Wybierz auto
Premium Zestaw sprzęgła LuK 618074800 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 | 06/1971-12/19861.3 SPORT 75KM/55KW [127 A3.000] | 12/1981-05/1983
FIATFIORINO (127) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147) | 10/1977-12/19881.0 50KM/37KW [] | 10/1982-10/1987
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 4X4 54KM/40KW [176 B2.000] | 02/1995-07/2004
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 54KM/40KW [176 B2.000, 187 A1.000] | 02/1995-09/2003
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 (146A.EG) 58KM/43KW [146 A4.048] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.0 TURBO (156D) 84KM/62KW [156 A1.000] | 03/1985-02/1989
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 AVENUE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E NAPĘD NA 4 KOŁA (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 09/1992-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.3 I.E. FIRE (156AF) 72KM/53KW [146 A 5.046, 156 B.000] | 02/1989-12/1995

Lista zamienników

BORG & BECK58101050
BORG & BECKHK4817
BORG & BECKHK8269
BORG & BECKHK8461
BORG & BECKS00343A
FERODOCTK198
FIAT5881934
FIAT5888359
FIAT5888399
FIAT5890344
FIAT5890412
FIAT5890416
FIAT5890531
FIAT5890949
FIAT5892490
FIAT71782215
LANCIA5888399
LANCIA5890345
LuK618074800
NATIONALNCK127
NK132311
QUINTON HAZELLQKT353AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
SACHS3000218001
TTVTCK3127
UNIPARTGCK186AF
VALEO006763
VALEO801085
VALEOK276

Opinie

Opinia 
2017-03-25

Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

    Opinia 
    2017-03-22

    Atrakcyjna cena, dobra jakość, miła obsługa.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 618074800

      Zestaw sprzęgła LuK 618074800

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
      18
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      11
      12
      13
      14
      15
      16
      17

      Podobne produkty:

      18
      19