Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 618 0748 00

LuK
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 618 0748 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 618 0748 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 618 0214 06

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 (127_) | 06/1971-05/19961.3 SPORT 75KM/55KW [127 A3.000] | 12/1981-05/1983
FIATFIORINO (127_) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147_) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147_) | 10/1977-10/19891.0 50KM/37KW [127 A.000, 127A.046] | 06/1982-10/1987
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200660 1.1 (146A.EG) 58KM/43KW [146 A4.048] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.0 TURBO (156D) 84KM/62KW [156 A1.000] | 03/1985-02/1989
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E FIRE (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 09/1992-12/1995
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.3 I.E. (156AF) 72KM/53KW [156 B.000, 146 A 5.046] | 02/1989-12/1995

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
BLUE PRINTADL143012
BORG & BECKHK8461
CLUTCHNUSMCK2563
DENCKERMANNK100198
FERODOCTK198
FIAT5881934
FIAT5888359
FIAT5888399
FIAT5890344
FIAT5890412
FIAT5890416
FIAT5890531
FIAT5890949
FIAT5892490
FIAT71782215
KAWE961877
KM Germany0691182
LANCIA5888399
LANCIA5890345
LuK618021406
LuK618074800
MAPA002180500
MAXGEAR615303
MECARMMK9003
MECARMMK9418
MOTAQUIPVCK401
NATIONALCK9033
NATIONALNCK127
NEXUSF1F014NX
NK132311
OPEN PARTSCLK910503
PROCODIS FRANCEKTE427
QUINTON HAZELLQKT353AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
RYMECJT8265
SACHS3000218001
SACHS3000347001
sbs1201132311
SMPEKT8461
STATIM100206
TTVTCK3127
UNIFLUX FILTERSGCK186AF
VALEO006763
VALEO801085
VALEO801087
VALEOK276

Opinie

Opinie

2017-03-25
2017-03-25

Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

    2017-03-22
    2017-03-22

    Atrakcyjna cena, dobra jakość, miła obsługa.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      9
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8

      Podobne produkty

      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: