22 251 23 27

DZIŚ DO 30% TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

ZIMOWA WYPRZEDAŻ!

-30%

4.99/5 (oceny: 944)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Sprzęgła SACHS


sachs logo


SACHS to marka należąca do niemieckiej Grupy ZF FriedrichShafen – światowego lidera produkcji w dziedzinie motoryzacyjnych części układów napędowych i podwozia. W posiadanie ZF Friedrichshafen wchodzi 121 przedsiębiorstw produkcyjnych zlokalizowanych w 26 krajach zatrudniających 73 600 tysięcy pracowników. Grupa ZF zaliczana jest do 10 największych dostawców części w branży motoryzacyjnej.

Marka SACHS


SACHS logo Produkcja części SACHS odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii wykorzystywanych w samej Formule 1. Chęć i gotowość do podejmowania bezkompromisowych działań na rzecz innowacji technologii produkcji wyrobów, wieloletnie doświadczenie i doskonalenie formuł know-how oraz nieustanne dążenie do uzyskania jak najwyższej jakości produktów zdeterminowały sukces marki SACHS i sprawiły, że części układu napędowego i sprzęgła SACHS to części wymieniane w światowej czołówce elementów układu napędowego najwyższej klasy.Niemiecka firma swój globalny sukces opiera na rynku wtórnym poprzez produkcję sprzęgieł, dwumasowych kół zamachowych oraz innych elementów układu napędowego równie wysokiej jakości co części na pierwszy montaż. Dzięki temu, części najwyższej klasy są powszechnie dostępne dla każdego potencjalnego konsumenta. Produkty marki SACHS powstają z pojedynczych komponentów, z których następnie buduje się złożone systemy, tak aby zawsze spełnić wymagania konsumentów i nadążyć za obecnymi wymaganiami rynku oraz najnowocześniejszymi technologiami. Aby zapewnić spójne działanie i najwyższy stopień dopasowania produkowanych części, wszelkie projekty rozpatrywane są pod kątem tak zwanego magicznego trójkąta, który obejmuje wszystkie elementy współdziałające pomiędzy silnikiem pojazdu, a jego skrzynią biegów. SACHS w szerokiej gamie produktów do wyboru oferuje wszystkie części montowane w okolicy i bezpośrednio w układach napędowych – pomp układu sprzęgłowego, aż po dwumasowe koła zamachowe. Dziennie 35 tys. sprzęgieł SACHS oraz 16 tys. sprzęgłowych elementów hydraulicznych opuszcza zakłady produkcyjne SACHS na całym świecie. Poszczególne części dostępne są nawet w 500 różnych wariantach w jakości OEM gwarantując pełne dopasowanie do każdego pojazdu.

Najczęściej kupowane sprzęgła SACHSSprzęgła SACHS do samochodów osobowych


sprzęgła sachs Sprzęgła SACHS to wyroby najwyższej jakości. Świadczą o tym nie tylko pozytywne opinie klientów oraz rekomendacje mechaników samochodowych, ale również fakt, że wszystkie sprzęgła sprzedawane są zgodnie z przepisami OEM (ang. Original Equipment Manufacturer). Średni czas żywotności poszczególnych części układu napędowego jest mniej więcej taki sam, dlatego też najczęściej wymiana zużytego sprzęgła obejmuje również wymianę elementów współpracujących co gwarantuje bezawaryjne i bardziej efektywne działanie układu napędowego przez dłuższy czas. Wychodząc naprzeciw swoim klientom firma oferuje kompletne zestawy sprzęgła jako rozwiązanie dla wymagań stawianych częściom zamiennym. W skład każdego zestawu sprzęgła SACHS wchodzą: docisk sprzęgła, tarcza sprzęgła oraz łożysko wyciskowe dostarczane wraz ze specjalistycznym smarem, który ułatwia konserwację i montaż części.

Sprzęgła SACHS do pojazdów komercyjnych


sprzęgła sachs Wysokiej jakości sprzęgło w samochodzie użytkowym to podstawa. SACHS, jako wiodący na rynku producent sprzęgieł do wszystkich rodzajów pojazdów nie zapomniał również o pojazdach transportu miejskiego, czy też ciągnikach. Asortyment firmy obejmuje różnego rodzaju motoryzacyjne części SACHS: sprzęgła pojedyncze, sprzęgła podwójne, dwumasowe koła zamachowe, czy wysprzęgliki centralne CSC. Idealny przekaz mocy silnika to cecha charakterystyczna dla wyrobów marki SACHS, co zapewnia nie tylko niesamowite przeżycia podczas jazdy, ale również gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Wybierając sprzęgło SACHS możesz być spokojny przez kolejne średnio 160 tys. kilometrów. Najlepszym dowodem tak wysokiej niezawodności jest 170 milionów sprzęgieł i części marki SACHS użytkowanych na całym świecie i reprezentujących ponadprzeciętne techniczne i wydajnościowe kompetencje oraz zdolności.

Najczęściej kupowane sprzęgła z kołem dwumasowym SACHSHistoria Sachs

Najnowsza technologia połączona z najwyższej jakości materiałami stosowana przez firmę Sachs pozwoliła stworzyć idealne produkty, które znalazły zastosowanie zarówno w wymagających sportach motorowych, jak i pojazdach codziennego użytku. Powstała pod koniec XIX w. marka do dziś znajduje się w ścisłej czołówce producentów części samochodowych, a w szczególności sprzęgieł Sachs i części układu napędowego. Dziesiątki tysięcy produkowanych każdego dnia sprzęgieł i innych elementów przeznaczonych dla aut pozwala z całym przekonaniem stwierdzić, że firma Sachs trafia w potrzeby swoich klientów i sukcesywnie realizuje misję polegającą na dążeniu do doskonałości w wytwarzaniu i dystrybucji towarów. Jednak działalność przedsiębiorstwa nie ogranicza się do produkcji i sprzedaży. Aby zapewnić najwyższą jakość montażu i uniknąć niepotrzebnych usterek wpływających na wizerunek marki, prowadzi ono instruktarze dla mechaników. Pomagają one prawidłowo zdiagnozować problem, znaleźć rozwiązanie i dobrać odpowiednie narzędzia do naprawy. Dzięki temu można usunąć usterkę za pierwszym razem, bez narażania się na niepotrzebne troski i koszty dodatkowe. W razie jakichkolwiek trudności obsługa Sachs oferuje wsparcie techniczne.

Sachs części samochodowe

Chociaż Sachs jest producentem oryginalnych części samochodowych służących do pierwszego montażu, to na rynek wtórny wypuszcza również liczne elementy zamienne i tak naprawdę to one stanowią lwią część przychodów firmy. Warto nadmienić, że zamienniki muszą spełniać normy przeznaczone dla elementów pierwszego montażu. Rozwiązania czerpane ze świata sportu stopniowo są wprowadzane do użytku komercyjnego sprawiając, że jazda staje się tak samo przyjemna, a praca silnika wydajna, jak w wypadku samochodów wyścigowych. Części samochodowe są tworzone dla aut osobowych i pojazdów użytkowych i obejmują:
 • Sprzęgła Sachs
 • Amortyzatory
 • Sprężyny
 • Produkty uzupełniające.
Co istotne, w ofercie części zamiennych Sachs posiada produkty do aut tuningowanych znane pod marką Sachs Performance. Ważnym elementem w firmowych katalogach są amortyzatory stworzone z myślą o azjatyckich samochodach, dostępnych obecnie dla milionów modeli tego typu pojazdów. Dystrybucją części samochodowych Sachs zajmują się jedynie wybrani przedstawiciele firmy ZF Aftermarket. Miło nam oznajmić, że nasz sklep ma przyjemność uczestniczyć w sprzedaży tych wyjątkowych produktów. Warto wspomnieć, że wszystkie one są objęte gwarancją producenta co oznacza bezpieczeństwo zakupu.

Najczęściej kupowane sprzęgła z kołem dwumasowym SACHSSachs - opinie

Przyjemnie jest sprzedawać części, które cieszą się tak dobrymi opiniami jak te opracowane przez Sachs. Nikły procent reklamacji i wysokie noty pozostawiane przez zadowolonych klientów świadczą o tym, że trafiają one w potrzeby kupujących. Przykładem takiej opinii może być niżej zacytowana wypowiedź mechanika o imieniu Sebastian: „Sachs produkuje super sprzęgła. Nie raz w warsztacie montujemy je do samochodów klientów. Sam też na takim jeżdżę i nie odczuwam żadnych problemów.” Zarówno użytkownicy jak i montujący je w profesjonalnych serwisach mechanicy podkreślają, że komponenty te są:
 • Wysokiej jakości
 • Dostępne w rozsądnej cenie
 • Łatwe w montażu
 • Trwałe
 • Bezpieczne
Dlatego tak wielu mechaników korzysta osobiście z tych podzespołów. Nawet osoby, które napotkały problemy po instalacji tych elementów, doceniają jakość obsługi, a często przyznają, że powstałe komplikacje były przyczyną nieumiejętnego montażu. W związku z tym producent kładzie nacisk na korzystanie z rekomendowanych serwisów.

Sachs katalog i sklep

Katalog Sachs został zoptymalizowany pod kątem wyszukiwania i potrzeb klientów. Zawiera on wszystkie produkty dostępne na polskim rynku. Znalezienie właściwej części nie powinno stanowić problemu nawet dla osoby średnio obytej z obsługą komputera. Ważne jest wyszukanie modelu pasującego do konkretnej marki i modelu pojazdu, a nawet umieszczonego w nim silnika. Tylko tak dobrane elementy mogą zostać objęte gwarancją. Aby ułatwić wyszukiwanie wprowadziliśmy w naszym sklepie opcję wpisania numeru katalogowego oraz wyszukania części przeznaczonych do danego samochodu. Wyszukiwarka działa intuicyjnie, więc większości osób nie sprawi problemu jej użytkowanie. Dla klientów, którzy wolą kontakt osobisty lub potrzebują uzyskać dodatkowe informacje, udostępniamy sprzedaż telefoniczną. Wówczas cały proces zamawiania przejmuje konsultant, a klient może spokojnie czekać na przesyłkę. Sprzęgła są dostępne jako pojedyncze elementy oraz kompletne zestawy.

Sprzęgło Sachs

Stosunkowo wąska specjalizacja, którą się zajmuje firma Sachs pozwala skupić się na jakości zamiast ilości. Sprzęgła Sachs znajdują się w top 10 producentów części samochodowych. Wygenerowane blisko 40-to milionowe zyski zdają się świadczyć, że grupa ZF wykonuje kawał dobrej roboty. Kompletne zestawy sprzęgieł zawierają takie elementy jak:
 • Tarcza
 • Docisk
 • łożysko oporowe lub wysprzęglik centralny
 • koło zamachowe dwumasowe.
Istnieje również możliwość zakupu zestawów zawierających tylko część z tych podzespołów lub pojedyncze elementy.

Sachs sprzęgła katalog online

Katalog online pomaga znaleźć sprzęgła Sachs potrzebne do wymiany zużytych części. Zgodnie z zaleceniem producenta sprzęgła powinny zostać wymieniane w zestawach, co pomaga uniknąć kolejnych napraw w krótkim czasie. Propozycja ta nie ma na celu wykorzystania kogokolwiek, ale jest motywowana znajomością tematu. Okazuje się bowiem, że poszczególne części mają podobną żywotność. Dlatego problem z jednym elementem zapowiada konieczność wymiany w krótkim czasie innego z nim powiązanego. Niezwykle istotne jest również wybieranie dokładnie modelu, który został przeznaczony do serwisowanego pojazdu. Wszelkie własne modyfikacje oznaczają utratę prawa do reklamacji.

Sprzegła Sachs opinie

Cytowana wcześniej opinia o sprzęgłach Sachs nie jest jedyną pozytywną. Spośród ponad 170 mln sprzedanych części zdecydowana większość zapewniła niezawodną pracę przez cały okres deklarowanej żywotności, która w wypadku sprzęgieł wynosi minimum 160 tys. km. Wysoki poziom zadowolenia z firmowych usług jest ściśle związany z pracą u podstaw, którą wykonuje się w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. W połączeniu z nienagannym serwisem i obsługą klienta otrzymujemy świetny produkt w ładnym opakowaniu. Każdy uśmiech na twarzy użytkowników sprzęgieł Sachs jest motywacją do kontynuacji rozpoczętego dzieła.

Sprzęgła Sachs cena

Nawet najlepszych części nikt nie kupi, jeśli jakość nie będzie kooperować z rozsądną ceną. Dlatego dostępne w naszym sklepie internetowym części mają przystępną dla przeciętnego użytkownika samochodu cenę. Jest ona oczywiście zróżnicowana i zależy od konkretnego modelu oraz zawartości zestawu. Chociaż kuszące może się wydawać zrezygnowanie z pełnego kompletu nie polecamy tego sposobu pozornego oszczędzania. Jednorazowy koszt naprawy połączony z ceną sprzęgła jest zwykle niższy niż koszt dwukrotnej robocizny. Nie warto narażać swojego budżetu na takie wydatki.

Koło dwumasowe Sachs

Nowoczesne pojazdy są wyposażane w koła dwumasowe. Konieczność ich wymiany to niemały wydatek. Może wynieść nawet kilka tysięcy złotych. Nie warto jednak na nim oszczędzać. Trzeba mieć świadomość, że „dwumasa” spełnia w silniku niebagatelną rolę. Umożliwia ona bowiem:
 • bezproblemowy rozruch silnika
 • płynne ruszanie samochodu
 • mniejsze zużycie paliwa
 • komfortową jazdę bez zbędnych hałasów
 • likwidację uciążliwych drgań.
W związku z powyższym należy podjąć świadomą decyzję podczas wybierania producenta kupowanej części. Koło dwumasowe Sachs to gwarancja zadowolenia i wielu kilometrów przejechanych w wygodnym, cichym i ekonomicznym aucie. Koła dwumasowe Sachs to duża część naszej oferty w sklepie internetowej. Znajdziesz u nas „dwumasy” do 99% wszystkich samochodów jeżdżących po polskich drogach.

Sachs koła dwumasowe katalog online

Dobrze zaopatrzony sklep online nie mógłby obyć się bez podstawowych elementów takich jak koła dwumasowe. Katalog online umieszczony na naszej stronie jest dostępny do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę. Wysyłka zamówionych części odbywa się niezwłocznie po otrzymania zamówienia – zazwyczaj w następnym dniu roboczym. Oznaczenie produktu logo Sachs samo w sobie jest już gwarancją jakości. Mimo to, firma do każdego sprzedanego komponentu dołącza gwarancję producenta. Dzięki temu, osoby o ograniczonym z natury zaufaniu, mogą śmiało sięgać po te koła zamachowe bez obawy rozczarowania się.

Firma Sachs

Prawie 130 lat pracy nad sprzęgłami, amortyzatorami i innymi elementami układu napędowego nie zawsze wiązały się z sukcesami. Mimo to, dzięki determinacji, woli walki o dobro klientów i jasno sprecyzowanym celom, obecnie firma Sachs znajduje się w czołówce producentów tego typu wyposażenia samochodów. Jak do tego doszła? Marka buduje doświadczenie i renomę na udziale w zaawansowanych projektach przeznaczonych do użytku w pojazdach Formuły 1. Zdobytą wiedzę i praktykę z chęcią wykorzystuje się do produkcji detali na użytek komercyjny, w tym części do pierwszego montażu i części zamiennych. W ten sposób szybko wyszła z cienia pierwotnie opatentowanych i produkowanych piast rowerowych. Niemiecka Grupa ZF FriedrichShafen zatrudnia ponad 73 tys. pracowników w 26 krajach dbając o zapewnienie im możliwości do ciągłego rozwoju. Firma ma świadomość, że to od pracujących w niej ludzi zależy jej powodzenie i przyszłość. Potencjał wykorzystywany przy tworzeniu wysokiej jakości komponentów pozwala wyprodukować wartościowe części do aut osobowych i pojazdów użytkowych takich jak: maszyny rolnicze czy samochody ciężarowe.

Sachs Polska

Znana w Polsce marka Sachs jest częścią firmy ZF, która w naszym kraju zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników. Dystrybucją części zamiennych zajmuje się ZF Aftermarket i współpracujące z nią sklepy. Na rynku polskim dostępne są następujące produkty opatrzone logo Sachs:
 • sprzęgła
 • koła dwumasowe
 • amortyzatory,
 • sprężyny.
Obecnie każdy mechanik w Polsce zapytany o jakościowe sprzęgła wymieni tę markę. Stała się ona rozpoznawalnym synonimem renomy zbudowanej ciężką pracą. Osoby poszukujące wyżej wymienionych komponentów znajdą je w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

LUB

załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

Rodzaj części
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za wysłanie formularza.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.