Zestaw sprzęgła LuK 618074800 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 618074800

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

199,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 | 06/1971-12/19861.3 SPORT 75KM/55KW [127 A3.000] | 12/1981-05/1983
FIATFIORINO (127) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147) | 10/1977-12/19881.0 50KM/37KW [] | 10/1982-10/1987
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 4X4 54KM/40KW [176 B2.000] | 02/1995-07/2004
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 54KM/40KW [176 B2.000, 187 A1.000] | 02/1995-09/2003
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 (146A.EG) 58KM/43KW [146 A4.048] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.0 TURBO (156D) 84KM/62KW [156 A1.000] | 03/1985-02/1989
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 AVENUE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E NAPĘD NA 4 KOŁA (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 09/1992-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.3 I.E. FIRE (156AF) 72KM/53KW [146 A 5.046, 156 B.000] | 02/1989-12/1995


Lista zamienników

BORG & BECK58101050
BORG & BECKHK4817
BORG & BECKHK8269
BORG & BECKHK8461
BORG & BECKS00343A
FERODOCTK198
FIAT5881934
FIAT5888359
FIAT5888399
FIAT5890344
FIAT5890412
FIAT5890416
FIAT5890531
FIAT5890949
FIAT5892490
FIAT71782215
LANCIA5888399
LANCIA5890345
LuK618074800
NATIONALNCK127
NK132311
QUINTON HAZELLQKT353AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
SACHS3000218001
TTVTCK3127
UNIPARTGCK186AF
VALEO006763
VALEO801085
VALEOK276

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 618074800

Zestaw sprzęgła LuK 618074800

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!