Premium Zestaw sprzęgła LuK 618 1590 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATCINQUECENTO (170_) | 07/1991-07/19991.1 SPORTING (170AH) 54KM/40KW [176 B2.000] | 10/1994-01/1998
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 I.E. 1.1 49KM/36KW [146 C3.000] | 06/1992-12/1993
LANCIAY (840_) | 11/1995-09/20031.1 (840AE) 54KM/40KW [176 B2.000] | 11/1995-09/2003
LANCIAY (840_) | 11/1995-09/20031.2 (840AA, 840AF1A) 60KM/44KW [840 A3.000, 188 A4.000] | 03/1996-09/2003
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 FIRE (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995

Lista zamienników

---1636272480
AUTOBIANCHI5892775
BLUE PRINTADL143003
BORG & BECKHK7617
BORG & BECKHK9980
CLUTCHNUSMCK2508
COMLINEECK003
DENCKERMANNK100660
EXEDYFIK2015
FASTFT64060
FASTFT64103
FERODOCTK895
FIAT5892775
FIAT71711133
FIAT71711134
FIAT71711442
FIAT71718481
FIAT71718689
FIAT71728477
FIAT71728674
FIAT71782194
FIAT71782227
FIAT71782273
FIAT71782275
FIAT71782276
FIAT71782279
FIAT71782281
FIAT71788709
KAWE961880
KEY PARTSKC7617
KLAXCAR FRANCE30022z
KM Germany0690499
LANCIA5892775
LANCIA71711442
LANCIA71716228
LAYCOCKLCK113
LuK618159000
LuK618309600
MAPA002180900
MAPCO10006
MAXGEAR615045
MECARMMK9419
MECARMMK9420
MOTAQUIPVCK708
MOTAQUIPVCU113
NATIONALCK10053
NATIONALCK9100
NATIONALNCK769
NEXUSF1F008NX
NEXUSF1F017NX
NK132327
NK132328
NK132342
OPEN PARTSCLK903703
PROCODIS FRANCEKTE405
QUINTON HAZELLQKT1470AF
QUINTON HAZELLQKT786AF
RAICAMRC6276
RAICAMRC6281
RYMECJT6281
SACHS3000626001
SACHS3000626101
SASICSCL6433
sbs1201132327
STATIM100224
STELLOX0701077SX
TRIPLE FIVEKK647
TRIPLE FIVEVCK708
TTVTCK3769
UNIFLUX FILTERSGCK833AF
VALEO786034
VALEO801422
VALEO821457
VALEOK368S
VALEOK529S
VALEOK532S
WESTLAKEWFT001
WESTLAKEWFT011

Opinie

Opinia 
2017-01-26

Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

    Opinia 
    2016-12-31

    Najlepiej kupić luka i mieć spokój na lata.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 618 1590 00

      Zestaw sprzęgła LuK 618 1590 00

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      4
      1
      2
      3

      Podobne produkty:

      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10