Premium Zestaw sprzęgła LuK 618 1149 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0115 10 (1 szt.), LuK 318 0120 10 (1 szt.), LuK 500 0327 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.0 45KM/33KW [XV8, TU9] | 10/1984-12/1997
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.1 I 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 07/1988-12/1996
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.1 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.4 SL 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KDX (TU3MC)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.4 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.1 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.4 75KM/55KW [KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KDX (TU3MC)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.4 67KM/49KW [K1D (TU3A)] | 03/1989-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.4 75KM/55KW [KDZ (TU3M), KDY (TU3M)] | 03/1989-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.4 84KM/62KW [K2B (TU3S)] | 03/1989-07/1989
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.1 60KM/44KW [HDZ (TU1M)] | 08/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.4 67KM/49KW [K1D (TU3A)] | 07/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.4 75KM/55KW [KDZ (TU3M), KDY (TU3M)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.4 64KM/47KW [K5A (TU3)] | 01/1987-07/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.4 75KM/55KW [KDX (TU3MC)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.4 75KM/55KW [KDX (TU3MC)] | 08/1992-10/1996

Lista zamienników

---KCT1804
AISINKECI03
AISINKECI03A
BLUE PRINTADP153005
BORG & BECKHK6208
BUGIAD54007
CITROËN1611267780
CITROËN204142
CITROËN204160
CITROËN205004
CITROËN205005
CITROËN2055GG
CITROËN91519852
CITROËN94020558
CITROËN95666919
CITROËN96114455
CITROËN96135647
CITROËN9613564980
CITROËN96226480
CLUTCHNUSMCK2407
CLUTCHNUSMCK2407A
DENCKERMANNK100213
FERODOCTK271
KAWE952119
KEY PARTSKC6208
KLAXCAR FRANCE30024z
KM Germany0690504
KRAFT AUTOMOTIVE1615915
LAYCOCKLCK101
LuK618114900
MAPA001180100
MAPCO10414
MAXGEAR615008
MECARMMK9518
MOTAQUIPVCK471
MOTAQUIPVCK513
NATIONALCK9051
NATIONALNCK214
NEXUSF1C000NX
NK131910
NK139928
OPEN PARTSCLK900203
PEUGEOT1611267780
PEUGEOT2004E6
PEUGEOT2004G2
PEUGEOT2004V8
PEUGEOT204142
PEUGEOT204160
PEUGEOT204167
PEUGEOT205002
PEUGEOT205004
PEUGEOT205114
PEUGEOT2051S6
PEUGEOT205547
PEUGEOT205583
PEUGEOT2055A5
PEUGEOT91537419
PROCODIS FRANCEKTE002
QUINTON HAZELLQKT1136AF
QUINTON HAZELLQKT401AF
QUINTON HAZELLQKT635AF
QUINTON HAZELLQKT723AF
RAICAMRC6208
RYMECJT6208
SACHS3000556001
SACHS3000556101
SASICSCL0221
sbs1201139928
STATIM100116
STELLOX0701066SX
TRIPLE FIVE169902700
TRIPLE FIVE2127377
TRIPLE FIVE8671013705
TRIPLE FIVE8671018162
TRIPLE FIVEKK521
TRIPLE FIVERM010051A0
TRIPLE FIVERM010121A0
TRIPLE FIVEVCK513
TTVTCK3214
UNIFLUX FILTERSGCK327AF
UNIFLUX FILTERSGCK813AF
VALEO616694
VALEO786005
VALEO786007
VALEO801256
VALEO801288
VALEO801411
VALEO899039
VALEOK477S
WESTLAKEWCP006A

Opinie

Opinia 
2017-12-05

Bardzo dobrze

    Opinia 
    2017-03-29

    Miła obsługa, dobry produkt.

      Opinia 
      2017-02-06

      Ogólnie ok

        Opinia 
        2016-11-23

        Szybka wysyłka a produkt dobry

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 618 1149 00

          Zestaw sprzęgła LuK 618 1149 00

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa i płatność


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbiór osobisty w siedzibie firmy



          Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

          UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
          Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
          Cennik dostaw zagranicznych.

          Bezpieczeństwo

          Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          8
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7

          Podobne produkty:

          8
          9
          10