Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 620023406 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT '81 EXPRESS (AVA) | 01/1981-02/19861.6 84KM/61KW [] | 03/1981-02/1986
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1980-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 97KM/71KW [LUA] | 09/1980-10/1982
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 I (GAA) 90KM/66KW [L4B] | 07/1985-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 RS TURBO 132KM/97KW [LNA] | 11/1984-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 XR3I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 10/1982-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/1986RS 1600I 115KM/85KW [LUAE] | 05/1982-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III KOMBI (AWA) | 09/1980-12/19851.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1980-12/1985
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.6 XR2 (FBD) 95KM/70KW [LUD] | 03/1984-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.6 XR2 (FBD) 97KM/71KW [LUB] | 04/1984-02/1989
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 07/1983-03/1986
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 07/1983-03/1986

Lista zamienników

BORG & BECK52153050
BORG & BECKHK4756
BORG & BECKHK8055
BORG & BECKS02333
FERODOCTK166
FORD5011061
FORD5016028
FORD5016466
FORD5016467
FORD5029560
FORD5029564
FORD86AX7L596AA
FORD86AX7L596BA
FORD86OX7L596JA
FORDR860X7L596JA
LAYCOCKLCK131
LAYCOCKLEK8
LuK620023406
MOTORCRAFTECK1216
MOTORCRAFTECK1253
MOTORCRAFTECK1305
NATIONALNCK040
NK132517
QUINTON HAZELLQKT120
QUINTON HAZELLQKT120AF
SACHS3000083002
SACHS3000088001
SACHS3000088002
TRIPLE FIVEKK181
TRIPLE FIVEVCK107
TTVTCK3040
UNIPARTGCK119AF
VALEO616858
VALEO617265

Opinie

Opinia 
2018-01-01

Żadnych uchybień, wszystko jak trzeba. + szybka wysyłka + dobra cena

    Opinia 
    2016-10-19

    Fantastyczne sprzęgło, chodzi jak w zupełnie nowym samochodzie

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620023406

      Zestaw sprzęgła LuK 620023406

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL