Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 618020606 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 61KM/45KW [150A] | 10/1982-06/1988
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 67KM/49KW [150F] | 09/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 71KM/52KW [150C, K1G] | 04/1983-07/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 72KM/53KW [150C] | 04/1983-02/1993
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.0 45KM/33KW [TU9, XV8] | 10/1984-12/1997
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.4 E 60KM/44KW [150D (XY7)] | 05/1987-12/1996
CITROËNLNA | 11/1976-10/19861.1 50KM/37KW [109/5E] | 07/1982-04/1985
CITROËNVISA | 09/1978-03/19911.0 45KM/33KW [XV8] | 09/1984-06/1988
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 48KM/35KW [109K] | 09/1978-06/1988
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 50KM/37KW [109/5F] | 07/1982-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 57KM/42KW [109/5] | 09/1978-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199114 60KM/44KW [150D (XY7)] | 07/1984-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199114 GT 79KM/58KW [150B (XY8)] | 03/1982-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/1991II SUPER X 64KM/47KW [129/5] | 07/1980-06/1982
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19880.9 45KM/33KW [108 (XV3), 108 (XV5)] | 09/1973-10/1983
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 08/1979-06/1988
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 57KM/42KW [109 (XW3)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 66KM/48KW [XW3S] | 09/1973-09/1979
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 67KM/49KW [121 (XW3S)] | 08/1975-06/1980
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 08/1979-06/1984
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19880.9 45KM/33KW [108 (XV5)] | 10/1979-10/1983
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19880.9 46KM/34KW [108 (XV3)] | 10/1972-10/1979
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.0 44KM/32KW [108C (XV8)] | 09/1983-06/1988
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 08/1980-06/1988
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 57KM/42KW [109 (XW3)] | 07/1976-08/1982
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 66KM/48KW [XW3S] | 09/1978-09/1979
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.2 57KM/42KW [129 (XZ5)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.0 45KM/33KW [108C (XV8)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 79KM/58KW [150H (XY8)] | 10/1985-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 80KM/59KW [150B (XY8)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.4 CJ 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 03/1988-05/1989
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.4 CT 79KM/58KW [150B (XY8), 150H (XY8)] | 04/1986-12/1988
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 10/1987-10/1990
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 10/1987-05/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 79KM/58KW [150B (XY8), 150H (XY8)] | 07/1988-05/1989
RENAULT14 (121_) | 05/1976-12/19831.4 (1213) 60KM/44KW [X5J] | 12/1981-12/1983

Lista zamienników

BORG & BECK52107950
BORG & BECKHK2788
BORG & BECKHK2813
BORG & BECKHK8879
BORG & BECKS00063A
BORG & BECKS00741K
CITROËN95559037
CITROËN95559831
CITROËN95576831
CITROËN95624927
FERODOCTK200
LAYCOCKLCK104
LAYCOCKLEK91
LuK618020606
NATIONALNCK030
NK139906
PEUGEOT200184
PEUGEOT200199
PEUGEOT2004G5
PEUGEOT205115
QUINTON HAZELLQKT125
QUINTON HAZELLQKT246AF
RENAULT7701462183
SACHS1850480655
SACHS1850480693
SACHS3000163001
TRIPLE FIVE169900300
TRIPLE FIVE8660000954
TRIPLE FIVEKK101
TRIPLE FIVERM011201A0
TRIPLE FIVEVCK236
TTVTCK3030
UNIPARTGCK253AF
VALEO003362
VALEO355995
VALEO617053
VALEO627025
VALEO627899
VALEO899003

Opinie

Opinia 
2017-06-04

Polecam - żadnych obaw o wytrzymałość, cena dobra, ideał.

    Opinia 
    2017-05-22

    Jestem zadowolony z zakupu

      Opinia 
      2016-11-07

      Polecam każdemu

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 618020606

        Zestaw sprzęgła LuK 618020606

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        GRATIS!
        Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL