Zestaw sprzęgła LuK 620019816 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620019816

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

219,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji


Lista zamienników

BORG & BECK52133050
BORG & BECKHK10000
BORG & BECKHK3954
BORG & BECKHK8902
BORG & BECKS0009A
FERODOCTK226
LADA21071601000
LAYCOCKLCK141
LAYCOCKLEK65
LuK620019816
NATIONALNCK054
NK132303
QUINTON HAZELLQKT196
QUINTON HAZELLQKT196AF
SACHS1850480618
SACHS1850480619
SACHS3000191001
SACHS3000191002
SACHS3000236001
SACHS3000240001
SRLS33121
TRIPLE FIVEKK69
TTVTCK3054
UNIPARTGCK193AF
VALEO003495
VALEO616786
VALEO899022

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 620019816

Zestaw sprzęgła LuK 620019816

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!