Premium Zestaw sprzęgła LuK 618 0740 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0105 10 (1 szt.), LuK 318 0125 10 (1 szt.), LuK 500 0254 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 618 0189 06, LuK 618 2315 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.1 (B/C371) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 03/1983-06/1986
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.2 (B/C37S) 55KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 10/1984-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C372, B/C37C) 60KM/44KW [C1J 715, C2J 730] | 03/1983-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C373) 68KM/50KW [C2J 757, C2J 718] | 03/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C373) 72KM/53KW [C2J 755, C2J 717] | 05/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C373, B/C37R) 67KM/49KW [C2J 766, C2J 767, C2J 768, C2J 720] | 03/1983-12/1988
RENAULT11 NADWOZIE PEŁNE (S37_) | 03/1983-07/19891.4 (S373) 68KM/50KW [C2J 768] | 03/1983-12/1986
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 (B/C53P) 58KM/43KW [C2J 772] | 01/1989-05/1993
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 80KM/59KW [E6J 700, E6J 701] | 01/1988-12/1992
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 CAT (B/C532) 58KM/43KW [C3J 710] | 01/1989-04/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.4 (L532, L53P) 58KM/43KW [C2J 772, C3J 710] | 07/1988-04/1992
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.2 60KM/44KW [E7F 730] | 05/1992-09/1994
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C535) 75KM/55KW [E7J 742] | 01/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (L535) 75KM/55KW [E7J 742] | 11/1993-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 78KM/57KW [E6J 700] | 10/1994-11/1995
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.1 (L421) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 09/1981-05/1987
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.2 (L42S) 54KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L422, L42C) 60KM/44KW [C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 730] | 12/1981-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423) 72KM/53KW [C2J 755, C2J 717] | 09/1981-12/1985
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423, L42R) 67KM/49KW [C2J 766, C2J 767, C2J 768, C2J 720] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 AUTOMATIK (L423) 68KM/50KW [C2J 757, C2J 718] | 09/1981-12/1985
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.1 46KM/34KW [C1E 700] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.1 49KM/36KW [C1E 700] | 04/1992-08/1992
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S572) 60KM/44KW [E5F 710] | 05/1990-03/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S577) 54KM/40KW [C3G 720] | 01/1996-12/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 58KM/43KW [E7F 750, E7F 700, E7F 708] | 05/1990-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C57R) 54KM/40KW [E7F 706] | 01/1991-06/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 (B/C57T, B/C57Y) 79KM/58KW [E7J 718, E7J 719, E7J 754, E7J 601] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 (B57J, C57J) 75KM/55KW [E7J 756, E7J 757] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 80KM/59KW [E7J 710, E7J 711] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I NADWOZIE PEŁNE (S57_) | 01/1991-09/19981.2 60KM/44KW [E7F 750] | 01/1991-09/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.0 37KM/27KW [C1C 706] | 02/1986-05/1992
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.1 (F401) 45KM/33KW [C1E 762, C1E 752, C1E 750, C1E 754, C1E 760, C1E 792] | 07/1985-04/1995
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.1 (F40H) 45KM/33KW [C1E 756] | 06/1987-09/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.1 46KM/34KW [C1E 750] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.2 (F406, G40A) 55KM/40KW [C3G 710, C3G 712] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F402) 58KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 07/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F40D) 79KM/58KW [E7J 728] | 01/1994-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 03/1986-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F40U, F40V) 75KM/55KW [E7J 720, E7J 724, E7J 773, E7J 726] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 80KM/59KW [E7J 773] | 05/1995-08/1997
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 CAT (F407) 58KM/43KW [C3J 702, C3J 762, C3J 760, C3J 700] | 08/1988-03/1998
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.0 (B/C/400) 41KM/30KW [C1C 700] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401) 46KM/34KW [C1E 750, C1E 752, C1E 754] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401, B/C40H) 45KM/33KW [C1E 756, C1E 752, C1E 750, C1E 760] | 01/1986-03/1995
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 48KM/35KW [C1E 750] | 10/1989-12/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.2 (B/C40F) 55KM/40KW [C1G 702, C1G 720, C1G 722] | 01/1987-08/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C402) 59KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 10/1984-06/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C403) 71KM/52KW [C2J 780, C2J 788, C2J 798, C2J 700, C2J 781, C2J 789] | 10/1984-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40J) 67KM/49KW [C2J 782] | 06/1987-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 06/1987-08/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 CAT (B/C/407) 58KM/43KW [C3J 702, C3J 760, C3J 700] | 10/1985-12/1996
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C063, C064) 55KM/40KW [C3G 700, C3G 702] | 03/1993-10/1996
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C066, C068) 58KM/43KW [D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704] | 05/1996-06/2007
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C067) 54KM/40KW [D7F 700, D7F 701] | 05/1996-03/2007
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 16V (C06C, C06D, C06K) 75KM/55KW [D4F 702] | 01/2001-06/2007

Lista zamienników

FERODOCTK229
LAYCOCKLCK160
LAYCOCKLEK131
LuK618074000
NATIONALNCK059
NK133906
QUINTON HAZELLQKT208
QUINTON HAZELLQKT267
QUINTON HAZELLQKT267AF
RENAULT7701349766
RENAULT7701349909
RENAULT7701462088
RENAULT7701463910
RENAULT7711130002
RENAULT7711134044
SACHS1850480709
SACHS3000168001
SACHS3000351001
TRIPLE FIVE2127352
TRIPLE FIVEKK228
TRIPLE FIVEKK433
TTVTCK3059
UNIFLUX FILTERSGCK171AF
VALEO003433
VALEO003433K2
VALEO009302
VALEO616780
VALEO627032
VALEO801053
VALEO801108
VALEO899008

Opinie

Opinia 
2017-12-15

Super

    Opinia 
    2017-06-29

    Funkcjonuje super

      Opinia 
      2017-06-10

      Jestem mile zaskoczony

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 618 0740 00

        Zestaw sprzęgła LuK 618 0740 00

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        9
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8

        Podobne produkty:

        9
        10