Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 407)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 619 0482 00

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 619 0482 00

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 20
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:190 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 619 1164 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATFIORINO NADWOZIE PEŁNE (146_) | 01/1988-70 I.E. 1.4 67KM/49KW [146 C5.000, 146 D5.000] | 05/1994-05/2001
FIATFIORINO NADWOZIE PEŁNE (146_) | 01/1988-75 I.E. 1.6 75KM/55KW [146 C6.000, 146 D6.000] | 10/1993-05/2001
FIATFIORINO PICK UP (146_) | 01/1988-05/20011.4 67KM/49KW [146 D5.000] | 05/1994-05/2001
FIATFIORINO PICK UP (146_) | 01/1988-05/20011.6 75KM/55KW [146 C6.000, 146 D6.000] | 01/1994-05/2001
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199570 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 09/1983-07/1989
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199570 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 09/1983-07/1986
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199575 1.5 75KM/55KW [138 B3.048, 138 C3.048, 138 C2.048, 149 C1.000] | 12/1983-07/1989
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199585 1.5 79KM/58KW [149 A5.000] | 05/1985-12/1987
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199585 SUPER 1.5 82KM/60KW [138 B3.000] | 09/1983-04/1985
FIATREGATA WEEKEND (138_) | 06/1983-08/199575 1.5 75KM/55KW [138 B3.048, 138 C3.048, 138 C2.048] | 09/1984-07/1989
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.6 (159.AD) 86KM/63KW [159 A3.000, 159 B9.000] | 03/1990-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.6 I.E. (159.AE) 78KM/57KW [159 A3.046] | 06/1990-07/1992
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.6 I.E. (159.AJ) 87KM/63KW [159 B9.000] | 06/1994-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.6 I.E. (159.AJ) 90KM/66KW [159 B9.000] | 06/1994-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.6 I.E. (159.AS, 159.AT) 75KM/55KW [159 A3.048, 835 C1.000] | 06/1992-08/1996
FIATTEMPRA S.W. (159_) | 03/1990-10/19971.4 I.E. (159.AC, 159.AX) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 159 A2.000] | 10/1992-08/1996
FIATTEMPRA S.W. (159_) | 03/1990-10/19971.6 86KM/63KW [159 A3.000] | 12/1990-04/1993
FIATTEMPRA S.W. (159_) | 03/1990-10/19971.6 I.E. (159.AJ) 90KM/66KW [159 B9.000] | 06/1994-08/1996
FIATTEMPRA S.W. (159_) | 03/1990-10/19971.6 I.E. (159.AS, 159.AT) 75KM/55KW [159 A3.048, 835 C1.000] | 10/1992-08/1996
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.6 (160.AE) 83KM/61KW [160 A2.000] | 01/1988-10/1991
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.6 I.E. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 75KM/55KW [159 A3.048, 835 C1.000] | 10/1992-04/1995
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.6 I.E. (160.AF) 78KM/57KW [159 A3.046] | 07/1990-01/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200675 I.E. 1.5 75KM/55KW [138 C2.048, 149 C1.000] | 10/1985-12/1993
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 I.E. (835AA) 90KM/66KW [835 A1.000] | 08/1989-06/1994
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 I.E. (835AB) 78KM/57KW [835 A1.046] | 08/1989-03/1993
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 I.E. (835AN) 75KM/55KW [835 C1.000] | 04/1993-07/1999
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 LE CAT (835EB) 90KM/66KW [159 B9.000] | 07/1994-07/1999
LANCIADEDRA SW (835_) | 07/1994-07/19991.6 (835EB) 90KM/66KW [159 B9.000] | 10/1994-07/1999
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.5 (831AB.025) 86KM/63KW [831 B1.000, 831 A1.000] | 09/1979-12/1992
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. (836AD) 75KM/55KW [835 C1.000] | 06/1993-08/1999
LANCIAPRISMA (831_) | 01/1983-02/19921.5 75KM/55KW [831 B1.048, 138 C2.048] | 09/1985-02/1992
LANCIAPRISMA (831_) | 01/1983-02/19921.5 80KM/59KW [831 B1.000] | 08/1986-02/1992

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---KFI1902
AP Automotive Prod.KT6630
AP Automotive Prod.KT9810
BLUE PRINTADL143005
BORG & BECKHK9810
CLUTCHNUSMCK2505
COMLINEECK131
DENCKERMANNK100234
DENCKERMANNK100391
DJ PARTSCK1076
EXEDYFIK2006
FERODOCTK324
FIAT5888451
FIAT5888788
FIAT5888789
FIAT5888806
FIAT5888809
FIAT5892004
FIAT5894047
FIAT71714650
FIAT71722690
FIAT71729188
FIAT71735936
FIAT71782090
FIAT71782092
FIAT71782093
FIAT7576192
FIAT7621010
FIAT7622396
FIAT7633258
FIAT7680540
FIAT7728916
FIAT7745776
KAWE957681
KM Germany0690515
LANCIA5888451
LANCIA71735936
LAYCOCKLCK114
LUCASLKCA630010
LuK619048200
LuK619116400
MAPA001190100
MAXGEAR615012
MECARMMK9425
MOTAQUIPVCK488
NATIONALCK9079
NEXUSF1F019NX
NK132317
OPEN PARTSCLK904003
PROCODIS FRANCEKTE415
QUINTON HAZELLQKT622AF
RAICAMRC9810
RYMECJT9810
SACHS3000231001
SASICSCL6400
sbs1201132317
SMPEKT9810
STATIM100205
STELLOX0701166SX
TRIPLE FIVE2127346
TRIPLE FIVEVCK488
TTVTCK3447
UNIFLUX FILTERSGCK2112AF
UNIFLUX FILTERSGCK329AF
VALEO006804
VALEO617037
VALEO801088
VALEOK130T
VALEOK358S
WESTLAKEWFT010

Opinie

Opinie

2021-03-07
2021-03-07

Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

    2017-11-09
    2017-11-09

    Polecam.

      2017-11-09
      2017-11-09

      Dla tak wysokiej jakości, jaką prezentuje firma luk warto dopłacić

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane