Zestaw sprzęgła LuK 620019816 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620019816

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

229,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji


Lista zamienników

BORG & BECK52133050
BORG & BECKHK10000
BORG & BECKHK3954
BORG & BECKHK8902
BORG & BECKS0009A
FERODOCTK226
LADA21071601000
LAYCOCKLCK141
LAYCOCKLEK65
LuK620019816
NATIONALNCK054
NK132303
QUINTON HAZELLQKT196
QUINTON HAZELLQKT196AF
SACHS1850480618
SACHS1850480619
SACHS3000191001
SACHS3000191002
SACHS3000236001
SACHS3000240001
SRLS33121
TRIPLE FIVEKK69
TTVTCK3054
UNIPARTGCK193AF
VALEO003495
VALEO616786
VALEO899022

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Działa jak należy

    Oceń 
    2017-03-05

    Doskonały produkt

      Oceń 
      2016-11-24

      Jestem zadowolony z zakupu

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 620019816

        Zestaw sprzęgła LuK 620019816

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!