DZISIEJSZE OKAZJE KOŃCZĄ SIĘ ZA:

1

1

:

1

1

:

1

1

Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 3068 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 3068 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 3068 00

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 26
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 1083 00, LuK 620 3063 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIAPICK UP | 09/1989-08/20011.9 D 63KM/46KW [] | 01/2004-12/2006
DACIAPICK UP | 09/1989-08/20011.9 D 64KM/47KW [] | 02/2000-05/2008
DACIASOLENZA (B41_) | 02/2003-1.9 D (B41E, B41F, B41G) 63KM/46KW [F8Q 636] | 02/2003-
OPELARENA COMBI (A97) | 03/1998-08/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606, F8Q 600] | 03/1998-08/2001
OPELARENA NADWOZIE PEŁNE (TB, TF) | 03/1998-08/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606, F8Q 600] | 03/1998-08/2001
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.9 D (B/CB0E) 64KM/47KW [F8Q 630] | 09/1998-05/2005
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.9 D (B/CB0J) 65KM/48KW [F8Q 632, F8Q 630] | 02/2000-05/2001
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (SB0E) 64KM/47KW [F8Q 630] | 09/1998-
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (SB0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 02/2000-05/2001
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.9 RXED 65KM/48KW [F8Q 632, F8Q 630] | 09/1999-06/2001
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-D 55 1.9 (KC0D) 54KM/40KW [F8Q 662] | 08/1997-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64KM/47KW [F8Q 630, F8Q 632] | 08/1997-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.9 D (FC0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 09/1999-06/2003
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-D 55 1.9 (FC0D) 54KM/40KW [F8Q 662] | 08/1997-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64KM/47KW [F8Q 630, F8Q 632] | 08/1997-
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.9 D ECO (B/SA0U, BA0A) 64KM/47KW [F8Q 620, F8Q 624, F8Q 622] | 01/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.9 D (LA0A, LA0U) 64KM/47KW [F8Q 620, F8Q 624] | 09/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.9 D (KA0J, KA0R) 64KM/47KW [F8Q 790, F8Q 622] | 04/1999-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.9 D (JA0J) 64KM/47KW [F8Q 790] | 03/1997-09/1999
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.9 D 65KM/48KW [F8Q 630] | 02/1998-05/2001
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606] | 06/1997-03/2001
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606] | 06/1997-03/2001

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---20100136
---KOP2022
---KRN2015
AP Automotive Prod.KT6800
AP Automotive Prod.KT90376
ASAM32088
BLUE PRINTADW193025
BORG & BECKHK6800
CLUTCHNUSMCK2314
COMLINEECK070
DENCKERMANNK100549
EXEDYRNK2063
EXEDYRNK2065
JP GROUP1230402310
KAMOKAKC169
KAWE960271
KLAXCAR FRANCE30124z
KM Germany0691186
LUCASLKCA670009
LUCASLKCA690010
LuK620108300
LuK620306300
LuK620306800
MAPA003200600
MAXGEAR615032
MECARMMK9929
MOTAQUIPVCK947
NATIONALCK9501
NATIONALNCK1099
NEXUSF1R055NX
NK133934
Omnicraft2277380
OPEN PARTSCLK906803
PROCODIS FRANCEKTE048
QUINTON HAZELLQKT1793
QUINTON HAZELLQKT1793AF
RAICAMRC6800
RENAULT6001545498
RENAULT7701468830
RENAULT7701469338
RENAULT7701470246
RENAULT7701470690
RENAULT7701471019
RENAULT7701473286
RENAULT7701474303
RENAULT7701474304
RENAULT7701477090
RENAULT7701478116
RENAULT7701478560
RENAULT7711134857
RENAULT8200016962
RYMECJT1099
RYMECJT6800
SACHS3000857604
SASICSCL4124
sbs1201133934
STATIM100717
STELLOX0701233SX
TRIALLIFR0921
VALEO821184
WESTLAKEWOV009
WESTLAKEWRN010

Opinie

Opinie

2017-12-17
2017-12-17

Od lat we flocie aut stosujemy sprzęgła LUK i nigdy nie było żadnych problemów, a warunki eksploatacji są dosyć trudne.

    2017-12-06
    2017-12-06

    Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

      2017-05-08
      2017-05-08

      Ogólnie ok

        2017-01-14
        2017-01-14

        Szybki kontakt i wysyłka, towar dobrze zabezpieczony i dobrej jakości

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-18:00

          w soboty: 9:00-14:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          2
          1

          Podobne produkty

          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: