Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 620306800 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIASOLENZA | 02/2003-1.9 D 63KM/46KW [F8Q 630] | 02/2003-
OPELARENA COMBI (THB) | 03/1998-08/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 600, F8Q 606] | 03/1998-08/2001
OPELARENA NADWOZIE PEŁNE (TB, TF) | 03/1998-08/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 600, F8Q 606] | 03/1998-08/2001
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (B/CB0E) 64KM/47KW [F8Q 630] | 09/1998-05/2005
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (B/CB0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 02/2000-05/2001
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (SB0E) 64KM/47KW [F8Q 630] | 09/1998-
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (SB0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 02/2000-05/2001
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-D 55 1.9 (KC0D) 54KM/40KW [F8Q 662] | 08/1997-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64KM/47KW [F8Q 630, F8Q 632] | 08/1997-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.9 D (FC0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 09/1999-06/2003
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-D 55 1.9 (FC0D) 54KM/40KW [F8Q 662] | 08/1997-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64KM/47KW [F8Q 630, F8Q 632] | 08/1997-
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-08/20031.9 D ECO (B/SA0U, BA0A) 64KM/47KW [F8Q 620, F8Q 624] | 01/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20031.9 D (LA0A, LA0U) 64KM/47KW [F8Q 620, F8Q 624] | 09/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.9 D (KA0J, KA0R) 64KM/47KW [F8Q 622, F8Q 790] | 04/1999-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.9 D (JA0J) 64KM/47KW [F8Q 790] | 03/1997-09/1999
RENAULTTHALIA I (LB0/1/2_) | 02/1998-1.9 D 65KM/48KW [F8Q 630] | 02/1998-05/2001
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606] | 06/1997-03/2001
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606] | 06/1997-03/2001

Lista zamienników

BORG & BECKHK7600
LuK620306800
NATIONALNCK1099
QUINTON HAZELLQKT1793
RENAULT6001545498
RENAULT7701468830
RENAULT7701469338
RENAULT7701470246
RENAULT7701470690
RENAULT7701471019
RENAULT7701473286
RENAULT7701474303
RENAULT7701474304
RENAULT7701477090
RENAULT7701478116
RENAULT7701478560
RENAULT7711134857
RENAULT8200016962
SACHS3000857604
SRLS33052
VALEO821184

Opinie

Opinia 
2017-12-17

Od lat we flocie aut stosujemy sprzęgła LUK i nigdy nie było żadnych problemów, a warunki eksploatacji są dosyć trudne.

    Opinia 
    2017-12-06

    Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

      Opinia 
      2017-05-08

      Ogólnie ok

        Opinia 
        2017-01-14

        Szybki kontakt i wysyłka, towar dobrze zabezpieczony i dobrej jakości

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 620306800

          Zestaw sprzęgła LuK 620306800

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa i płatność


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbiór osobisty w siedzibie firmy



          Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

          UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
          Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
          Cennik dostaw zagranicznych.

          Bezpieczeństwo

          Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL