DZISIEJSZE OKAZJE KOŃCZĄ SIĘ ZA:

1

1

:

1

1

:

1

1

Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 3017 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 3017 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 3017 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0596 60, LuK 620 1759 60, LuK 620 3025 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 75KM/55KW [4A-LC] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 84KM/62KW [4A-L] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 86KM/63KW [4A-L] | 10/1986-11/1987
TOYOTACARINA II (_T17_) | 12/1987-06/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-11/1989
TOYOTACARINA II SEDAN (_T15_) | 08/1983-05/19881.6 (AT151_) 75KM/55KW [4A-LC] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II SEDAN (_T15_) | 08/1983-05/19881.6 (AT151_) 84KM/62KW [4A-L] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II SEDAN (_T17_) | 12/1987-06/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-08/1990
TOYOTACARINA II STATION WAGON (_T17_) | 12/1987-04/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-12/1989
TOYOTACELICA (_T16_) | 08/1985-08/19891.6 (AT160_) 86KM/63KW [4A-L] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA (_T16_) | 08/1985-08/19891.6 GT 16V (AT160_) 124KM/91KW [4A-GEL] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA COUPE (_A6_) | 08/1981-12/19851.6 (AA63_) 124KM/91KW [4A-GE] | 12/1983-12/1985
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 (AT160_) 86KM/63KW [4A-L] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 GT (AT160_) 116KM/85KW [4A-GELC] | 08/1987-08/1989
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 GT 16V (AT160_) 124KM/91KW [4A-GEL] | 09/1985-08/1989
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-04/1997
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 XLI 16V (EE101) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA (_E11_) | 04/1997-06/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA (_E11_) | 04/1997-06/20021.4 16V (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-11/2001
TOYOTACOROLLA (_E12_) | 01/2001-12/20071.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 01/2002-12/2006
TOYOTACOROLLA (_E8_) | 06/1983-06/19891.6 (AE82) 72KM/53KW [4A-LC] | 08/1985-08/1987
TOYOTACOROLLA (_E8_) | 06/1983-06/19891.6 (AE82_) 73KM/54KW [4A-LC] | 12/1985-05/1988
TOYOTACOROLLA (_E9_) | 05/1987-09/19941.3 I (EE90) 75KM/55KW [2E, 2E-E] | 08/1987-12/1992
TOYOTACOROLLA (_E9_) | 05/1987-09/19941.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-12/1989
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 XLI 16V (EE101) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-01/2002
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.3 (EE90) 75KM/55KW [2E] | 08/1987-12/1989
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 GTI (AE92, AE93) 116KM/85KW [4A-GE] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA FX COMPACT (E8B) | 08/1984-05/19881.6 GT 16V (AE82_) 121KM/89KW [4A-GEL] | 08/1985-08/1987
TOYOTACOROLLA KOMBI (_E12_) | 03/2001-12/20081.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 01/2002-02/2007
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI (EE101_) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-04/1997
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-01/2002
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.3 I (EE90) 75KM/55KW [2E, 2E-E] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 95KM/70KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 GTI (AE92_) 125KM/92KW [4A-GE] | 07/1987-06/1993
TOYOTACOROLLA SEDAN (_E12_) | 08/2000-03/20081.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 08/2002-07/2007
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.3 (EE90) 75KM/55KW [2E] | 12/1987-06/1992
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 02/1988-05/1992
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 95KM/70KW [4A-F] | 12/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI 16V (EE101_) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA WAGON (_E11_) | 04/1997-10/20011.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA WAGON (_E11_) | 04/1997-10/20011.4 16V (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-10/2001
TOYOTAMR 2 I (AW1_) | 06/1984-06/19901.6 16V (AW11) 116KM/85KW [4A-GELC] | 11/1984-06/1990
TOYOTAMR 2 I (AW1_) | 06/1984-06/19901.6 16V (AW11) 124KM/91KW [4A-GEL] | 11/1984-06/1990
TOYOTASTARLET (_P7_) | 10/1984-12/19891.5 D (NP70L) 54KM/40KW [1N] | 12/1986-12/1989
TOYOTASTARLET (_P8_) | 12/1989-03/19961.5 D (NP80_) 54KM/40KW [1N] | 12/1989-03/1996
TOYOTASTARLET (_P9_) | 01/1996-10/19991.3 (EP91_) 75KM/55KW [4E-FE] | 01/1996-10/1999

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---20117088
---20117094
AISINKT037
AISINKT037A
AISINKT258A
ASHIKA92022065
ASHUKIT07702
BLUE PRINTADT330166
BLUE PRINTADT33025
BLUE PRINTADT33026
BORG & BECKHK8626
CLUTCHNUSMCK0166
CLUTCHNUSMCK0192
COMLINECTY41037CK
COMLINECTY41037D
COMLINEECK348
DAIKINTYK2091
DENCKERMANNK100729
EXEDYTYK2091
EXEDYTYK2098
EXEDYTYK2201
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002030
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002385
JAPANPARTSKF2065
JAPKO922065
KAISHINEC062
KAISHINEC104
KAISHINKT037K
KAISHINKT258K
KAVO PARTSCP1139
KAWE955371
KLAXCAR FRANCE30084z
KM Germany0691610
LUCASLKCA870041
LUCASLKCA870056
LuK620059660
LuK620175960
LuK620301700
LuK620302500
MECARMMK9152
MOTAQUIPVCK677
NATIONALCK9840
NEXUSF12050NX
NEXUSF12056NX
NIPPARTSJ2002224
NK134518
NPST200A21
Omnicraft2277460
QUINTON HAZELLQKT1419AF
RYMECJT1353
SACHS3000446001
sbs1201134518
STATIM100832
STATIM100839
STELLOX0701007SX
TOYOTA0413012080
TOYOTA04130YZZAE
TOYOTA04130YZZAG
TOYOTA04130YZZAH
TOYOTA04130YZZAL
TOYOTA04130YZZAS
TOYOTA04130YZZBM
TOYOTA04130YZZBR
TOYOTA04130YZZFM
TOYOTA3125010070
TOYOTA3125010081
TOYOTA3125012080
TOYOTA3125012143
TOYOTA3125012181
TOYOTA3125012183
TOYOTA3125012184
TOYOTA3125012200
TOYOTA3125012201
TOYOTA3125012290
TOYOTA3125012391
TOYOTA3125012392
TOYOTA3125014060
TOYOTA3125017010
TOYOTA3125020071
VALEO801035
WESTLAKEWTY054

Opinie

Opinie

2017-09-02
2017-09-02

Bardzo dobry wybór

    2016-10-22
    2016-10-22

    Polecam te doskonałe sprzęgła i ten sklep.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-18:00

      w soboty: 9:00-14:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      9
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8

      Podobne produkty

      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: