Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 618 1590 00

LuK
Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 618 1590 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

219 zł

produkt niedostępny

Częste pytania

Darmowa dostawa w 24h

Bezpłatny zwrot do 30 dni

Możliwość rozłożenia na raty

10% rabatu na montaż

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta
Zestaw sprzęgła LuK 618 1590 00
Zdjęcie poglądowe

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATCINQUECENTO (170_) | 07/1991-07/19991.1 SPORTING (170AH) 54KM/40KW [176 B2.000] | 10/1994-01/1998
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 I.E. 1.1 49KM/36KW [146 C3.000] | 06/1992-12/1993
LANCIAY (840_) | 11/1995-09/20031.1 (840AE) 54KM/40KW [176 B2.000] | 11/1995-09/2003
LANCIAY (840_) | 11/1995-09/20031.2 (840AA, 840AF1A) 60KM/44KW [840 A3.000, 188 A4.000] | 03/1996-09/2003
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 FIRE (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636272480
AUTOBIANCHI5892775
BLUE PRINTADL143003
BORG & BECKHK7617
BORG & BECKHK9980
CLUTCHNUSMCK2508
COMLINEECK003
DENCKERMANNK100660
EXEDYFIK2015
FASTFT64060
FASTFT64103
FERODOCTK895
FIAT5892775
FIAT71711133
FIAT71711134
FIAT71711442
FIAT71718481
FIAT71718689
FIAT71728477
FIAT71728674
FIAT71782194
FIAT71782227
FIAT71782273
FIAT71782275
FIAT71782276
FIAT71782279
FIAT71782281
FIAT71788709
KAWE961880
KEY PARTSKC7617
KLAXCAR FRANCE30022z
KM Germany0690499
LANCIA5892775
LANCIA71711442
LANCIA71716228
LAYCOCKLCK113
LuK618159000
LuK618309600
MAPA002180900
MAPCO10006
MAXGEAR615045
MECARMMK9419
MECARMMK9420
MOTAQUIPVCK708
MOTAQUIPVCU113
NATIONALCK10053
NATIONALCK9100
NATIONALNCK769
NEXUSF1F008NX
NEXUSF1F017NX
NK132327
NK132328
NK132342
OPEN PARTSCLK903703
PROCODIS FRANCEKTE405
QUINTON HAZELLQKT1470AF
QUINTON HAZELLQKT786AF
RAICAMRC6276
RAICAMRC6281
RYMECJT6281
SACHS3000626001
SACHS3000626101
SASICSCL6433
sbs1201132327
STATIM100224
STELLOX0701077SX
TRIPLE FIVEKK647
TRIPLE FIVEVCK708
TTVTCK3769
UNIFLUX FILTERSGCK833AF
VALEO786034
VALEO801422
VALEO821457
VALEOK368S
VALEOK529S
VALEOK532S
WESTLAKEWFT001
WESTLAKEWFT011

Opinie

Opinie

2017-01-26
2017-01-26

Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

    2016-12-31
    2016-12-31

    Najlepiej kupić luka i mieć spokój na lata.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      10
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9

      Podobne produkty

      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: