DZISIEJSZE OKAZJE KOŃCZĄ SIĘ ZA:

1

1

:

1

1

:

1

1

Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 1680 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 1680 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 1680 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0191 06

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/19941.8 D 60KM/44KW [161 (XUD7)] | 10/1985-09/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 D 64KM/47KW [162 (XUD9), DJZ (XUD9Y), D9A (XUD9)] | 09/1983-09/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A/U)] | 03/1987-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/19941.9 D 71KM/52KW [D9B (XUD9A/L)] | 01/1987-01/1992
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199418 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 10/1985-09/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 D 64KM/47KW [162 (XUD9), DJZ (XUD9Y), D9A (XUD9)] | 09/1983-11/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A/U)] | 03/1987-12/1994
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1986-12/2000
CITROËNVISA | 09/1978-03/199117 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 04/1984-03/1991
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.7 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 08/1983-10/1987
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.7 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 DIESEL 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 NADWOZIE PEŁNE | 02/1983-07/19901.8 D 60KM/44KW [A9A (XUD7)] | 02/1983-07/1990
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.6 73KM/54KW [BAZ (XU5CP)] | 11/1986-12/1988
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.6 75KM/55KW [B1A (XU51C)] | 10/1982-07/1988
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.9 102KM/75KW [159 (XU9S)] | 10/1982-08/1985
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 11/1986-12/1988
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.9 D 64KM/47KW [D9A (XUD9), 162 (XUD9)] | 10/1982-07/1988
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.9 D 65KM/48KW [162 (XUD9)] | 10/1982-07/1988
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.6 73KM/54KW [BAZ (XU5CP)] | 11/1986-12/1988
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.6 75KM/55KW [B1A (XU51C)] | 02/1986-12/1988
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.9 102KM/75KW [159 (XU9S)] | 09/1984-10/1987
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 11/1986-12/1988
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.9 DIESEL 64KM/47KW [D9A (XUD9), 162 (XUD9)] | 10/1982-12/1988
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.9 DIESEL 65KM/48KW [162 (XUD9)] | 10/1982-12/1988
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.9 D 64KM/47KW [D9A (XUD9), 162 (XUD9)] | 06/1986-07/1989
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 DIESEL 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 07/1988-09/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 DIESEL 69KM/51KW [D9B (XUD9A)] | 03/1988-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)] | 10/1988-08/1992

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
BLUE PRINTADP153014
BORG & BECKHK6215
CITROËN0056670300
CITROËN1611379480
CITROËN2004E5
CITROËN2004S8
CITROËN204129
CITROËN204133
CITROËN2050G3
CITROËN2050W6
CITROËN205106
CITROËN2052X0
CITROËN2055C5
CITROËN2055CG
CITROËN2055CY
CITROËN2055R2
CITROËN95612162
CITROËN95616808
CITROËN95624925
CITROËN95666913
CITROËN96001159
CITROËN9600291380
CITROËN96063272
CITROËN96066029
CITROËN96066030
CITROËN9606603080
CITROËN96066045
CITROËN96066046
CITROËN96066047
CITROËN96066048
CITROËN96153596
CITROËN96153956
CITROËN96153958
CITROËN96153962
CITROËN9615396480
CITROËN97501418
CITROËN97501420
CITROËN97501423
CITROËN97501450
CITROËN97501451
CITROËN97518607
CITROËN97520399
CLUTCHNUSMCK2421
DENCKERMANNK100215
FERODOCTK238
KAWE953672
KM Germany0691248
LAYCOCKLCK102
LUCASLKCA620004
LuK620019106
LuK620168000
MAPA015200900
MAXGEAR615063
MOTAQUIPVCK241
NATIONALCK9053
NATIONALNCK215
NEXUSF1C008NX
NK133703
OPEN PARTSCLK911503
PEUGEOT1611379480
PEUGEOT200189
PEUGEOT200438
PEUGEOT200439
PEUGEOT200448
PEUGEOT200452
PEUGEOT200477
PEUGEOT2004E4
PEUGEOT2004E5
PEUGEOT2004F5
PEUGEOT2004S8
PEUGEOT2004V9
PEUGEOT204129
PEUGEOT204133
PEUGEOT2050F4
PEUGEOT205119
PEUGEOT205496
PEUGEOT205512
PEUGEOT205527
PEUGEOT205535
PEUGEOT205536
PEUGEOT2055A2
PEUGEOT2055A3
PEUGEOT2055C5
PEUGEOT2055C6
PEUGEOT2055N3
PEUGEOT2055P5
PEUGEOT2055Q4
PEUGEOT97501450
PEUGEOT97501451
PROCODIS FRANCEKTE009
PROCODIS FRANCEKTE058
QUINTON HAZELLQKT1397AF
QUINTON HAZELLQKT247
QUINTON HAZELLQKT247AF
QUINTON HAZELLQKT351AF
RYMECJT6215
SACHS3000108001
SACHS3000108002
SASICSCL0188
SMPEKT6215
TALBOT0056670000
TALBOT0056670300
TALBOT0056670600
TALBOT0056730300
TALBOT200189
TALBOT200439
TALBOT200487
TALBOT205496
TALBOT56670000
TALBOT56670600
TALBOT9611874880
TALBOT9750141880
TALBOT9750142380
TRIPLE FIVE169900500
TRIPLE FIVE8660000986
TRIPLE FIVEKK226
TRIPLE FIVERM011541A0
TRIPLE FIVEVCK241
TTVTCK3215
UNIFLUX FILTERSGCK406AF
VALEO003501
VALEO627029
VALEO801064
VALEO899024
VALEOK164S
WESTLAKEWCP004

Opinie

Opinie

2017-05-21
2017-05-21

Bardzo dobra część

    2017-04-05
    2017-04-05

    Solidne i wytrzymałe.

      2017-03-31
      2017-03-31

      Wyrób dobrej jakości

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-18:00

        w soboty: 9:00-14:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: