Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 618 0740 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 618 0740 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

286 zł

239 zł

Częste pytania

Darmowa dostawa w 24h

Przesyłkę otrzymasz 22.09.2020

Bezpłatny zwrot do 30 dni

Możliwość rozłożenia na raty

10% rabatu na montaż

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 26
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta
Zestaw sprzęgła LuK 618 0740 00
Zdjęcie poglądowe

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 618 0189 06, LuK 618 2315 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.1 (B/C371) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 03/1983-06/1986
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.2 (B/C37S) 55KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 10/1984-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C372, B/C37C) 60KM/44KW [C1J 715, C2J 730] | 03/1983-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C373) 68KM/50KW [C2J 757, C2J 718] | 03/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C373) 72KM/53KW [C2J 755, C2J 717] | 05/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.4 (B/C373, B/C37R) 67KM/49KW [C2J 766, C2J 767, C2J 768, C2J 720] | 03/1983-12/1988
RENAULT11 NADWOZIE PEŁNE (S37_) | 03/1983-07/19891.4 (S373) 68KM/50KW [C2J 768] | 03/1983-12/1986
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 (B/C53P) 58KM/43KW [C2J 772] | 01/1989-05/1993
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 80KM/59KW [E6J 700, E6J 701] | 01/1988-12/1992
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 CAT (B/C532) 58KM/43KW [C3J 710] | 01/1989-04/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.4 (L532, L53P) 58KM/43KW [C2J 772, C3J 710] | 07/1988-04/1992
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.2 60KM/44KW [E7F 730] | 05/1992-09/1994
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C535) 75KM/55KW [E7J 742] | 01/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (L535) 75KM/55KW [E7J 742] | 11/1993-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 60KM/44KW [C1J 742, C2J 772, C3J 710] | 05/1992-09/1994
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 78KM/57KW [E6J 700] | 10/1994-11/1995
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.1 (L421) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 09/1981-05/1987
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.2 (L42S) 54KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L422, L42C) 60KM/44KW [C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 730] | 12/1981-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423) 72KM/53KW [C2J 755, C2J 717] | 09/1981-12/1985
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423, L42R) 67KM/49KW [C2J 766, C2J 767, C2J 768, C2J 720] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 AUTOMATIK (L423) 68KM/50KW [C2J 757, C2J 718] | 09/1981-12/1985
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.1 46KM/34KW [C1E 700] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.1 49KM/36KW [C1E 700] | 04/1992-08/1992
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S572) 60KM/44KW [E5F 710] | 05/1990-03/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S577) 54KM/40KW [C3G 720] | 01/1996-12/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 58KM/43KW [E7F 750, E7F 700, E7F 708] | 05/1990-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C57R) 54KM/40KW [E7F 706] | 01/1991-06/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 (B/C57T, B/C57Y) 79KM/58KW [E7J 718, E7J 719, E7J 754, E7J 601] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 (B57J, C57J) 75KM/55KW [E7J 756, E7J 757] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 80KM/59KW [E7J 710, E7J 711] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I NADWOZIE PEŁNE (S57_) | 01/1991-09/19981.2 54KM/40KW [C3G 720] | 06/1994-02/1998
RENAULTCLIO I NADWOZIE PEŁNE (S57_) | 01/1991-09/19981.2 60KM/44KW [E7F 750] | 01/1991-09/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.0 37KM/27KW [C1C 706] | 02/1986-05/1992
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.0 42KM/31KW [C1C 706] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.1 (F401) 45KM/33KW [C1E 762, C1E 752, C1E 750, C1E 754, C1E 760, C1E 792] | 07/1985-04/1995
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.1 (F40H) 45KM/33KW [C1E 756] | 06/1987-09/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.1 46KM/34KW [C1E 750] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.2 (F406, G40A) 55KM/40KW [C3G 710, C3G 712] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F402) 58KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 07/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F40D) 79KM/58KW [E7J 728] | 01/1994-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 03/1986-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 (F40U, F40V) 75KM/55KW [E7J 720, E7J 724, E7J 773, E7J 726] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 73KM/54KW [E7J 724] | 09/1991-08/1993
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 80KM/59KW [E7J 773] | 05/1995-08/1997
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.4 CAT (F407) 58KM/43KW [C3J 702, C3J 762, C3J 760, C3J 700] | 08/1988-03/1998
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.0 (B/C/400) 41KM/30KW [C1C 700] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401) 46KM/34KW [C1E 750, C1E 752, C1E 754] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401, B/C40H) 45KM/33KW [C1E 756, C1E 752, C1E 750, C1E 760] | 01/1986-03/1995
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 48KM/35KW [C1E 750] | 10/1989-12/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.2 (B/C40F) 55KM/40KW [C1G 702, C1G 720, C1G 722] | 01/1987-08/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C402) 59KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 10/1984-06/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C403) 71KM/52KW [C2J 780, C2J 788, C2J 798, C2J 700, C2J 781, C2J 789] | 10/1984-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40J) 67KM/49KW [C2J 782] | 06/1987-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 06/1987-08/1990
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 CAT (B/C/407) 58KM/43KW [C3J 702, C3J 760, C3J 700] | 10/1985-12/1996
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C063, C064) 55KM/40KW [C3G 700, C3G 702] | 03/1993-10/1996
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C066, C068) 58KM/43KW [D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704] | 05/1996-06/2007
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C067) 54KM/40KW [D7F 700, D7F 701] | 05/1996-03/2007
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 16V (C06C, C06D, C06K) 75KM/55KW [D4F 702] | 01/2001-06/2007
RENAULTTWINGO I FURGON (S06_) | 03/1993-06/20121.2 75KM/55KW [D4F 702] | 01/2001-06/2012

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636268380
---1636271780
---1636271880
AP Automotive Prod.KT8051
BLUE PRINTADR163001
BORG & BECKHK8051
CLUTCHNUSMCK2307
CLUTCHNUSMCK2307C
CLUTCHNUSMCK2310A
CLUTCHNUSMCK2352
CLUTCHNUSMCK2363
COMLINEECK010
DENCKERMANNK100183
DJ PARTSCK1073
EXEDYRNK2005
FERODOCTK229
KAMOKAKC001
KAWE957011
KEY PARTSKC8051
KLAXCAR FRANCE30012z
KM Germany0690498
KRAFT AUTOMOTIVE1615030
LAYCOCKLCK160
LAYCOCKLEK131
LuK618018906
LuK618074000
LuK618231500
MAPA000180400
MAXGEAR615009
MECARMMK9239
MOTAQUIPVCK158
MOTAQUIPVCK880
NATIONALCK9016
NATIONALNCK059
NEXUSF1R000NX
NEXUSF1R001NX
NK133906
Omnicraft2277996
OPEN PARTSCLK907103
PROCODIS FRANCEKTE057
QUINTON HAZELLQKT208
QUINTON HAZELLQKT267
QUINTON HAZELLQKT267AF
RAICAMRC8051
RENAULT7700577363
RENAULT7700624610
RENAULT7700624620
RENAULT7700697458
RENAULT7700698011
RENAULT7700724305
RENAULT7700725237
RENAULT7700743122
RENAULT7700746889
RENAULT7700869415
RENAULT7701348914
RENAULT7701349766
RENAULT7701349767
RENAULT7701349768
RENAULT7701349899
RENAULT7701349908
RENAULT7701349909
RENAULT7701349925
RENAULT7701349962
RENAULT7701462088
RENAULT7701463910
RENAULT7701478120
RENAULT7704001430
RENAULT7711130000
RENAULT7711130002
RENAULT7711134044
RYMECJT8051
SACHS1850480709
SACHS3000168001
SACHS3000168101
SACHS3000351001
SASICSCL4106
SASICSCL4132
sbs1201133906
SMPEKT8051
STATIM100707
STELLOX0701001SX
TRIPLE FIVE2127352
TRIPLE FIVEKK228
TRIPLE FIVEKK433
TTVTCK3059
UNIFLUX FILTERSGCK171AF
VALEO003433
VALEO003433K2
VALEO009302
VALEO616780
VALEO627032
VALEO786033
VALEO801053
VALEO801108
VALEO899008
WESTLAKEWRN002
WESTLAKEWRN002A
WESTLAKEWRN002B

Opinie

Opinie

2017-12-15
2017-12-15

Super

    2017-06-29
    2017-06-29

    Funkcjonuje super

      2017-06-10
      2017-06-10

      Jestem mile zaskoczony

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-18:00

        w soboty: 9:00-14:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: