Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 0334 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 0334 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

322 zł

269 zł

Częste pytania

Darmowa dostawa w 24h

Przesyłkę otrzymasz 29.09.2020 lub 30.09.2020

Bezpłatny zwrot do 30 dni

Możliwość rozłożenia na raty

10% rabatu na montaż

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 14
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta
Zestaw sprzęgła LuK 620 0334 00
Zdjęcie poglądowe

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0284 10

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ, E 16 LZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 75KM/55KW [16 N] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 05/1992-12/1994
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 03/1992-09/1992
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-09/1998
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 03/1993-08/1996
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 02/1993-07/1996
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 10/1991-04/1993
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1999
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI 100KM/74KW [E 16 SE] | 05/1988-03/1992
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI 98KM/72KW [C 16 SEI] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI CAT 101KM/74KW [C 16 SE] | 02/1992-03/1993
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-12/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 D 54KM/40KW [16 DA] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.7 D 57KM/42KW [17 D] | 01/1989-07/1994
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 10/1986-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I 82KM/60KW [16 SV] | 07/1989-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 LZ] | 10/1987-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 08/1984-08/1988
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1989-09/1993
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 08/1988-09/1992
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2, C 16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, E 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636271280
---KOP2003
BLUE PRINTADW193001
BORG & BECKHK9079
CLUTCHNUSMCK3212
COMLINEECK016
DENCKERMANNK100218
EXEDYOPK2001
FERODOCTK214
FERODOCTK219
KAMOKAKC021
KAWE955761
KLAXCAR FRANCE30061z
KM Germany0690503
LAYCOCKLCK184
LAYCOCKLCK185
LUCASLKCA670002
LuK620028410
LuK620033400
MAPA007200800
MAXGEAR615234
MECARMMK9449
MOTAQUIPVCK466
NATIONALCK9058
NATIONALNCK257
NATIONALNCK260
NEXUSF1X005NX
NEXUSF1X007NX
NK133613
Omnicraft2277453
OPEL1606010
OPEL1606684
OPEL1606759
OPEL90421578
OPEL90421637
OPEL90486402
OPEL90541812
OPEN PARTSCLK915203
OSSCA24773
PROCODIS FRANCEKTE271
QUINTON HAZELLQKT375AF
QUINTON HAZELLQKT376AF
RAICAMRC6432
RYMECJT9079
SACHS3000174001
SACHS3000174004
SASICSCL6445
sbs1201133613
SMPEKT9079
STATIM100405
STELLOX0701035SX
TRIPLE FIVEKK289
TRIPLE FIVEKK303
TRIPLE FIVEVCK466
TTVTCK3257
TTVTCK3260
UNIFLUX FILTERSGCK312AF
VALEO616860
VALEO786004
VALEO801170
VALEO801171
VALEO899056
VALEOK474S
WESTLAKEWOV002

Opinie

Opinie

2017-12-30
2017-12-30

Najlepszy towar

    2017-02-09
    2017-02-09

    Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

      2017-01-20
      2017-01-20

      Szybka wysyłka a produkt dobry

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-18:00

        w soboty: 9:00-14:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        6
        1
        2
        3
        4
        5

        Podobne produkty

        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: