22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.99/5 (oceny: 965)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Koła dwumasowe SACHS


dwumasowe koła zamachowe sachs Jak twierdzi sam producent, dwumasowe koło zamachowe SACHS to klucz do pierwszej klasy samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Pozytywne opinie i najwyższe zadowolenie klientów – to najlepiej świadczy o jakości i najwyższej klasie marki SACHS. Kierowcy pojazdów z kołem dwumasowym doceniają zredukowany hałas i wibracje wynikające z pracy układu napędowego i wszyscy zgodnie twierdzą, że dwumasowe koła zamachowe SACHS to gwarancja komfortowej i przyjemnej jazdy oraz płynności podczas zmiany biegów. Zastosowanie zaawansowanej technologii i unikatowych rozwiązań w postaci wielofunkcyjnych elementów sprawia, że koło dwumasowe może zostać zamontowane również w średniej klasy pojazdach. Dzięki temu większa ilość kierowców może cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania samochodu za niewygórowaną cenę. Drgania skrętne powstające podczas pracy silnika pojazdu motoryzacyjnego powodują, że kierowca, jak i pasażerowie narażeni są na nieprzyjemne wibracje oraz hałas generowane przez układ napędowy samochodu. Dwumasowe koła zamachowe SACHS wyposażone są w tłumik drgań skrętnych, dzięki czemu niemalże całkowicie eliminuje się negatywne odczucia podczas jazdy.


Ponadto, zastosowanie koła dwumasowego to również korzyści ekonomiczne – zmniejsza ono zużycie paliwa, poprzez obniżenie prędkości biegu jałowego, od którego można napędzać samochód na pełnym gazie. Obok redukcji wstrząsów, nieprzyjemnych wibracji i hałasu, przyjemniejsza staje się zmiana biegów, której kierowca samochodu z kołem dwumasowym może dokonywać bez większego użycia siły dokładnie wtedy, kiedy naprawdę zachodzi taka potrzeba. Rozruch silnika pojazdu z kołem zamachowym jest łatwy, szybki i łagodny – to opinia producenta, ale również opinia konsumentów, którzy w samych superlatywach wyrażają się o częściach SACHS.

Najczęściej kupowane sprzęgła z kołem dwumasowym SACHSKoła dwumasowe SACHS – opinie kierowców


Jak wcześniej wspomniano, wszystkie części SACHS, zarówno sprzęgła, jak i dwumasowe koła zamachowe to części najwyższej klasy i jakości chwalone i cenione przez kierowców na całym świecie. Nic nie przekonuje bardziej do wyboru części określonej marki, niż obiektywne opinie konsumentów. SACHS to marka, która cieszy się wysoką popularnością również wśród polskich kierowców.

Dowodem na to jest szereg ofert zakupu i sprzedaży w polskim Internecie, jak również na półkach sklepowych największych dealerów sprzętu motoryzacyjnego. Według opinii dot. sprzęgieł SACHS i opinii nt. dwumasowych kół zamachowych SACHS zaczerpniętych z portali Ceneo.pl, Opineo.pl, czy też Allegro.pl części SACHS, cytując, są „jak oryginał” oraz reprezentują bardzo dobrą jakość. Klienci chwalą również dołączaną do każdego produktu gwarancję producenta oraz wysoką renomę i prestiż firmy, które dla prawdziwych pasjonatów branży motoryzacyjnej, jak wiemy, również mają istotne znaczenie.

Najczęściej kupowane koła dwumasowe SACHS
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.