Premium Zestaw sprzęgła LuK 618 0206 06 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0036 10 (1 szt.), LuK 318 0198 10 (1 szt.), LuK 500 0010 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 61KM/45KW [150A] | 10/1982-06/1988
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 67KM/49KW [150F] | 09/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 71KM/52KW [150C, K1G] | 04/1983-07/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 72KM/53KW [150C] | 04/1983-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 80KM/59KW [] | 10/1985-05/1989
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.0 45KM/33KW [XV8, TU9] | 10/1984-12/1997
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.4 E 60KM/44KW [150D (XY7)] | 05/1987-12/1996
CITROËNLNA | 11/1976-10/19861.1 50KM/37KW [109/5E] | 07/1982-04/1985
CITROËNVISA | 09/1978-03/19911.0 45KM/33KW [XV8] | 09/1984-06/1988
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 48KM/35KW [109K] | 09/1978-06/1988
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 50KM/37KW [109/5F] | 07/1982-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 57KM/42KW [109/5] | 09/1978-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199114 60KM/44KW [150D (XY7)] | 07/1984-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199114 GT 79KM/58KW [150B (XY8)] | 03/1982-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/1991II SUPER X 64KM/47KW [129/5] | 07/1980-06/1982
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19880.9 45KM/33KW [108 (XV3), 108 (XV5)] | 09/1973-10/1983
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 08/1979-06/1988
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 57KM/42KW [109 (XW3)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 67KM/49KW [121 (XW3S)] | 08/1975-06/1980
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 08/1979-06/1984
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19880.9 45KM/33KW [108 (XV5)] | 10/1979-10/1983
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.0 44KM/32KW [108C (XV8)] | 09/1983-06/1988
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 08/1980-06/1988
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 57KM/42KW [109 (XW3)] | 07/1976-08/1982
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.2 57KM/42KW [129 (XZ5)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.0 45KM/33KW [108C (XV8)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 79KM/58KW [150H (XY8)] | 10/1985-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 80KM/59KW [150B (XY8)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.4 CJ 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 03/1988-05/1989
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.4 CT 79KM/58KW [150H (XY8), 150B (XY8)] | 04/1986-12/1988
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 10/1987-10/1990
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 10/1987-05/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 79KM/58KW [150H (XY8), 150B (XY8)] | 07/1988-05/1989
RENAULT14 (121_) | 05/1976-12/19831.4 (1213) 60KM/44KW [X5J] | 12/1981-12/1983

Lista zamienników

---KCT1805
AP Automotive Prod.KT8879
BORG & BECKHK8879
CITROËN2004C3
CITROËN2055L2
CITROËN91501123
CITROËN91501766
CITROËN91509226
CITROËN91519468
CITROËN91520791
CITROËN91521152
CITROËN91537842
CITROËN95559037
CITROËN95559831
CITROËN95576831
CITROËN95613501
CITROËN95624927
CITROËN95630823
CITROËN95630824
CITROËN96114454
CLUTCHNUSMCK2445
DENCKERMANNK100174
EXEDYPGK2004
FERODOCTK200
KAWE952112
LAYCOCKLCK104
LAYCOCKLEK91
LuK618020606
MAPA003180500
MECARMMK9055
MOTAQUIPVCK236
NATIONALCK9007
NATIONALNCK030
NK139906
PEUGEOT200184
PEUGEOT200199
PEUGEOT200447
PEUGEOT2004E0
PEUGEOT2004G5
PEUGEOT204122
PEUGEOT205115
PEUGEOT205458
PEUGEOT205472
PEUGEOT205475
PEUGEOT205484
PEUGEOT205502
PEUGEOT205503
PEUGEOT205507
PEUGEOT205510
PEUGEOT91512268
PEUGEOT9152079180
PEUGEOT9152115280
PROCODIS FRANCEKTE017
QUINTON HAZELLQKT125
QUINTON HAZELLQKT246AF
QUINTON HAZELLQKT626AF
RAICAMRC8879
RENAULT7700625461
RENAULT7700689934
RENAULT7701348913
RENAULT7701348915
RENAULT7701349838
RENAULT7701462183
RENAULT9103348913
RYMECJT8879
SACHS1850480655
SACHS1850480693
SACHS3000163001
SASICSCL0211
sbs1201139906
SMPEKT8879
STATIM100105
TALBOT7910011860
TRIPLE FIVE169900300
TRIPLE FIVE8660000954
TRIPLE FIVEKK101
TRIPLE FIVERM011201A0
TRIPLE FIVEVCK236
TTVTCK3030
UNIFLUX FILTERSGCK253AF
VALEO003362
VALEO355995
VALEO617053
VALEO627025
VALEO627899
VALEO899003

Opinie

Opinia 
2017-06-04

Polecam - żadnych obaw o wytrzymałość, cena dobra, ideał.

    Opinia 
    2017-05-22

    Jestem zadowolony z zakupu

      Opinia 
      2016-11-07

      Polecam każdemu

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 618 0206 06

        Zestaw sprzęgła LuK 618 0206 06

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        GRATIS!
        Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        9
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10