasowe Japanparts


firma japanparts

Marka Japanparts obejmuje zarówno kompletne zestawy sprzęgła, jak również pojedyncze komponenty, takie jak: łożyska oporowe sprzęgła, tarcze i dociski sprzęgła. W ofercie znaleźć można również koła zamachowe oraz superzestawy sprzęgła z kołem zamachowym Japanparts. Części Japanparts charakteryzują się wysoką jakością oraz długą żywotnością. Odzwierciedleniem są same pozytywne opinie klientów odnośnie zestawów sprzęgieł, jak i pojedynczych elementów. Sprzęgła Japanparts oraz koła zamachowe Japanparts są trwałe i odpowiednio skonstruowane, aby gwarantować najwyższy stopień dopasowania i jak najlepiej zastąpić zużyte sprzęgło, czy koło zamachowe z pierwszego montażu. Warto również wspomnieć, że przedsiębiorstwo Japanparts jest czołowym dystrybutorem części zamiennych do samochodów znanych i renomowanych marek takich jak: Toyota, Nissan, Honda, Kia, Mitsubishi oraz wielu innych.

Najczęściej kupowane sprzęgła i koła dwumasowe JAPANPARTS
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.