22 251 23 27

8:00-14:00

DZISIAJ -30 ZŁ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 1000)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Sprzęgła i koła dwumasowe Aisin


Aisin logo

Firma Aisin Seiki Co., Ltd.


Aisin logo Aisin Seiki to japońska korporacja obecna na rynku motoryzacyjnym od 1965 roku. Powstała przez fuzję dwóch niezależnych firm – Aichi Kogyo i Shinkawa Kogyo zajmujących się produkcją części samochodowych. Na przestrzeni lat Aisin Seiki przekształciło się w grupę sześciu zależnych spółek wyspecjalizowanych w projektowaniu i produkcji elementów i części różnych układów samochodowych, poczynając od układów elektrycznych, na układach hamulcowych kończąc. Od powstania, firma Aisin Seiki działa w zgodzie z zasadą „jakość na pierwszym miejscu” oferując swoim konsumentom atrakcyjne wyroby, które spełnią ich wymagania i oczekiwania.


Współcześnie, Aisin Seiki to przedsiębiorstwo znane na całym świecie z wyrobów branży motoryzacyjnej najwyższej jakości i od lat posiada pozycję bezkompromisowego lidera na rynku części zamiennych. Wykorzystanie najnowszych technologii produkcji, Aisin Seiki oferuje produkty spełniające najbardziej wymagające normy i wymagania jakościowe, jednocześnie dbając o środowisko i odpowiednią utylizację odpadów poprodukcyjnych.

Celem przedsiębiorstwa Aisin Seiki są przede wszystkim stworzenie lepszego społeczeństwa motoryzacyjnego oraz poprawa jakości życia kierowców, pasażerów oraz wszystkich ludzi, którzy mają styczność z branżą motoryzacyjną i jej produktami. Korporacja kieruje się złotymi zasadami, dzięki którym odniosła i nieustannie odnosi globalne sukcesy. Nawiązując do naczelnej zasady „jakość na pierwszym miejscu”, zarząd oraz wszyscy pracownicy Aisin kierują się zasadami tworzenia jak największej ilości dodatnich wartości w rozumieniu klienta i ciągłego doskonalenia ukierunkowanego na nieustanny rozwój i przyszłość społeczeństwa, jakości wyrobów i technologii wytwarzania.

W 1970 roku, grupa Aisin Seiki jako pierwsze przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej stworzyło własne zaplecze do testowania i badania produkowanych części i układów samochodowych. Wszystkie części Aisin są dokładnie testowane przy zastosowaniu symulacji wszystkich możliwych rodzajów warunków drogowych po to, aby zagwarantować najwyższy stopień bezpieczeństwa, trwałość i wydajność swoich produktów. Dowodem troski o klienta, realizacji celów i polityki jakości firmy, jak również wysokiego zaangażowania w prowadzone działania jest uczestnictwo grupy Aisin w wielu badaniach naukowych odnośnie środowiska naturalnego oraz zaawansowanych badań technologicznych nad domowymi ogniwami paliwowymi, które mają szansę zrewolucjonizować rynek. Aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów przedsiębiorstwo realizuje produkcję części Aisin w oparciu o japońską filozofię monozukiri promującą nastawienie do produkcji nie tylko znakomitych wyrobów, ale również do ich ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i całego systemu produkcyjnego.

Najczęściej kupowane sprzęgła AISINCzęści Aisin


Bogata oferta części Aisin oferuje zarówno elementy układu napędowego, hamulcowego, jak i zawieszenia. Sukces firmy Aisin jest wynikiem wszechstronności stosowanych technologii, zaawansowanego i rozbudowanego zaplecza produkcyjnego, a przede wszystkim odpowiedniego zestawienia stale ulepszanych i doskonalonych części oraz idealnego dostosowania oferty do zdolności produkcyjnych korporacji.

sprzęgła aisin


Części Aisin gwarantują bezpieczeństwo, wysokie osiągi, komfort jazdy oraz staranne i solidne wykończenie z najwyższej jakości materiałów. Warto wspomnieć, że Aisin jest producentem zarówno części na pierwszy montaż dla marek Toyota i Suzuki, jak również oferuje części zamienne wykonane w jakości OE (ang. Original Equipment).

Zestawy sprzęgła i koła dwumasowe Aisin


sprzęgła aisin
Sprzęgła Aisin na całym świecie znane są ze swojej wysokiej wydajności i niezawodności. W większości samochodów marki Toyota to właśnie sprzęgła Aisin montowane są na pierwszy montaż. Dzięki zastosowaniu jednakowych technologii przy produkcji części na rynek pierwotny i wtórny, sprzęgła oferowane przez firmę Aisine jako części zamienne są jednakowo wysokiej jakości i spełniają standardy produkcji OEM (ang. Original Equipment Manufacturing). To, co wyróżnia sprzęgła Aisin na rynku motoryzacyjnym jest zastosowanie innowacyjnej technologii tłumienia wibracji NVR (ang. Noise Vibration Reduction). Wszystkie części, w tym również sprzęgła produkowane są przy zachowaniu bezpiecznych dla środowiska technologii, co jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że jakość i wydajność mogą iść w parze z ekologicznym myśleniem. Kompletne zestawy sprzęgła Aisin wyposażone w trzy niezbędne do prawidłowej wymiany zużytego sprzęgła elementy: tarczę sprzęgła, docisk i łożysko sprzęgła. Koła dwumasowe Aisin produkowane są z równie wysoką starannością i podobnie jak pozostałe części znanej japońskiej marki cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów.


Części układu hydraulicznego sprzęgła Aisin


pompy i łożyska sprzęgła aisin


Aisin to dostawca nr 1, jeśli chodzi o części układu hydraulicznego dla samochodów japońskich. W ofercie części zamiennych dostępne są 4 linie części hydraulicznych: pomp sprzęgła Aisin oraz łożysk sprzęgła Aisin. Układom hydraulicznym, ze względu na wymogi bezpieczeństwa, narzucane są szczególnie wysokie standardy jakości. Wszystkie części zamienne Aisin produkowane są w tych samych zakładach produkcyjnych co części OE, dlatego też wysoka jakość oferowanych na zamianę pomp i łożysk sprzęgła, niezawodność, wydajność i wytrzymałość są niekwestionowane.

Części układu hydraulicznego sprzęgła i koła dwumasowe Aisin – opinie kierowców i ekspertów


Marka Aisin kojarzona jest na całym świecie. Przede wszystkim za produkcję części na pierwszy montaż dla samochodów marek Toyota i Suzuki, ale również za znakomitej jakości części zamienne w żadnym stopniu nie odbiegające poziomem wykonania od części pierwszomontażowych Aisin. Ciągłe doskonalenie i nieustanna praca nad wyrobami sprawia, że przedsiębiorstwo Aisin utrzymuje pozycję lidera na rynku wtórnym, zaś części Aisin cieszą się pozytywną opinią nie tylko konsumentów, ale również ekspertów. Sprzęgła Aisin to popularny wybór wśród klientów, którzy dokonują wymiany zużytego sprzęgła i poszukują części niezawodnych i sprawdzonych. Podobnie jest z dwumasowymi kołami zamachowymi. Koła dwumasowe Aisin również cieszą się pozytywną opinią wśród konsumentów. Oferowane w zestawach z samym kołem zamachowym, bądź w zestawach ze sprzęgłem są gwarancją najwyższej jakości za odpowiednio wysoką cenę.

Najczęściej kupowane sprzęgła ze sztywnym kołem jednomasowym AISIN
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.