Zestaw sprzęgła LuK 620308000 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620308000

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

249,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDOBLO (119) | 03/2001-1.9 D (223AXB1A) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATDOBLO CARGO (223) | 11/2000-1.9 D (223ZXB1A) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATPALIO WEEKEND (178DX) | 04/1996-1.9 D (178DYD1A07) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATPUNTO (188) | 09/1999-1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60KM/44KW [188 A3.000] | 09/1999-
FIATPUNTO VAN (188AX) | 02/2000-10/20091.9 D 60 60KM/44KW [188 A3.000] | 02/2000-10/2009
FIATSTRADA PICK-UP (178E) | 02/1998-1.9 D 63KM/46KW [223 A6.000] | 12/2000-


Lista zamienników

BORG & BECKKT7485
FIAT71715700
FIAT71722698
FIAT71729530
FIAT71730146
FIAT71734902
FIAT71734908
LuK620308000
SACHS3000951304
TRIPLE FIVE8660000998
TRIPLE FIVERM011701A0
VALEO821460
VALEOK680S

Opinie

Oceń 
2017-12-04

Jeśli dbasz o swoje auto, LuK to dobry wybór.

    Oceń 
    2017-10-18

    Budzi zaufanie.

      Oceń 
      2017-10-02

      Szybki i miły kontakt telefoniczny, dobry towar

        Oceń 
        2017-05-19

        Polecam ten sklep i sprzęgła LUK od nich.

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 620308000

          Zestaw sprzęgła LuK 620308000

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!