Części układu hydraulicznego sprzęgła TRW Automotive - wysprzęgliki, pompy i zestawy naprawcze

Firma TRW Automotive


TRW automotive logo


TRW Automotive to światowy lider na rynku produkcji części, komponentów i systemów motoryzacyjnych zarówno na pierwszy montaż jako OEM (ang. Original Equipment Manufacturer), jak również na rynek wtórny – TRW Aftermarket. Amerykańska korporacja zajmuje się opracowywaniem technologii, projektowaniem wyrobów, produkcją oraz dystrybucją wszystkich elementów i modułów pośrednio lub bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem kierowców i pasażerów każdego typu pojazdów na świecie. Siedziba TRW Automotive znajduje się w mieście Livonia, w amerykańskim stanie Michigan, zaś marka TRW pochodzi od nazw firm założycielskich Thompson i Ramo Woolridge.

Korzenie firmy sięgają początków XX w., kiedy to jeden z pracowników fabryki śrub w 1904 wpadł na oszałamiający pomysł modernizacji maszyn zakładowych, co w efekcie doprowadziło go do najwyższego szczebla zarządu firmy, powstania nowego przedsiębiorstwa pod jego nazwiskiem Thompson Products, która następnie w 1958 roku weszła w kooperację z firmą Ramo-Woolridge. TRW Automotive zatrudnia 60 tys. ludzi w 200 lokalizacjach znajdujących się w 26 krajach na całym świecie.

Części TRW dostarczane są do 40 producentów pojazdów w standardzie OE (ang. Original Manufacturer), czyli na pierwszy montaż do ponad 250 modeli samochodów. TRW Automotive równie ważną rolę odgrywa na światowych rynkach wtórnych i niezależnych rynkach wtórnych (IAM) dostarczając części zamienne, m.in. części układu sprzęgła w potwierdzonej jakości OE. TRW Automotive to, jak wcześniej wspomniano, jeden z największych dostawców części motoryzacyjnych na rynku globalnym, którego sprzedaż w roku 2011 wyniosła ponad 16 bilionów dolarów amerykańskich.

Siłowniki, wysprzęgliki, pompy i zestawy naprawcze pompy sprzęgła TRW


TRW Automotive to producent, który w skali Europy posiada najbardziej kompleksową gamę części zamiennych wchodzących w skład systemów podwozia samochodowego. Siłowniki i pompy sprzęgła TRW oferowane jako zamienniki produkowane są z zachowaniem norm najwyższej jakości zgodnej ze standardami norm OE (ang. Original Equipment).

części TRW


Jako wiodący w Europie producent hydrauliki hamulcowej, TRW Automotive oferuje części – siłowniki oraz pompy sprzęgła w dwóch wersjach odpowiednich zarówno do lekkich samochodów osobowych, jak i ciężkich samochodów dostawczych i ciężarowych. Siłowniki i pompy sprzęgła TRW wykonywane są z lekkiego aluminium, które poprzez ograniczenie masy pojazdu dodaje wydajności, jak również z ciężkiego żeliwa pokrytego powłoką antykorozyjną. Wszystkie pojedyncze części, czy to siłowniki, czy też pompy sprzęgła, przed wprowadzeniem na rynek wtórny, tak jak części TRW na pierwszy montaż są dokładnie i szczegółowo badane, aby zagwarantować klientom jakość zgodną z wymaganiami OE.

Dodatkowo, firma oferuje zestawy naprawcze pompy sprzęgła. Opinie nt. siłowników TRW oraz opinie odnośnie pomp sprzęgła TRW są pozytywne. Klienci, którzy poszukują elementów hydraulicznych sprzęgła dobrze wyrażają się o produktach marki TRW Automotive. Części TRW kojarzą się z wysoką jakością wykonania i bezpieczeństwem, ponieważ firma ta znana jest na całym świecie jako producent różnego rodzaju systemów bezpieczeństwa dla samochodów, w tym np. układów hamulcowych. Produkty TRW zdobyły ogólnoświatowe uznanie i zaufanie na rynku aftermarket, przez co są kojarzone z bezkompromisowym wyborem pod względem jakości i trwałości.

Najczęściej kupowane części sprzęgła TRW
Zobacz także:Polecane artykuły: