Zestaw sprzęgła LuK 617001306 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 617001306

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

239,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]170
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 50KM/37KW [GSE] | 08/1983-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 55KM/40KW [GLB, GMA] | 09/1980-08/1983
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 59KM/43KW [GPA] | 09/1980-08/1983
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 10/1985-10/19901.1 50KM/37KW [GSG] | 12/1985-07/1990
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19830.9 40KM/29KW [TKA, TKW] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19830.9 45KM/33KW [TLA] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.1 (WFBT) 55KM/40KW [GLW] | 02/1981-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.1 53KM/39KW [GLA] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.0 (FBD) 45KM/33KW [TKB] | 09/1983-02/1989
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (FVD) | 03/1983-12/19951.0 45KM/33KW [TKB] | 08/1983-11/1989
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (WFVT) | 05/1976-11/19861.0 (WFVT) 40KM/29KW [TKA] | 10/1977-11/1986


Lista zamienników

BORG & BECK52080050
BORG & BECKHK08047
BORG & BECKHK2373
BORG & BECKHK8047
BORG & BECKS02337
FERODOCTK117
FORD5010141
FORD5011053
FORD5011059
FORD5014183
FORD5028865
FORD5029550
FORDA820X7L596AFA
FORDA850X7K596AGA
FORDA850X7L596AGA
FORDR93AX7L596AA
FORDRA83SX7L596AA
FORDRA83SX7L596GA
FORDRA850X7L596GA
LAYCOCKLCK124
LAYCOCKLEK10
LuK617001306
MOTORCRAFTECK1101
NATIONALNCK016
NK132501
QUINTON HAZELLQKT113
QUINTON HAZELLQKT113AF
SACHS3000017001
SACHS3000017002
SACHS3000119001
TRIPLE FIVEKK215
TRIPLE FIVEVCK104
TTVTCK3016
UNIPARTGCK117AF
VALEO003417
VALEO627911
VALEO899044
VALEOK468S

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 617001306

Zestaw sprzęgła LuK 617001306

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!