Zestaw sprzęgła LuK 620306800 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620306800

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

289,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIASOLENZA | 02/2003-1.9 D 63KM/46KW [F8Q 630] | 02/2003-
OPELARENA COMBI (THB) | 03/1998-08/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 600, F8Q 606] | 03/1998-08/2001
OPELARENA NADWOZIE PEŁNE (TB, TF) | 03/1998-08/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 600, F8Q 606] | 03/1998-08/2001
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (B/CB0E) 64KM/47KW [F8Q 630] | 09/1998-05/2005
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (B/CB0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 02/2000-05/2001
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (SB0E) 64KM/47KW [F8Q 630] | 09/1998-
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.9 D (SB0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 02/2000-05/2001
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-D 55 1.9 (KC0D) 54KM/40KW [F8Q 662] | 08/1997-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64KM/47KW [F8Q 630, F8Q 632] | 08/1997-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.9 D (FC0J) 65KM/48KW [F8Q 632] | 09/1999-06/2003
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-D 55 1.9 (FC0D) 54KM/40KW [F8Q 662] | 08/1997-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64KM/47KW [F8Q 630, F8Q 632] | 08/1997-
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-08/20031.9 D ECO (B/SA0U, BA0A) 64KM/47KW [F8Q 620, F8Q 624] | 01/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20031.9 D (LA0A, LA0U) 64KM/47KW [F8Q 620, F8Q 624] | 09/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.9 D (KA0J, KA0R) 64KM/47KW [F8Q 622, F8Q 790] | 04/1999-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.9 D (JA0J) 64KM/47KW [F8Q 790] | 03/1997-09/1999
RENAULTTHALIA I (LB0/1/2_) | 02/1998-1.9 D 65KM/48KW [F8Q 630] | 02/1998-05/2001
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606] | 06/1997-03/2001
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20011.9 D 60KM/44KW [F8Q 606] | 06/1997-03/2001


Lista zamienników

BORG & BECKHK7600
LuK620306800
NATIONALNCK1099
QUINTON HAZELLQKT1793
RENAULT6001545498
RENAULT7701468830
RENAULT7701469338
RENAULT7701470246
RENAULT7701470690
RENAULT7701471019
RENAULT7701473286
RENAULT7701474303
RENAULT7701474304
RENAULT7701477090
RENAULT7701478116
RENAULT7701478560
RENAULT7711134857
RENAULT8200016962
SACHS3000857604
SRLS33052
VALEO821184

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 620306800

Zestaw sprzęgła LuK 620306800

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!