Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 620306500 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATMULTIPLA (186) | 04/1999-06/20101.6 100 16V (186AXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 04/1999-06/2010
FIATMULTIPLA (186) | 04/1999-06/20101.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 09/2000-06/2010
FIATMULTIPLA (186) | 04/1999-06/20101.6 16V (186AGB1A) 95KM/70KW [182 B6.000] | 04/2002-06/2010
FIATMULTIPLA (186) | 04/1999-06/20101.6 16V BIPOWER (186AMB1A) 103KM/76KW [186 A4.000] | 04/1999-06/2010
FIATMULTIPLA (186) | 04/1999-06/20101.6 16V BIPOWER (186AXC1A) 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2001-06/2010
FIATMULTIPLA (186) | 04/1999-06/20101.6 16V BLUPOWER (186AMA1A) 95KM/70KW [186 A3.000] | 04/1999-06/2010

Lista zamienników

BORG & BECKK1065
BORG & BECKKT6879
FIAT71713655
FIAT71719617
FIAT71736497
FIAT71736545
FIAT71741239
FIAT71744044
FIAT71745450
LuK620306500

Opinie

Opinia 
2017-07-11

Cieszę się, że zainwestowałem w dobry markowy zestaw

    Opinia 
    2017-03-17

    W moim prywatnym rankingu LuK jest numerem jeden.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620306500

      Zestaw sprzęgła LuK 620306500

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      GRATIS!
      Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL