Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 423)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 617 0013 06

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 617 0013 06

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 17
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 50KM/37KW [GSE] | 08/1983-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 55KM/40KW [GLB, GMA] | 09/1980-08/1983
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 59KM/43KW [GPA] | 09/1980-08/1983
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.1 50KM/37KW [GSG] | 12/1985-07/1990
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19830.9 40KM/29KW [TKA, TKW] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19830.9 45KM/33KW [TLA] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.1 (WFBT) 55KM/40KW [GLW] | 02/1981-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.1 53KM/39KW [GLA] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.0 (FBD) 45KM/33KW [TKB] | 09/1983-02/1989
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (FVD) | 03/1983-12/19951.0 45KM/33KW [TKB] | 08/1983-11/1989
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (WFVT) | 05/1976-11/19861.0 (WFVT) 40KM/29KW [TKA] | 10/1977-11/1986

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AP Automotive Prod.KT8047
BORG & BECKHK8047
DENCKERMANNK100170
EXEDYFMK2006
FERODOCTK117
FORD1568264
FORD1638235
FORD5006960
FORD5006972
FORD5010141
FORD5011053
FORD5011059
FORD5014183
FORD5027199
FORD5028865
FORD5029550
FORD6069776
FORD6082045
FORD6103323
FORD6160434
FORD6846395
FORD81AB7550HA
FORD85FB7548AA
FORD86AB7548AB
FORD86AX7548A2
FORD86FB7550AB
FORD86FB7550BA
FORD92WX7548AA
FORDA820X7L596AFA
FORDA850X7K596AGA
FORDA850X7L596AGA
FORDECB105
FORDR81AB7563AA
FORDR81AB7563EA
FORDR93AX7L596AA
FORDRA83SX7L596AA
FORDRA83SX7L596GA
FORDRA850X7L596GA
KAWE953091
LAYCOCKLCK124
LAYCOCKLEK10
LuK617001306
MAPA002170200
MECARMMK9028
MOTAQUIPVCK104
MOTORADECK1101
NATIONALCK9003
NATIONALNCK016
NK132501
PROCODIS FRANCEKTE260
QUINTON HAZELLQKT113
QUINTON HAZELLQKT113AF
RYMECJT8047
SACHS3000017001
SACHS3000017002
SACHS3000119001
SASICSCL6402
sbs1201132501
SMPEKT8047
STATIM100602
TRIPLE FIVEKK215
TRIPLE FIVEVCK104
TTVTCK3016
UNIFLUX FILTERSGCK117AF
VALEO003417
VALEO627911
VALEO899044
VALEOK468S

Opinie

Opinie

2017-07-26
2017-07-26

Nie mam żadnych zarzutów do funkcjonowania sprzęgła firmy LUK.

    2016-11-13
    2016-11-13

    W moim warsztacie zamontowaliśmy już dziesiątki sprzęgieł LUK i nigdy nie było żadnych problemów.

      2016-10-17
      2016-10-17

      Sprzęgło to bardzo ważny element i warto zainwestować w markowy.

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        9
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8

        Podobne produkty

        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane