Zestaw sprzęgła LuK 618074000 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 618074000

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

209,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.1 (B/C371) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 03/1983-06/1986
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.2 (B/C37S) 55KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 10/1984-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C372, B/C37C) 60KM/44KW [C1J 715, C2J 730] | 03/1983-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C373) 68KM/50KW [C2J 718, C2J 757] | 03/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C373) 72KM/53KW [C2J 717, C2J 755] | 05/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C373, B/C37R) 67KM/49KW [C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768] | 03/1983-12/1988
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 (B/C532) CAT 58KM/43KW [C3J 710] | 01/1989-04/1992
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 (B/C53P) 58KM/43KW [C2J 772] | 01/1989-12/1989
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 80KM/59KW [E6J 700, E6J 701] | 01/1988-12/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.4 (L532, L53P) 58KM/43KW [C2J 772, C3J 710] | 07/1988-04/1992
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C535) 75KM/55KW [E7J 742] | 01/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (L535) 75KM/55KW [E7J 742] | 11/1993-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 60KM/44KW [C1J 742, C2J 772, C3J 710] | 05/1992-09/1994
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 78KM/57KW [E6J 700] | 10/1994-11/1995
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.1 (L421) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 09/1981-05/1987
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.2 (L42S) 54KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L422, L42C) 60KM/44KW [C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 730] | 12/1981-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423) 72KM/53KW [C2J 717, C2J 755] | 09/1981-12/1985
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423, L42R) 67KM/49KW [C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 AUTOMATIK (L423) 68KM/50KW [C2J 718, C2J 757] | 09/1981-12/1985
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S572) 60KM/44KW [E5F 710] | 05/1990-03/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S577) 54KM/40KW [C3G 720] | 01/1996-12/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 58KM/43KW [E7F 700, E7F 708 , E7F 750] | 05/1990-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C57R) 54KM/40KW [E7F 706 ] | 01/1991-06/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 (B57J, C57J) 75KM/55KW [E7J 756, E7J 757] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 80KM/59KW [E7J 710 , E7J 711 ] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I NADWOZIE PEŁNE (S57_) | 01/1991-09/19981.2 54KM/40KW [C3G 720] | 06/1994-02/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.0 37KM/27KW [C1C 706] | 02/1986-05/1992
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.0 42KM/31KW [C1C 706] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.1 46KM/34KW [C1E 750] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.2 (F406, G40A) 55KM/40KW [C3G 710, C3G 712] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F402) 58KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 07/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F407) CAT 58KM/43KW [C3J 700, C3J 702, C3J 760, C3J 762] | 08/1988-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F40D) 79KM/58KW [E7J 728 ] | 01/1994-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 03/1986-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F40U, F40V) 75KM/55KW [E7J 720, E7J 724, E7J 726, E7J 773] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 73KM/54KW [E7J 724] | 09/1991-08/1993
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 80KM/59KW [E7J 773] | 05/1995-08/1997
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.0 (B/C/400) 41KM/30KW [C1C 700] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401) 46KM/34KW [C1E 750, C1E 752, C1E 754] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401, B/C40H) 45KM/33KW [C1E 750, C1E 752, C1E 756, C1E 760] | 01/1986-03/1995
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C/407) CAT 58KM/43KW [C3J 700, C3J 702, C3J 760] | 10/1985-12/1996
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C402) 59KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 10/1984-06/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C403) 71KM/52KW [C2J 700, C2J 780, C2J 781, C2J 788, C2J 789, C2J 798] | 10/1984-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40J) 67KM/49KW [C2J 782] | 06/1987-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 06/1987-08/1990
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 (C063, C064) 55KM/40KW [C3G 700, C3G 702] | 03/1993-10/1996
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 (C066, C068) 58KM/43KW [D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704] | 05/1996-
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 (C067) 54KM/40KW [D7F 700, D7F 701] | 05/1996-
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 75KM/55KW [D4F 702] | 01/2001-


Lista zamienników

BORG & BECK59107350
BORG & BECKHK08051
BORG & BECKHK4815
BORG & BECKHK8051
BORG & BECKS00067C
BORG & BECKS00741E
FERODOCTK229
LAYCOCKLCK160
LAYCOCKLEK131
LuK618074000
NATIONALNCK059
NK133906
QUINTON HAZELLQKT208
QUINTON HAZELLQKT267
QUINTON HAZELLQKT267AF
RENAULT7701349766
RENAULT7701349909
RENAULT7701462088
RENAULT7701463910
RENAULT7711130002
RENAULT7711134044
SACHS1850480709
SACHS3000168001
SACHS3000351001
SRLS33056
TRIPLE FIVE2127352
TRIPLE FIVEKK228
TRIPLE FIVEKK433
TTVTCK3059
UNIPARTGCK171AF
VALEO003433
VALEO003433K2
VALEO009302
VALEO616780
VALEO627032
VALEO801053
VALEO801108
VALEO899008

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 618074000

Zestaw sprzęgła LuK 618074000

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!