Zestaw sprzęgła LuK 620033400 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620033400

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

359,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 LZ, E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 09/1981-10/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 75KM/55KW [16 N] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C HATCHBACK (84_, 89_) | 09/1981-08/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 05/1992-12/1994
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 03/1992-09/1992
OPELASTRA F (56_, 57_) | 09/1991-09/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-09/1998
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F HATCHBACK (53_, 54_, 58_, 59_) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F KABRIOLET (53_B) | 03/1993-03/20011.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 03/1993-08/1996
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F KOMBI (51_, 52_) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 02/1993-07/1996
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 10/1991-04/1993
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F VAN (55_) | 10/1991-01/19991.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1999
OPELCORSA A HATCHBACK (93_, 94_, 98_, 99_) | 09/1982-03/19931.6 GSI 100KM/74KW [E 16 SE] | 05/1988-03/1992
OPELCORSA A HATCHBACK (93_, 94_, 98_, 99_) | 09/1982-03/19931.6 GSI 98KM/72KW [C 16 SEI] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A HATCHBACK (93_, 94_, 98_, 99_) | 09/1982-03/19931.6 GSI CAT 101KM/74KW [C 16 SE] | 02/1992-03/1993
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (39_, 49_) | 09/1984-12/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-12/1991
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.6 D 54KM/40KW [16 DA] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (38_, 48_) | 01/1986-07/19941.7 D 57KM/42KW [17 D] | 01/1989-07/1994
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E HATCHBACK (33_, 34_, 43_, 44_) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (43B_) | 10/1986-02/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 10/1986-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (43B_) | 10/1986-02/19931.6 I 82KM/60KW [16 SV] | 07/1989-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (43B_) | 10/1986-02/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 10/1987-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (35_, 36_, 45_, 46_) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (37_, 47_) | 08/1984-09/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 08/1984-08/1988
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (37_, 47_) | 08/1984-09/19931.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1989-09/1993
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (37_, 47_) | 08/1984-09/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 08/1988-09/1992
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2, C 16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2, E 16 NZ] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A (86_, 87_) | 08/1988-11/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) | 04/1988-11/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995


Lista zamienników

BORG & BECK52172050
BORG & BECK52172150
BORG & BECKHK09079
BORG & BECKHK10531
BORG & BECKHK9079
BORG & BECKS01305
BORG & BECKS01305A
FERODOCTK214
FERODOCTK219
LAYCOCKLCK184
LAYCOCKLCK185
LuK620033400
NATIONALNCK257
NATIONALNCK260
NK133613
OPEL1606010
OPEL1606684
OPEL1606759
OPEL90421578
OPEL90421637
OPEL90486402
OPEL90541812
QUINTON HAZELLQKT375AF
QUINTON HAZELLQKT376AF
SACHS3000174001
SACHS3000174004
SRLS33049
TRIPLE FIVEKK289
TRIPLE FIVEKK303
TRIPLE FIVEVCK466
TTVTCK3257
TTVTCK3260
UNIPARTGCK312AF
VALEO616860
VALEO801170
VALEO801171
VALEO899056
VALEOK474S

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 620033400

Zestaw sprzęgła LuK 620033400

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!