Premium Zestaw sprzęgła LuK 620 0190 06 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT15 (130_) | 09/1971-10/19801.6 (1302) 90KM/66KW [807.10] | 03/1972-10/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.5 55KM/40KW [697.01] | 09/1965-10/1975
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TA 71KM/52KW [] | 01/1969-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TL (1152, 1153, 1157) 65KM/48KW [821, 821.03, 821.04] | 01/1971-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TL 54KM/40KW [821] | 07/1975-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TS (1151, 1154) 83KM/61KW [807, 807.04, 807.05] | 09/1968-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TX (1156) 93KM/68KW [843, 843.01] | 06/1974-08/1980
RENAULT17 | 03/1972-10/19801.6 90KM/66KW [807.10] | 03/1972-10/1980
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19941.6 (1341) 79KM/58KW [841 726, 841 725] | 04/1978-09/1982
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19831.6 (1271) 90KM/66KW [843] | 10/1975-05/1977
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19831.6 (1271) 97KM/71KW [843 720, 843 721] | 05/1977-12/1983

Lista zamienników

---KPL2001
AP Automotive Prod.KT8875
CLUTCHNUSMCK2303
KAWE952683
LAYCOCKLEK61
LuK620019006
MAPA009200400
MECARMMK9056
MECARMMK9459
NATIONALNCK104
NK133907
PROCODIS FRANCEKTE018
QUINTON HAZELLQKT164
QUINTON HAZELLQKT164AF
QUINTON HAZELLQKT244
QUINTON HAZELLQKT244AF
RENAULT7700502795
RENAULT7700513815
RENAULT7700531815
RENAULT7700563774
RENAULT7700564427
RENAULT7700575063
RENAULT7700576298
RENAULT7700586959
RENAULT7700586960
RENAULT7700589253
RENAULT7700622860
RENAULT7700721283
RENAULT7700733599
RENAULT7700748880
RENAULT7700858089
RENAULT7701348537
RENAULT7701348538
RENAULT7701348575
RENAULT7701462338
RENAULT7701463621
RENAULT7701721283
RENAULT7705863774
RENAULT7711134052
RYMECJT8875
SACHS1850480665
SACHS3000169001
sbs1201133907
TRIPLE FIVEKK104
TTVTCK3104
UNIFLUX FILTERSGCK189AF
VALEO003366
VALEO627917
VALEO801060

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-08-03

Super

    Opinia 
    2016-12-23

    Dobry produkt.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620 0190 06

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie

      Przelewy 24
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      1
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: