Premium Koło zamachowe dwumasowe LuK 415 0217 10 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Typ skrzyni biegów:Manualna
Typ koła zamachowego:Dwumasowe koło zamachowe
Informacja:Bez zestawu śrubowego
Mocowane na [ilość śrub]:8
Maksymalny dopuszczalny kąt swobodnego obrotu:15 °
Maksymalny dopuszczalny kąt swobodnego obrotu:5 zębów
Maksymalny dopuszczalny luz krawędziowy:2,9 mm

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
MAZDA6 HATCHBACK (GG) | 08/2002-12/20082.0 DI 121KM/89KW [RF5C] | 08/2002-08/2007
MAZDA6 HATCHBACK (GG) | 08/2002-12/20082.0 DI 136KM/100KW [RF5C] | 08/2002-08/2007
MAZDA6 SEDAN (GG) | 06/2002-12/20082.0 DI 121KM/89KW [RF5C] | 08/2002-08/2007
MAZDA6 SEDAN (GG) | 06/2002-12/20082.0 DI 136KM/100KW [RF5C] | 06/2002-08/2007
MAZDA6 STATION WAGON (GY) | 08/2002-12/20072.0 DI 121KM/89KW [RF5C] | 08/2002-08/2007
MAZDA6 STATION WAGON (GY) | 08/2002-12/20072.0 DI 136KM/100KW [RF5C] | 08/2002-02/2005
MAZDA6 STATION WAGON (GY) | 08/2002-12/20072.0 DI 143KM/105KW [RF7J] | 06/2005-08/2007
MAZDAMPV II (LW) | 08/1999-02/20062.0 DI 136KM/100KW [RF5C] | 07/2002-02/2006

Lista zamienników

---21011057
AISINFDZ001
ASHIKA9103300
BLUE PRINTADM53501C
EXEDYMZFD003
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2113000
JAPANPARTSVL300
JAPKO91300
KAISHINFDZ001K
KAVO PARTSCMF5001
KAWEDMF241
LuK415021710
MAZDARF2916610
MAZDARF2916610A
MOTAQUIPLVFW1111
NIPPARTSN2303000
NPSM205A01
QUINTON HAZELLQDF225
SACHS2294501179
TRIPLE FIVE902428900
TRIPLE FIVE902428903
TRIPLE FIVE902428904
TRIPLE FIVE902428905
TRIPLE FIVE902428906
TRIPLE FIVE902428909
TRIPLE FIVEL09024028908
TRIPLE FIVEL09024028909
VALEO836528
WILMINK GROUPWG1782711

Opinie

Opinia 
2018-03-01

Problemów i wad nie odnotowano.

    Opinia 
    2018-02-28

    Szybka wysyłka a produkt dobry

      Opinia 
      2018-01-22

      Ogólnie ok

        Opinia 
        2017-11-17

        Atrakcyjna cena, dobra jakość, miła obsługa.

          Opinia 
          2017-02-23

          Profesjonalny sklep, dobre produkty

            Napisz opinię

            Koło zamachowe dwumasowe LuK 415 0217 10

            Koło zamachowe dwumasowe LuK 415 0217 10

            Produkt nowy i oryginalny!

            WYSYŁKA W 24H GRATIS!

            Dostawa i płatność


            Przelewy 24

            Przelew bankowy

            Pobranie
            GRATIS!
            Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

            Odbiór osobisty w siedzibie firmy



            Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

            UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

            Dostawa za granicę

            Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
            Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
            Cennik dostaw zagranicznych.

            Bezpieczeństwo

            Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
            7
            1
            2
            3
            4
            5
            6

            Podobne produkty:

            7
            8
            9
            10