Zestaw sprzęgła LuK 620308000 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620308000

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

249,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDOBLO (119) | 03/2001-1.9 D (223AXB1A) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATDOBLO CARGO (223) | 11/2000-1.9 D (223ZXB1A) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATPALIO WEEKEND (178DX) | 04/1996-1.9 D (178DYD1A07) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATPUNTO (188) | 09/1999-1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60KM/44KW [188 A3.000] | 09/1999-
FIATPUNTO VAN (188AX) | 02/2000-10/20091.9 D 60 60KM/44KW [188 A3.000] | 02/2000-10/2009
FIATSTRADA PICK-UP (178E) | 02/1998-1.9 D 63KM/46KW [223 A6.000] | 12/2000-


Lista zamienników

BORG & BECKKT7485
FIAT71715700
FIAT71722698
FIAT71729530
FIAT71730146
FIAT71734902
FIAT71734908
LuK620308000
SACHS3000951304
TRIPLE FIVE8660000998
TRIPLE FIVERM011701A0
VALEO821460
VALEOK680S

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 620308000

Zestaw sprzęgła LuK 620308000

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!