Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 478)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 619 0088 06

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 619 0088 06

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 17
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:190 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT '81 EXPRESS (AVA) | 01/1981-02/19861.1 50KM/37KW [GLB] | 03/1981-02/1986
FORDESCORT '81 EXPRESS (AVA) | 01/1981-02/19861.3 69KM/51KW [JPA] | 03/1981-02/1986
FORDESCORT '86 EXPRESS (AVF) | 02/1986-07/19901.1 50KM/37KW [GSG] | 05/1986-07/1990
FORDESCORT '86 EXPRESS (AVF) | 02/1986-07/19901.3 60KM/44KW [JLA, JLB, JBB] | 02/1986-07/1990
FORDESCORT '86 EXPRESS (AVF) | 02/1986-07/19901.3 63KM/46KW [JBA] | 07/1988-07/1990
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.3 69KM/51KW [JPA] | 09/1980-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.3 69KM/51KW [JPA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III TURNIER (AWA) | 09/1980-12/19851.3 69KM/51KW [JPA] | 03/1981-12/1985
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.1 50KM/37KW [GSG] | 12/1985-07/1990
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.3 60KM/44KW [JLA, JLB, JBB] | 01/1986-07/1990
FORDESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | 10/1985-10/19901.1 50KM/37KW [GSG] | 10/1985-09/1990
FORDESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | 10/1985-10/19901.3 60KM/44KW [JLA, JLB, JBB] | 01/1986-07/1990
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.3 66KM/49KW [J3E] | 08/1977-08/1983
FORDFIESTA I (GFBT) | 05/1976-08/19831.6 XR2 84KM/62KW [L3E] | 08/1981-08/1983
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.0 (FBD) 45KM/33KW [TKB] | 09/1983-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.1 (FBD) 49KM/36KW [GSH] | 05/1986-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.1 (FBD) 50KM/37KW [GLC, GSF] | 09/1983-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.3 (FBD) 69KM/51KW [JPC] | 09/1983-01/1987
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.4 (FBD) 71KM/52KW [F6A, F6C] | 10/1986-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.4 (FBD) 73KM/54KW [FUD] | 02/1987-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.4 (FBD) 75KM/55KW [FUB] | 10/1985-11/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.4 69KM/51KW [FUBA] | 09/1983-01/1987
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.0 45KM/33KW [TLB] | 03/1989-12/1995
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (FVD) | 03/1983-12/19951.0 45KM/33KW [TKB] | 08/1983-11/1989
FORDORION II (AFF) | 12/1985-07/19901.3 60KM/44KW [JLA, JLB, JBB] | 12/1985-07/1990

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636266780
AP Automotive Prod.KT8318
BLUE PRINTADF123001
BORG & BECKHK9412
CLUTCHNUSMCK3102
CLUTCHNUSMCK3153
CLUTCHNUSMCK3153A
COMLINEECK007
DENCKERMANNK100171
EXEDYFMK2003
FERODOCTK125
FORD5010483
FORD5010843
FORD5011054
FORD5011060
FORD5014444
FORD5014445
FORD5018851
FORD5024278
FORD5029558
FORDA820X7L596BGA
FORDA850X7L596AJA
FORDR87AX7L596AA
FORDRA83SX7L596HA
FORDRA850X7L596AKA
KAWE953193
KM Germany0690501
LAYCOCKLCK118
LAYCOCKLEK9
LUCASLKCA640010
LuK619008806
MAPA011190900
MAXGEAR615053
MAXGEAR615054
MECARMMK9514
MOTAQUIPVCK105
MOTAQUIPVCK204
MOTORADECK1119
MOTORADECK1345
NATIONALCK9004
NATIONALNCK017
NEXUSF1G005NX
NK132503
OPEN PARTSCLK902503
PROCODIS FRANCEKTE242
QUINTON HAZELLQKT119
QUINTON HAZELLQKT119AF
RAICAMRC8318
RYMECJT8318
RYMECJT9421
SACHS3000058001
SACHS3000058002
SACHS3000058003
SASICSCL6403
SASICSCL6405
sbs1201132503
SMPEKT8318
STATIM100609
TRIPLE FIVEKK334
TRIPLE FIVEVCK105
TTVTCK3017
UNIFLUX FILTERSGCK118AF
VALEO003358
VALEO627919
VALEO786012
VALEO801570
VALEO899042
VALEOK469S
WESTLAKEWFD010

Opinie

Opinie

Ryszard
2021-01-19

4/5

2021-01-19

4/5

LUK spełnia nawet najwyższe wymagania, co do sprzęgieł

    Henryk
    2017-04-18

    4/5

    2017-04-18

    4/5

    Warto kupować porządne części, a zestawy LUK na pewno takie są.

      mecia666
      2016-12-11

      4/5

      2016-12-11

      4/5

      udany zakup

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        5
        1
        2
        3
        4

        Podobne produkty

        5
        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane