Premium Zestaw sprzęgła LuK 620 0334 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 14

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0264 10 (1 szt.), LuK 320 0161 10 (1 szt.), LuK 500 0320 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 620 0284 10

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ, E 16 LZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 75KM/55KW [16 N] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 05/1992-12/1994
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 03/1992-09/1992
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-09/1998
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 03/1993-08/1996
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 02/1993-07/1996
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 10/1991-04/1993
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1999
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI 100KM/74KW [E 16 SE] | 05/1988-03/1992
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI 98KM/72KW [C 16 SEI] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI CAT 101KM/74KW [C 16 SE] | 02/1992-03/1993
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-12/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 D 54KM/40KW [16 DA] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.7 D 57KM/42KW [17 D] | 01/1989-07/1994
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 10/1986-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I 82KM/60KW [16 SV] | 07/1989-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 LZ] | 10/1987-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 08/1984-08/1988
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1989-09/1993
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 08/1988-09/1992
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2, C 16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, E 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995

Lista zamienników

---1636271280
---KOP2003
BLUE PRINTADW193001
BORG & BECKHK9079
CLUTCHNUSMCK3212
COMLINEECK016
DENCKERMANNK100218
EXEDYOPK2001
FERODOCTK214
FERODOCTK219
KAMOKAKC021
KAWE955761
KLAXCAR FRANCE30061z
KM Germany0690503
LAYCOCKLCK184
LAYCOCKLCK185
LUCASLKCA670002
LuK620028410
LuK620033400
MAPA007200800
MAXGEAR615234
MECARMMK9449
MOTAQUIPVCK466
NATIONALCK9058
NATIONALNCK257
NATIONALNCK260
NEXUSF1X005NX
NEXUSF1X007NX
NK133613
Omnicraft2277453
OPEL1606010
OPEL1606684
OPEL1606759
OPEL90421578
OPEL90421637
OPEL90486402
OPEL90541812
OPEN PARTSCLK915203
OSSCA24773
PROCODIS FRANCEKTE271
QUINTON HAZELLQKT375AF
QUINTON HAZELLQKT376AF
RAICAMRC6432
RYMECJT9079
SACHS3000174001
SACHS3000174004
SASICSCL6445
sbs1201133613
SMPEKT9079
STATIM100405
STELLOX0701035SX
TRIPLE FIVEKK289
TRIPLE FIVEKK303
TRIPLE FIVEVCK466
TTVTCK3257
TTVTCK3260
UNIFLUX FILTERSGCK312AF
VALEO616860
VALEO786004
VALEO801170
VALEO801171
VALEO899056
VALEOK474S
WESTLAKEWOV002

Opinie

Opinia 
2017-12-30

Najlepszy towar

    Opinia 
    2017-02-09

    Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

      Opinia 
      2017-01-20

      Szybka wysyłka a produkt dobry

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 620 0334 00

        Zestaw sprzęgła LuK 620 0334 00

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty:

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10