Premium Zestaw sprzęgła LuK 617 0013 06 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 17

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 117 0012 10 (1 szt.), LuK 317 0004 16 (1 szt.), LuK 500 0143 11 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 50KM/37KW [GSE] | 08/1983-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 55KM/40KW [GLB, GMA] | 09/1980-08/1983
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.1 59KM/43KW [GPA] | 09/1980-08/1983
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.1 50KM/37KW [GSG] | 12/1985-07/1990
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19830.9 40KM/29KW [TKA, TKW] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19830.9 45KM/33KW [TLA] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.1 (WFBT) 55KM/40KW [GLW] | 02/1981-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.1 53KM/39KW [GLA] | 05/1976-08/1983
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.0 (FBD) 45KM/33KW [TKB] | 09/1983-02/1989
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (FVD) | 03/1983-12/19951.0 45KM/33KW [TKB] | 08/1983-11/1989
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (WFVT) | 05/1976-11/19861.0 (WFVT) 40KM/29KW [TKA] | 10/1977-11/1986

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT8047
BORG & BECKHK8047
DENCKERMANNK100170
EXEDYFMK2006
FERODOCTK117
FORD1568264
FORD1638235
FORD5006960
FORD5006972
FORD5010141
FORD5011053
FORD5011059
FORD5014183
FORD5027199
FORD5028865
FORD5029550
FORD6069776
FORD6082045
FORD6103323
FORD6160434
FORD6846395
FORD81AB7550HA
FORD85FB7548AA
FORD86AB7548AB
FORD86AX7548A2
FORD86FB7550AB
FORD86FB7550BA
FORD92WX7548AA
FORDA820X7L596AFA
FORDA850X7K596AGA
FORDA850X7L596AGA
FORDECB105
FORDR81AB7563AA
FORDR81AB7563EA
FORDR93AX7L596AA
FORDRA83SX7L596AA
FORDRA83SX7L596GA
FORDRA850X7L596GA
KAWE953091
LAYCOCKLCK124
LAYCOCKLEK10
LuK617001306
MAPA002170200
MECARMMK9028
MOTAQUIPVCK104
MOTORADECK1101
NATIONALCK9003
NATIONALNCK016
NK132501
PROCODIS FRANCEKTE260
QUINTON HAZELLQKT113
QUINTON HAZELLQKT113AF
RYMECJT8047
SACHS3000017001
SACHS3000017002
SACHS3000119001
SASICSCL6402
sbs1201132501
SMPEKT8047
STATIM100602
TRIPLE FIVEKK215
TRIPLE FIVEVCK104
TTVTCK3016
UNIFLUX FILTERSGCK117AF
VALEO003417
VALEO627911
VALEO899044
VALEOK468S

Opinie

Opinia 
2017-07-26

Nie mam żadnych zarzutów do funkcjonowania sprzęgła firmy LUK.

    Opinia 
    2016-11-13

    W moim warsztacie zamontowaliśmy już dziesiątki sprzęgieł LUK i nigdy nie było żadnych problemów.

      Opinia 
      2016-10-17

      Sprzęgło to bardzo ważny element i warto zainwestować w markowy.

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 617 0013 06

        Zestaw sprzęgła LuK 617 0013 06

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        10
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9

        Podobne produkty:

        10