DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 752)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Części układu hydraulicznego sprzęgła TRW Automotive - wysprzęgliki, pompy i zestawy naprawcze

Firma TRW Automotive


TRW automotive logo


TRW Automotive to światowy lider na rynku produkcji części, komponentów i systemów motoryzacyjnych zarówno na pierwszy montaż jako OEM (ang. Original Equipment Manufacturer), jak również na rynek wtórny – TRW Aftermarket. Amerykańska korporacja zajmuje się opracowywaniem technologii, projektowaniem wyrobów, produkcją oraz dystrybucją wszystkich elementów i modułów pośrednio lub bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem kierowców i pasażerów każdego typu pojazdów na świecie. Siedziba TRW Automotive znajduje się w mieście Livonia, w amerykańskim stanie Michigan, zaś marka TRW pochodzi od nazw firm założycielskich Thompson i Ramo Woolridge.

Korzenie firmy sięgają początków XX w., kiedy to jeden z pracowników fabryki śrub w 1904 wpadł na oszałamiający pomysł modernizacji maszyn zakładowych, co w efekcie doprowadziło go do najwyższego szczebla zarządu firmy, powstania nowego przedsiębiorstwa pod jego nazwiskiem Thompson Products, która następnie w 1958 roku weszła w kooperację z firmą Ramo-Woolridge. TRW Automotive zatrudnia 60 tys. ludzi w 200 lokalizacjach znajdujących się w 26 krajach na całym świecie.

Części TRW dostarczane są do 40 producentów pojazdów w standardzie OE (ang. Original Manufacturer), czyli na pierwszy montaż do ponad 250 modeli samochodów. TRW Automotive równie ważną rolę odgrywa na światowych rynkach wtórnych i niezależnych rynkach wtórnych (IAM) dostarczając części zamienne, m.in. części układu sprzęgła w potwierdzonej jakości OE. TRW Automotive to, jak wcześniej wspomniano, jeden z największych dostawców części motoryzacyjnych na rynku globalnym, którego sprzedaż w roku 2011 wyniosła ponad 16 bilionów dolarów amerykańskich.

Siłowniki, wysprzęgliki, pompy i zestawy naprawcze pompy sprzęgła TRW


TRW Automotive to producent, który w skali Europy posiada najbardziej kompleksową gamę części zamiennych wchodzących w skład systemów podwozia samochodowego. Siłowniki i pompy sprzęgła TRW oferowane jako zamienniki produkowane są z zachowaniem norm najwyższej jakości zgodnej ze standardami norm OE (ang. Original Equipment).

części TRW


Jako wiodący w Europie producent hydrauliki hamulcowej, TRW Automotive oferuje części – siłowniki oraz pompy sprzęgła w dwóch wersjach odpowiednich zarówno do lekkich samochodów osobowych, jak i ciężkich samochodów dostawczych i ciężarowych. Siłowniki i pompy sprzęgła TRW wykonywane są z lekkiego aluminium, które poprzez ograniczenie masy pojazdu dodaje wydajności, jak również z ciężkiego żeliwa pokrytego powłoką antykorozyjną. Wszystkie pojedyncze części, czy to siłowniki, czy też pompy sprzęgła, przed wprowadzeniem na rynek wtórny, tak jak części TRW na pierwszy montaż są dokładnie i szczegółowo badane, aby zagwarantować klientom jakość zgodną z wymaganiami OE.

Dodatkowo, firma oferuje zestawy naprawcze pompy sprzęgła. Opinie nt. siłowników TRW oraz opinie odnośnie pomp sprzęgła TRW są pozytywne. Klienci, którzy poszukują elementów hydraulicznych sprzęgła dobrze wyrażają się o produktach marki TRW Automotive. Części TRW kojarzą się z wysoką jakością wykonania i bezpieczeństwem, ponieważ firma ta znana jest na całym świecie jako producent różnego rodzaju systemów bezpieczeństwa dla samochodów, w tym np. układów hamulcowych. Produkty TRW zdobyły ogólnoświatowe uznanie i zaufanie na rynku aftermarket, przez co są kojarzone z bezkompromisowym wyborem pod względem jakości i trwałości.

Najczęściej kupowane części sprzęgła TRW
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.