Sprzęgła SACHS


sachs logo


SACHS to marka należąca do niemieckiej Grupy ZF FriedrichShafen – światowego lidera produkcji w dziedzinie motoryzacyjnych części układów napędowych i podwozia. W posiadanie ZF Friedrichshafen wchodzi 121 przedsiębiorstw produkcyjnych zlokalizowanych w 26 krajach zatrudniających 73 600 tysięcy pracowników. Grupa ZF zaliczana jest do 10 największych dostawców części w branży motoryzacyjnej.

Marka SACHS


SACHS logo Produkcja części SACHS odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii wykorzystywanych w samej Formule 1. Chęć i gotowość do podejmowania bezkompromisowych działań na rzecz innowacji technologii produkcji wyrobów, wieloletnie doświadczenie i doskonalenie formuł know-how oraz nieustanne dążenie do uzyskania jak najwyższej jakości produktów zdeterminowały sukces marki SACHS i sprawiły, że części układu napędowego i sprzęgła SACHS to części wymieniane w światowej czołówce elementów układu napędowego najwyższej klasy.Niemiecka firma swój globalny sukces opiera na rynku wtórnym poprzez produkcję sprzęgieł, dwumasowych kół zamachowych oraz innych elementów układu napędowego równie wysokiej jakości co części na pierwszy montaż. Dzięki temu, części najwyższej klasy są powszechnie dostępne dla każdego potencjalnego konsumenta. Produkty marki SACHS powstają z pojedynczych komponentów, z których następnie buduje się złożone systemy, tak aby zawsze spełnić wymagania konsumentów i nadążyć za obecnymi wymaganiami rynku oraz najnowocześniejszymi technologiami. Aby zapewnić spójne działanie i najwyższy stopień dopasowania produkowanych części, wszelkie projekty rozpatrywane są pod kątem tak zwanego magicznego trójkąta, który obejmuje wszystkie elementy współdziałające pomiędzy silnikiem pojazdu, a jego skrzynią biegów. SACHS w szerokiej gamie produktów do wyboru oferuje wszystkie części montowane w okolicy i bezpośrednio w układach napędowych – pomp układu sprzęgłowego, aż po dwumasowe koła zamachowe. Dziennie 35 tys. sprzęgieł SACHS oraz 16 tys. sprzęgłowych elementów hydraulicznych opuszcza zakłady produkcyjne SACHS na całym świecie. Poszczególne części dostępne są nawet w 500 różnych wariantach w jakości OEM gwarantując pełne dopasowanie do każdego pojazdu.

Najczęściej kupowane sprzęgła SACHSSprzęgła SACHS do samochodów osobowych


sprzęgła sachs Sprzęgła SACHS to wyroby najwyższej jakości. Świadczą o tym nie tylko pozytywne opinie klientów oraz rekomendacje mechaników samochodowych, ale również fakt, że wszystkie sprzęgła sprzedawane są zgodnie z przepisami OEM (ang. Original Equipment Manufacturer). Średni czas żywotności poszczególnych części układu napędowego jest mniej więcej taki sam, dlatego też najczęściej wymiana zużytego sprzęgła obejmuje również wymianę elementów współpracujących co gwarantuje bezawaryjne i bardziej efektywne działanie układu napędowego przez dłuższy czas. Wychodząc naprzeciw swoim klientom firma oferuje kompletne zestawy sprzęgła jako rozwiązanie dla wymagań stawianych częściom zamiennym. W skład każdego zestawu sprzęgła SACHS wchodzą: docisk sprzęgła, tarcza sprzęgła oraz łożysko wyciskowe dostarczane wraz ze specjalistycznym smarem, który ułatwia konserwację i montaż części.

Sprzęgła SACHS do pojazdów komercyjnych


sprzęgła sachs Wysokiej jakości sprzęgło w samochodzie użytkowym to podstawa. SACHS, jako wiodący na rynku producent sprzęgieł do wszystkich rodzajów pojazdów nie zapomniał również o pojazdach transportu miejskiego, czy też ciągnikach. Asortyment firmy obejmuje różnego rodzaju motoryzacyjne części SACHS: sprzęgła pojedyncze, sprzęgła podwójne, dwumasowe koła zamachowe, czy wysprzęgliki centralne CSC. Idealny przekaz mocy silnika to cecha charakterystyczna dla wyrobów marki SACHS, co zapewnia nie tylko niesamowite przeżycia podczas jazdy, ale również gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Wybierając sprzęgło SACHS możesz być spokojny przez kolejne średnio 160 tys. kilometrów. Najlepszym dowodem tak wysokiej niezawodności jest 170 milionów sprzęgieł i części marki SACHS użytkowanych na całym świecie i reprezentujących ponadprzeciętne techniczne i wydajnościowe kompetencje oraz zdolności.

Najczęściej kupowane sprzęgła z kołem dwumasowym SACHS
Zobacz także:Polecane artykuły: