Wybierz auto
Premium Zestaw sprzęgła LuK 620308000 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDOBLO (119) | 03/2001-1.9 D (223AXB1A) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATDOBLO CARGO (223) | 11/2000-1.9 D (223ZXB1A) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATPALIO WEEKEND (178DX) | 04/1996-1.9 D (178DYD1A07) 63KM/46KW [223 A6.000] | 03/2001-
FIATPUNTO (188) | 09/1999-1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60KM/44KW [188 A3.000] | 09/1999-
FIATPUNTO VAN (188AX) | 02/2000-10/20091.9 D 60 60KM/44KW [188 A3.000] | 02/2000-10/2009
FIATSTRADA PICK-UP (178E) | 02/1998-1.9 D 63KM/46KW [223 A6.000] | 12/2000-

Lista zamienników

BORG & BECKKT7485
FIAT71715700
FIAT71722698
FIAT71729530
FIAT71730146
FIAT71734902
FIAT71734908
LuK620308000
SACHS3000951304
TRIPLE FIVE8660000998
TRIPLE FIVERM011701A0
VALEO821460
VALEOK680S

Opinie

Opinia 
2017-12-04

Jeśli dbasz o swoje auto, LuK to dobry wybór.

    Opinia 
    2017-10-18

    Budzi zaufanie.

      Opinia 
      2017-10-02

      Szybki i miły kontakt telefoniczny, dobry towar

        Opinia 
        2017-05-19

        Polecam ten sklep i sprzęgła LUK od nich.

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 620308000

          Zestaw sprzęgła LuK 620308000

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa i płatność


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbiór osobisty w siedzibie firmy



          Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

          UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
          Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
          Cennik dostaw zagranicznych.

          Bezpieczeństwo

          Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7
          6
          1
          2
          3
          4
          5

          Podobne produkty:

          6