Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 620033400 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 LZ, E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 75KM/55KW [16 N] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 05/1992-12/1994
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 03/1992-09/1992
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-09/1998
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F KABRIOLET (53_B) | 03/1993-03/20011.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 03/1993-08/1996
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 02/1993-07/1996
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 10/1991-04/1993
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1999
OPELCORSA A HATCHBACK (93_, 94_, 98_, 99_) | 09/1982-03/19931.6 GSI 100KM/74KW [E 16 SE] | 05/1988-03/1992
OPELCORSA A HATCHBACK (93_, 94_, 98_, 99_) | 09/1982-03/19931.6 GSI 98KM/72KW [C 16 SEI] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A HATCHBACK (93_, 94_, 98_, 99_) | 09/1982-03/19931.6 GSI CAT 101KM/74KW [C 16 SE] | 02/1992-03/1993
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-12/1991
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.6 D 54KM/40KW [16 DA] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.7 D 57KM/42KW [17 D] | 01/1989-07/1994
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (43B_) | 10/1986-02/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 10/1986-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (43B_) | 10/1986-02/19931.6 I 82KM/60KW [16 SV] | 07/1989-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (43B_) | 10/1986-02/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 10/1987-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (37_, 47_) | 08/1984-09/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 08/1984-08/1988
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (37_, 47_) | 08/1984-09/19931.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1989-09/1993
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (37_, 47_) | 08/1984-09/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 08/1988-09/1992
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2, C 16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2, E 16 NZ] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995

Lista zamienników

BORG & BECK52172050
BORG & BECK52172150
BORG & BECKHK09079
BORG & BECKHK10531
BORG & BECKHK9079
BORG & BECKS01305
BORG & BECKS01305A
FERODOCTK214
FERODOCTK219
LAYCOCKLCK184
LAYCOCKLCK185
LuK620033400
NATIONALNCK257
NATIONALNCK260
NK133613
OPEL1606010
OPEL1606684
OPEL1606759
OPEL90421578
OPEL90421637
OPEL90486402
OPEL90541812
QUINTON HAZELLQKT375AF
QUINTON HAZELLQKT376AF
SACHS3000174001
SACHS3000174004
SRLS33049
TRIPLE FIVEKK289
TRIPLE FIVEKK303
TRIPLE FIVEVCK466
TTVTCK3257
TTVTCK3260
UNIPARTGCK312AF
VALEO616860
VALEO801170
VALEO801171
VALEO899056
VALEOK474S

Opinie

Opinia 
2017-12-30

Najlepszy towar

    Opinia 
    2017-02-09

    Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

      Opinia 
      2017-01-20

      Szybka wysyłka a produkt dobry

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 620033400

        Zestaw sprzęgła LuK 620033400

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL