Zestaw sprzęgła LuK 618074800 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 618074800

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

199,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 | 06/1971-12/19861.3 SPORT 75KM/55KW [127 A3.000] | 12/1981-05/1983
FIATFIORINO (127) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147) | 10/1977-12/19881.0 50KM/37KW [] | 10/1982-10/1987
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 4X4 54KM/40KW [176 B2.000] | 02/1995-07/2004
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 54KM/40KW [176 B2.000, 187 A1.000] | 02/1995-09/2003
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 (146A.EG) 58KM/43KW [146 A4.048] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.0 TURBO (156D) 84KM/62KW [156 A1.000] | 03/1985-02/1989
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 AVENUE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E NAPĘD NA 4 KOŁA (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 09/1992-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.3 I.E. FIRE (156AF) 72KM/53KW [146 A 5.046, 156 B.000] | 02/1989-12/1995


Lista zamienników

BORG & BECK58101050
BORG & BECKHK4817
BORG & BECKHK8269
BORG & BECKHK8461
BORG & BECKS00343A
FERODOCTK198
FIAT5881934
FIAT5888359
FIAT5888399
FIAT5890344
FIAT5890412
FIAT5890416
FIAT5890531
FIAT5890949
FIAT5892490
FIAT71782215
LANCIA5888399
LANCIA5890345
LuK618074800
NATIONALNCK127
NK132311
QUINTON HAZELLQKT353AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
SACHS3000218001
TTVTCK3127
UNIPARTGCK186AF
VALEO006763
VALEO801085
VALEOK276

Opinie

Oceń 
2017-03-25

Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

    Oceń 
    2017-03-22

    Atrakcyjna cena, dobra jakość, miła obsługa.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 618074800

      Zestaw sprzęgła LuK 618074800

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!