DZISIEJSZE OKAZJE KOŃCZĄ SIĘ ZA:

1

1

:

1

1

:

1

1

Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 618 1149 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 618 1149 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 618 1149 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 18
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.0 45KM/33KW [XV8, TU9] | 10/1984-12/1997
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.1 I 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 07/1988-12/1996
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.1 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.4 SL 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KDX (TU3MC)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.4 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.1 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.4 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KDX (TU3MC)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.4 67KM/49KW [K1D (TU3A)] | 03/1989-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.4 75KM/55KW [KDZ (TU3M), KDY (TU3M)] | 03/1989-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.4 84KM/62KW [K2B (TU3S)] | 03/1989-07/1989
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.1 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 08/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.4 67KM/49KW [K1D (TU3A)] | 07/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.4 75KM/55KW [KDZ (TU3M), KDY (TU3M)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.4 64KM/47KW [K5A (TU3)] | 01/1987-07/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.4 75KM/55KW [KDX (TU3MC)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.4 75KM/55KW [KDX (TU3MC)] | 08/1992-10/1996

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---KCT1804
AISINKECI03
AISINKECI03A
BLUE PRINTADP153005
BORG & BECKHK6208
BUGIAD54007
CITROËN1611267780
CITROËN204142
CITROËN204160
CITROËN205004
CITROËN205005
CITROËN2055GG
CITROËN91519852
CITROËN94020558
CITROËN95666919
CITROËN96114455
CITROËN96135647
CITROËN9613564980
CITROËN96226480
CLUTCHNUSMCK2407
CLUTCHNUSMCK2407A
DENCKERMANNK100213
FERODOCTK271
KAWE952119
KEY PARTSKC6208
KLAXCAR FRANCE30024z
KM Germany0690504
KRAFT AUTOMOTIVE1615915
LAYCOCKLCK101
LuK618114900
MAPA001180100
MAPCO10414
MAXGEAR615008
MECARMMK9518
MOTAQUIPVCK471
MOTAQUIPVCK513
NATIONALCK9051
NATIONALNCK214
NEXUSF1C000NX
NK131910
NK139928
OPEN PARTSCLK900203
PEUGEOT1611267780
PEUGEOT2004E6
PEUGEOT2004G2
PEUGEOT2004V8
PEUGEOT204142
PEUGEOT204160
PEUGEOT204167
PEUGEOT205002
PEUGEOT205004
PEUGEOT205114
PEUGEOT2051S6
PEUGEOT205547
PEUGEOT205583
PEUGEOT2055A5
PEUGEOT91537419
PROCODIS FRANCEKTE002
QUINTON HAZELLQKT1136AF
QUINTON HAZELLQKT401AF
QUINTON HAZELLQKT635AF
QUINTON HAZELLQKT723AF
RAICAMRC6208
RYMECJT6208
SACHS3000556001
SACHS3000556101
SASICSCL0221
sbs1201139928
STATIM100116
STELLOX0701066SX
TRIPLE FIVE169902700
TRIPLE FIVE2127377
TRIPLE FIVE8671013705
TRIPLE FIVE8671018162
TRIPLE FIVEKK521
TRIPLE FIVERM010051A0
TRIPLE FIVERM010121A0
TRIPLE FIVEVCK513
TTVTCK3214
UNIFLUX FILTERSGCK327AF
UNIFLUX FILTERSGCK813AF
VALEO616694
VALEO786005
VALEO786007
VALEO801256
VALEO801288
VALEO801411
VALEO899039
VALEOK477S
WESTLAKEWCP006A

Opinie

Opinie

2017-12-05
2017-12-05

Bardzo dobrze

    2017-03-29
    2017-03-29

    Miła obsługa, dobry produkt.

      2017-02-06
      2017-02-06

      Ogólnie ok

        2016-11-23
        2016-11-23

        Szybka wysyłka a produkt dobry

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-18:00

          w soboty: 9:00-14:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          6
          1
          2
          3
          4
          5

          Podobne produkty

          6
          7
          8
          9
          10

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: