Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 620 1148 00

LuK
Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 620 1148 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

produkt niedostępny

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 1148 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0319 00, LuK 620 2257 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.8 I (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2002
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.8 I 4WD (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-10/2001
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 01/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 75KM/55KW [BAY (XU5CP), BAZ (XU5CP)] | 09/1988-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 79KM/58KW [B1A (XU51C/K)] | 09/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 92KM/68KW [XU52C] | 10/1982-12/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 E 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 102KM/75KW [159A] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 105KM/77KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 09/1986-11/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 E 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 09/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 102KM/75KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-05/1991
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 12/1987-12/1989
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 CAT (AZE151) 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1986-12/1994
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.6 I 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 10/1997-09/2000
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.6 90KM/66KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 07/1994-10/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 07/1992-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 131KM/96KW [D6E (XU9JA)] | 03/1991-09/1993
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 I 120KM/88KW [DKZ (XU9JA)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-02/1998
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CJ 88KM/65KW [BDY (XU5M3Z)] | 08/1992-12/1994
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 04/1986-10/1990
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.9 CTI 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-12/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 75KM/55KW [B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 10/1987-12/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1987-10/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-07/1994
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1995-04/1997
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 ST 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 KABRIOLET (7D, N3, N5) | 03/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP), L6A (XU7JP)] | 03/1994-04/2002
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 92KM/68KW [B2A (XU52C/K)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 08/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 75KM/55KW [B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 07/1987-06/1988
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M2Z)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 94KM/69KW [B2A (XU52C/K)] | 01/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 122KM/90KW [D6A (XU9J2)] | 01/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 126KM/93KW [D6A (XU9J2)] | 07/1987-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 INJECTION 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 75KM/55KW [BAZ (XU5CP)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP), BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP), BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 11/1995-05/2004
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 11/1995-10/2000
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-05/2004
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1996-10/2000
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2004
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-12/2003

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---KCT2005
---KCT2008
AP Automotive Prod.KT6214
BLUE PRINTADP153006
BORG & BECKHK6214
CITROËN2004S8
CITROËN205013
CITROËN205112
CITROËN2051S7
CITROËN2052A0
CITROËN2055C5
CITROËN2055R2
CITROËN95661742
CITROËN95666915
CITROËN96063272
CITROËN96066030
CITROËN96066045
CITROËN96153596
CITROËN96153956
CITROËN96153958
CITROËN97501418
CITROËN97520399
CLUTCHNUSMCK2402
COMLINEECK022
DENCKERMANNK100113
FENOXCK63047
KAMOKAKC056
KAWE953674
KEY PARTSKC6214
KLAXCAR FRANCE30003z
KM Germany0690516
LuK620031900
LuK620114800
LuK620115000
LuK620225700
MAPA001200900
MAPCO10304
MAXGEAR615033
MAXGEAR615034
MECARMMK9665
MOTAQUIPVCK247
MOTAQUIPVCK249
NATIONALCK9054
NATIONALNCK217
NEXUSF1C010NX
NEXUSF1C068NX
NK131920
NK139923
OPEN PARTSCLK900003
PEUGEOT200438
PEUGEOT200439
PEUGEOT200448
PEUGEOT200477
PEUGEOT2004E4
PEUGEOT2004E5
PEUGEOT2004F7
PEUGEOT2004S8
PEUGEOT2004V9
PEUGEOT205014
PEUGEOT205121
PEUGEOT2052A0
PROCODIS FRANCEKTE016
QUINTON HAZELLQKT2057AF
QUINTON HAZELLQKT478AF
QUINTON HAZELLQKT649AF
QUINTON HAZELLQKT676AF
QUINTON HAZELLQKT700AF
RYMECJT6214
RYMECJT6560
SACHS3000561001
SACHS3000562001
SASICSCL0207
sbs1201139923
STATIM100117
STELLOX0701055SX
TRIPLE FIVE2127378
TRIPLE FIVE2127379
TRIPLE FIVE8660000981
TRIPLE FIVEKK522
TRIPLE FIVERM011491A0
TRIPLE FIVEVCK877
TTVTCK3217
UNIFLUX FILTERSGCK450AF
UNIFLUX FILTERSGCK933AF
VALEO786006
VALEO801257
VALEO801258
VALEO821332
VALEO899040
WESTLAKEWCP002

Opinie

Opinie

2017-11-23
2017-11-23

Bardzo dobrze

    2017-06-30
    2017-06-30

    Ok, żadnych problemów z montażem i późniejszą eksploatacją.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      7
      1
      2
      3
      4
      5
      6

      Podobne produkty

      7
      8
      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: