Premium Zestaw sprzęgła LuK 620 3017 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0217 10 (1 szt.), LuK 320 0172 10 (1 szt.), LuK 500 0437 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 620 0596 60, LuK 620 1759 60, LuK 620 3025 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 75KM/55KW [4A-LC] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 84KM/62KW [4A-L] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 86KM/63KW [4A-L] | 10/1986-11/1987
TOYOTACARINA II (_T17_) | 12/1987-06/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-11/1989
TOYOTACARINA II SEDAN (_T15_) | 08/1983-05/19881.6 (AT151_) 75KM/55KW [4A-LC] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II SEDAN (_T15_) | 08/1983-05/19881.6 (AT151_) 84KM/62KW [4A-L] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II SEDAN (_T17_) | 12/1987-06/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-08/1990
TOYOTACARINA II STATION WAGON (_T17_) | 12/1987-04/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-12/1989
TOYOTACELICA (_T16_) | 08/1985-08/19891.6 (AT160_) 86KM/63KW [4A-L] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA (_T16_) | 08/1985-08/19891.6 GT 16V (AT160_) 124KM/91KW [4A-GEL] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA COUPE (_A6_) | 08/1981-12/19851.6 (AA63_) 124KM/91KW [4A-GE] | 12/1983-12/1985
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 (AT160_) 86KM/63KW [4A-L] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 GT (AT160_) 116KM/85KW [4A-GELC] | 08/1987-08/1989
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 GT 16V (AT160_) 124KM/91KW [4A-GEL] | 09/1985-08/1989
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-04/1997
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 XLI 16V (EE101) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA (_E11_) | 04/1997-06/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA (_E11_) | 04/1997-06/20021.4 16V (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-11/2001
TOYOTACOROLLA (_E12_) | 01/2001-12/20071.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 01/2002-12/2006
TOYOTACOROLLA (_E8_) | 06/1983-06/19891.6 (AE82) 72KM/53KW [4A-LC] | 08/1985-08/1987
TOYOTACOROLLA (_E8_) | 06/1983-06/19891.6 (AE82_) 73KM/54KW [4A-LC] | 12/1985-05/1988
TOYOTACOROLLA (_E9_) | 05/1987-09/19941.3 I (EE90) 75KM/55KW [2E, 2E-E] | 08/1987-12/1992
TOYOTACOROLLA (_E9_) | 05/1987-09/19941.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-12/1989
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 XLI 16V (EE101) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-01/2002
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.3 (EE90) 75KM/55KW [2E] | 08/1987-12/1989
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 GTI (AE92, AE93) 116KM/85KW [4A-GE] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA FX COMPACT (E8B) | 08/1984-05/19881.6 GT 16V (AE82_) 121KM/89KW [4A-GEL] | 08/1985-08/1987
TOYOTACOROLLA KOMBI (_E12_) | 03/2001-12/20081.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 01/2002-02/2007
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI (EE101_) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-04/1997
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-01/2002
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.3 I (EE90) 75KM/55KW [2E, 2E-E] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 95KM/70KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 GTI (AE92_) 125KM/92KW [4A-GE] | 07/1987-06/1993
TOYOTACOROLLA SEDAN (_E12_) | 08/2000-03/20081.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 08/2002-07/2007
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.3 (EE90) 75KM/55KW [2E] | 12/1987-06/1992
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 02/1988-05/1992
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 95KM/70KW [4A-F] | 12/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI 16V (EE101_) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA WAGON (_E11_) | 04/1997-10/20011.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA WAGON (_E11_) | 04/1997-10/20011.4 16V (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-10/2001
TOYOTAMR 2 I (AW1_) | 06/1984-06/19901.6 16V (AW11) 116KM/85KW [4A-GELC] | 11/1984-06/1990
TOYOTAMR 2 I (AW1_) | 06/1984-06/19901.6 16V (AW11) 124KM/91KW [4A-GEL] | 11/1984-06/1990
TOYOTASTARLET (_P7_) | 10/1984-12/19891.5 D (NP70L) 54KM/40KW [1N] | 12/1986-12/1989
TOYOTASTARLET (_P8_) | 12/1989-03/19961.5 D (NP80_) 54KM/40KW [1N] | 12/1989-03/1996
TOYOTASTARLET (_P9_) | 01/1996-10/19991.3 (EP91_) 75KM/55KW [4E-FE] | 01/1996-10/1999

Lista zamienników

---20117088
---20117094
AISINKT037
AISINKT037A
AISINKT258A
ASHIKA92022065
ASHUKIT07702
BLUE PRINTADT330166
BLUE PRINTADT33025
BLUE PRINTADT33026
BORG & BECKHK8626
CLUTCHNUSMCK0166
CLUTCHNUSMCK0192
COMLINECTY41037CK
COMLINECTY41037D
COMLINEECK348
DAIKINTYK2091
DENCKERMANNK100729
EXEDYTYK2091
EXEDYTYK2098
EXEDYTYK2201
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002030
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002385
JAPANPARTSKF2065
JAPKO922065
KAISHINEC062
KAISHINEC104
KAISHINKT037K
KAISHINKT258K
KAVO PARTSCP1139
KAWE955371
KLAXCAR FRANCE30084z
KM Germany0691610
LUCASLKCA870041
LUCASLKCA870056
LuK620059660
LuK620175960
LuK620301700
LuK620302500
MECARMMK9152
MOTAQUIPVCK677
NATIONALCK9840
NEXUSF12050NX
NEXUSF12056NX
NIPPARTSJ2002224
NK134518
NPST200A21
Omnicraft2277460
QUINTON HAZELLQKT1419AF
RYMECJT1353
SACHS3000446001
sbs1201134518
STATIM100832
STATIM100839
STELLOX0701007SX
TOYOTA0413012080
TOYOTA04130YZZAE
TOYOTA04130YZZAG
TOYOTA04130YZZAH
TOYOTA04130YZZAL
TOYOTA04130YZZAS
TOYOTA04130YZZBM
TOYOTA04130YZZBR
TOYOTA04130YZZFM
TOYOTA3125010070
TOYOTA3125010081
TOYOTA3125012080
TOYOTA3125012143
TOYOTA3125012181
TOYOTA3125012183
TOYOTA3125012184
TOYOTA3125012200
TOYOTA3125012201
TOYOTA3125012290
TOYOTA3125012391
TOYOTA3125012392
TOYOTA3125014060
TOYOTA3125017010
TOYOTA3125020071
VALEO801035
WESTLAKEWTY054

Opinie

Opinia 
2017-09-02

Bardzo dobry wybór

    Opinia 
    2016-10-22

    Polecam te doskonałe sprzęgła i ten sklep.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620 3017 00

      Zestaw sprzęgła LuK 620 3017 00

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      9
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8

      Podobne produkty:

      9
      10